Antyestrogen Nolvadex Tamoxifen TMX CAS10540-29-1

Anty-estrogenowy proszek Nolvadex Tamoxifen Informacje podstawowe: Co to jest Tamoxifen? Tamoksyfen (TMX), sprzedawany między innymi pod nazwą Nolvadex, jest lekiem stosowanym w zapobieganiu rakowi piersi u kobiet i leczeniu raka piersi u kobiet i mężczyzn. Jest również badany pod kątem innych ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości anty-estrogenowy Nolvadex / Tamoxifen CAS 10540-29-1 drobny proszek z ceną fabryczną dla kulturystów

hk@chembj.com Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 E-mail: hk@chembj.com

Informacje podstawowe:

Tamoksyfen

CAS: 10540-29-1

Marka: SENDI

MW: C26H29NO

MSDS: Dostępne

MF: 371,51

Próbka: dostępna

Kategoria: Lek onkologiczny

Minimalne zamówienie: 10 gramów

Standard jakości: Standard korporacyjny

Miejsce pochodzenia: Made in China

Specyfikacja

Czystość: ≥99,9%

Wprowadzenie

Tamoksyfen jest antagonistą receptora estrogenowego w tkance piersi poprzez aktywny metabolit hydroksytamoksyfen. W innych tkankach, takich jak endometrium, zachowuje się jak agonista, a zatem może być scharakteryzowany jako mieszany agonista / antagonista.

Aplikacje

Surowce farmaceutyczne, lek onkologiczny


Co to jest Tamoksyfen?
Tamoksyfen (TMX), sprzedawany między innymi pod nazwą Nolvadex, jest lekiem stosowanym w zapobieganiu rakowi piersi u kobiet i leczeniu raka piersi u kobiet i mężczyzn. Jest również badany pod kątem innych rodzajów raka. Został użyty w zespole Albrighta. Tamoksyfen jest zwykle przyjmowany codziennie przez usta przez pięć lat na raka piersi.


Różnice między tamoksyfenem a cytrynianem tamoksyfenu:

Tamoksyfen jest lekiem przeciwnowotworowym podawanym w leczeniu raka piersi.
Cytrynian tamoksyfenu jest lekiem przeciwnowotworowym podawanym w leczeniu raka piersi. Okazało się również skuteczne, gdy rak rozprzestrzenił się na inne części ciała. Cytrynian tamoksyfenu jest najbardziej skuteczny w powstrzymywaniu raka piersi, który rozwija się na estrogenie.
Cytrynian tamoksyfenu przepisywany również w celu zmniejszenia ryzyka inwazyjnego raka piersi po operacji i radioterapii raka przewodowego in situ. Lek może być również stosowany w celu zmniejszenia szans na raka piersi u kobiet z wysokim ryzykiem rozwoju choroby. Nie eliminuje to całkowicie twoich szans, ale w pięcioletnim badaniu ponad 1500 kobiet wysokiego ryzyka zmniejszyło liczbę przypadków o 44 procent.


Opisy tamoksyfenu:
Tamoksyfeny są bardzo porównywalne z Clomidem, zachowują się w ten sam sposób we wszystkich tkankach i są mieszanym agonistą / antagonistą estrogenu tego samego typu co Clomid. Obie cząsteczki mają również bardzo podobną strukturę. Nie jest prawdą, że tamoksyfeny obniżają poziom estrogenu: raczej blokują estrogen z receptorów estrogenowych, aw tych tkankach, w których jest antagonistą, powoduje, że receptor nie robi nic.
Twierdzenie, że tamoksyfeny zmniejszają zyski, nie powinno być traktowane zbyt poważnie. Faktem jest, że dowolna liczba kulturystów osiągnęła doskonałe korzyści podczas używania tamoksyfenów.
Wiara, że zmniejsza przyrosty, wydaje się wynikać z faktu, że literatura naukowa donosi o niewielkim zmniejszeniu (nie badano jednak osób stosujących sterydy anaboliczne) ze stosowania tamoksyfenów.

