Antyoplastyka leku przeciwnowotworowego Fulvestrant API

Astrazeneca Fulvestrant CAS 129453-61-8 Hormon Faslodex do leczenia raka piersi Fulvestrant Kontakt Mitchell: Whastapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Nr CAS: 129453-61-8 Inne nazwy: Faslodex MF: C32H47F5O3S EINECS No. : N / A Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent) ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Astrazeneca Fulvestrant CAS 129453-61-8 Hormon Faslodex do leczenia raka piersi

hk@chembj.com .jpg

Fulvestrant Kontakt Mitchell: Whastapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Nr CAS: 12 9453-61-8

Inne nazwy: Faslodex

MF: C32H47F5O3S

Nr EINECS ::N/A

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: Środki przeciwnowotworowe

Klasy Standard: Medycyna

Nazwa marki: SENDI

Numer modelu: BP / EP / USP

Czystość: 99,99%

Masa cząsteczkowa: 606,77

Gęstość: 1.201 g / cm3

Temperatura wrzenia: 674,8 ° C przy 760 mmHg

Temperatura zapłonu: 361,9 ° C


Fulwestrant jest lekiem przeciwnowotworowym z przerzutowym rakiem piersi u kobiet po menopauzie z progresją choroby po leczeniu antyestrogenowym. Jest to antagonista receptora estrogenowego bez efektów agonistycznych, który działa zarówno poprzez regulację w dół, jak i poprzez degradację receptora estrogenu. Jest podawany jako zastrzyk raz w miesiącu.

Opis:

Fulvestrante (Faslodex, AstraZeneca) to leczenie uzależnienia od receptorów hormonalnych z przerzutami raka piersi u kobiet po menopauzie z progresją choroby po leczeniu antyestrogenowym. Jest to antagonista receptora estrogenowego bez efektów agonistycznych, który działa poprzez obniżenie poziomu receptora estrogenowego.

Fulvestrante jest selektywnym reduktorem receptora estrogenu (SERD). Fulvestrante jest wskazany w leczeniu raka piersi z przerzutami dodatnimi z receptorem hormonalnym u kobiet po menopauzie z progresją choroby po leczeniu antyestrogenem. Harmonogram dawkowania fulwestrantu pozostaje przedmiotem badań w celu optymalizacji jego skuteczności.
Fulvestrante dostarczył skuteczną terapię drugiego rzutu w tym otoczeniu kobietom po menopauzie, u których doszło do nawrotu lub progresji po wcześniejszej terapii hormonalnej.

COA:

Obiekt testowy

Specyfikacja

Wyniki

Wygląd

Biały lub prawie biały, krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Identyfikacja

Czas retencji głównego piku na chromatogramie preparatu do oznaczania jest taki sam, jak w przypadku standardowego preparatu otrzymanego w teście

Odpowiadać

Każda indywidualna nieczystość

Nie więcej niż 0,10%

0,18%

Całkowite zanieczyszczenia

Nie więcej niż 1,0%

0,44%

Stosunek izomerów


50,0% -60,0%

51,70%40,0% -50,0%

47,86%

czystość

99,0%

99,99%


Opis:

Faslodex jest lekiem stosowanym w leczeniu przerzutowego raka piersi z dodatnim wynikiem testu hormonalnego u kobiet po menopauzie z progresją choroby po leczeniu antyestrogenowym. Jest to antagonista receptora estrogenowego bez efektów agonistycznych, który działa zarówno poprzez regulację w dół, jak i poprzez degradację receptora estrogenu. Jest podawany jako zastrzyk raz w miesiącu.

Faslodex jest rodzajem leczenia hormonami. Jest to leczenie kobiet po menopauzie z zaawansowanym rakiem piersi. Według nowego antagonisty steroidowego estrogenu brak jest częściowego działania agonistycznego. Stosowany również jako surowiec przeciwnowotworowy.


Podanie:

Faslodex (AstraZeneca) jest lekiem stosowanym w leczeniu przerzutowego raka sutka z receptorami hormonalnymi u kobiet po menopauzie z progresją choroby po leczeniu antyestrogenowym. Jest to antagonista receptora estrogenowego bez efektów agonistycznych, który działa poprzez obniżenie poziomu receptora estrogenowego.

 

Faslodex jest selektywnym reduktorem receptora estrogenu (SERD). Preparat Faslodex jest wskazany w leczeniu raka piersi z przerzutami dodatnimi z receptorem hormonalnym u kobiet po menopauzie z progresją choroby po leczeniu przeciwestrogenowym. Harmonogram dawkowania preparatu Faslodex jest nadal badany, aby zoptymalizować jego skuteczność.

 

Preparat Faslodex zapewniał efektywną terapię drugiego rzutu w tym środowisku kobietom po menopauzie, u których doszło do nawrotu lub progresji po wcześniejszej terapii hormonalnej.

 

W szczególności 4 próby kliniczne w tym ustawieniu wykazały podobną skuteczność jak inne czynniki hormonalne (inhibitory aromatazy i tamoksyfen a) o dobrym profilu tolerancji. Faslodex miał mniejszą częstość występowania zaburzeń stawów.

 

Wiele nowotworów piersi jest stymulowanych do wzrostu przez żeńskie hormony płciowe - estrogen i progesteron. Te raki sutka są nazywane hormonozależnymi lub hormonami dodatnimi receptorów. Leki blokujące działanie tych hormonów mogą spowolnić lub zatrzymać wzrost komórek raka piersi. Faslodex powstrzymuje estrogen przed dostaniem się do komórek nowotworowych poprzez blokowanie receptorów estrogenowych i zmniejszenie liczby receptorów w komórkach rakowych.


Proces kontroli jakości :

1) Zakup
Dokładne badania rynku, zrozumienie ceny surowców i wydajności. Do źródła zakupów, aby zrozumieć w pełni i w pełni zagwarantować jakość zamówień surowców.
2) Kontrola
Cztery etapy: pobieranie próbek, wstępna obróbka próbek, pomiar i przetwarzanie danych.
3) Produkcja
a) Każdy operator musi przeprowadzić samokontrolę produktów i wykonać odpowiednie zapisy z inspekcji.
b) Inspektorzy pełnoetatowi poprzez sprawdzenie samoobsługi operatora oraz przegląd i wpisanie odpowiedniego zapisu. Inspekcja w pełnym wymiarze godzin jest odpowiedzialna za kontrolę gotowego wyrobu i sprawienie, że produkt końcowy znajdzie się w dokumentacji kontroli.
4) Przed sprzedażą
Wynik testu można podać przed sprzedażą.
Zewnętrzna instytucja detekcyjna jest dozwolona, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników testu.

contact us.jpg

WITAMY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI WIĘCEJ INFORMACJI ~ P: +8618124076819

Hot Tags: przeciwnowotworowe fulwestrant przeciwnowotworowy api leku, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like