Specyfikacje tamoksyfenu:

Przedmioty testowe

Specyfikacja

Wyniki testów

Opis

Biały krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Identyfikacja

IR, zgodne z UV

Odpowiadać

Strata przy suszeniu

≤ 0,5 ml

0,21 ml

Pozostałość po zapłonie

Nie więcej niż 0,2%

0,06 ml

Żelazo

Nie więcej niż 0,005%

0,0018%

Metale ciężkie

Nie więcej niż 0,001%

0,0006%

Substancje pokrewne

Razem: nie więcej niż 1,0%

Indywidualny: nie więcej niż 0,5%

0,32%

0,14%

E-izomer

Nie więcej niż 0,3%

0,19%

Organiczne lotne zanieczyszczenia

Zgodny

Zgodny

Analiza

99,0 ~ 101,0%

99,9%

Wniosek

Zgodny z USP30

Opinie klientów:
Jestem do tej pory bardzo zadowolony z twoich proszków! Wydają mi się bardzo dobrze pracować. Będę zainteresowany zamówieniem innych produktów od ciebie może za kilka miesięcy! Muszę wykorzystać to, co mam na pierwszym miejscu haha! Proszę, trzymaj mnie w swojej usatysfakcjonowanej kategorii klientów i czekaj, aż usłyszysz ode mnie w najbliższej przyszłości. Skontaktuję się z Tobą, jak tylko będę gotowy do złożenia kolejnego zamówienia!
-------- alex - Szwecja


Jesteś moim źródłem numer jeden, zdecydowanie chcę robić interesy z tobą dalej, chciałem tylko powiedzieć, że standard dostarczanego proszku jest bardzo dobry! Wiele komplementów zostało mi przekazanych, więc dziękuję bardzo!

-------- ohn - Wielka Brytania


Jesteś fantastyczny, jestem pewien, że wkrótce się z tobą skontaktuję. Doskonały biznes, który zapewniasz. Upewnię się, że ludzie wiedzą, że twoja firma jest również bardzo dobra. Dziękuję.
-------- steve - Niemcy


Idealny! Bardzo dobry produkt! Kocham to!
-------- Mahamat - Francja


Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, naprawdę mnie to zadziwiło. Zamówię od ciebie więcej jak najszybciej. Wielkie dzięki.
-------- Robet - Australia


Współpracowałem z tobą wiele razy, jakość twojego produktu jest tak świetna, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci
-------- Richard --- American


Kilka pytań :
Pytanie 1: Jak spakować zamówienie?
Dyskretne opakowanie, opakowanie, które najlepiej pasuje, zostanie wybrane do bezpiecznego przekraczania granic

Pytanie 2: Jaka jest Twoja metoda wysyłki?
Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS, HKEMS, TNT) i najtańsza pocztą lotniczą

Pytanie 3, jeśli moje zamówienie zostało przejęte przez klienta, co robisz?
Ponowne wysłanie policji, jeśli numer śledzenia nie aktualizuje się online lub nie został określony przez użytkownika

Pytania 4: Jaka jest Twoja płatność?
Bezpieczna i szybka płatność: Western Union, Money Gram, T / T, Bitcoin

Pytania 5, Czy dostarczysz numer śledzenia?
Tak, dostarczamy numer śledzenia do śledzenia. Ogólnie rzecz biorąc, po dostarczeniu numeru śledzenia możesz śledzić informacje o przesyłce w ciągu 1-2 dni roboczych

Pytanie 6: Ile dni zajmie mojemu krajowi po dokonaniu płatności?
Ogólnie rzecz biorąc, najszybciej z 3-5 firmami, najwolniej 5-7 dni roboczych


Rynek gorącej sprzedaży:

Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania (Wielka Brytania), Australia, Kanada, Hiszpania, Francja, Niemcy, Rosja, Brazylia (Brazylia), Ukraina, RPA, Norwegia, Polska, Holandia (Holandia), Słowacja, Gruzja, Nowa Zelandia, Szwecja itp.

他莫昔芬

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.

 


Zapytanie