Estrogen Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6

Proszek sterydowy Mesterolone Proviron Anti Estrogen Szybki podgląd: Prowokator Mesterolone Opis: Proviron (mesterolone) jest interesującym sterydem anabolicznym, choć nie ma większego znaczenia dla kulturystyki. Wydaje się, że jest to najczęstszy powód, dla którego wielu rozważa włączenie go do stosu sterydów ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości antyestrogen Mesterolone / Proviron CAS 1424-00-6 proszek sterydowy dla kulturystów

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 E-mail: hk@chembj.com

Proviron jest pomocny w stosach ze względu na jego wyjątkową zdolność do utrzymywania ciała w stanie zamieniającym test w estrogen, co daje testowi lepszy efekt anaboliczny. Ponadto Proviron może pomóc zwiększyć siłę testu w organizmie poprzez uwolnienie testu od wiązania z globuliną wiążącą płeć (SHBG).


Szybkie Szczegóły:

Nazwa chemiczna

17beta-hydroksy-1-alfa-metylo-5-alfa-androstan-3-on;
1-alfa-metyrostrostan-17beta-ol-3-on

NR CAS

1424-00-6

Czystość

99,9%

Formuła molekularna

C20H32O2

Waga molekularna:

304,47

Standard jakości

Standard korporacyjny

Uszczelka

Worek 1 kg / folia aluminiowa

Wygląd

Biały lub jasnożółty drobny proszek

Słowa kluczowe

kulturystyka, hormon steroidowy, proszek surowcowy

Użyj

Zastosowanie zewnętrzne może leczyć wszystkie rodzaje zapalnych chorób skóry, takich jak egzema, alergiczne zapalenie skóry, neurodermit, kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca, świąd itp. Aerozol można stosować w astmie przewlekłej i drażliwości oraz alergicznym nieżycie nosa itp.

 

Czym jest Mesterolone / Proviron?
Proviron (mesterolone) jest interesującym sterydem anabolicznym, choć nie ma wielkiego znaczenia dla kulturystyki. Wydaje się, że najczęstszym powodem, dla którego wielu rozważa włączenie go do stosu sterydów, jest aktywność antyestrogenowa. W czasach przed anty-aromatazami i użyciem SERM (selektywnych modulatorów receptora estrogenowego), takich jak Clomid i Nolvadex, było to zasługą.
Niewielka ilość aromatyzującego steroidu w stosunku do ilości, która byłaby możliwa do zaakceptowania bez Proviron, stałaby się możliwa do przyjęcia wraz z jej włączeniem. Jednak efekt jest rzeczywiście marginalny i obecnie istnieją o wiele lepsze środki antyestrogenowe. Gdy są używane, nie ma potrzeby, aby Proviron był antyestrogenem.

Specyfikacja Mesterolone Proviron:

ELEMENTY TESTOWE

SPECYFIKACJA

WYNIKI

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Pozytywny

Identyfikacja

Pozytywny

Pozytywny

Analiza

99,0 ~ 103,0%

99,9%

Temperatura topnienia

203 ~ 208 ° C

203,1 ~ 204,7 ° C

Strata przy suszeniu

0,5% maks

0,33%

Dokładny obrót

+ 15 ° ~ + 20 °

+ 17,5 °

Pozostałość przy zapłonie

0,2% max

0,09%

Selen (jako Se)

30PPm max

<>

Substancje pokrewne

2,0% maks

0,80%

Wniosek

Specyfikacja jest zgodna ze standardem przedsiębiorstwa

Proviron Opis:

Mesterolone widział powszechne zastosowanie w kulturystyce przede wszystkim w zakresie aktywności antyestrogenowej w stosach sterydów anabolicznych, ale takie zastosowanie zmniejszyło się po wprowadzeniu inhibitorów aromatazy i SERM. Za najważniejsze korzyści wynikające z obecnego stosowania Mesterolonu uważa się utrzymywanie libido poza cyklem, a także względną i czasową poprawę unaczynienia.

Proviron jest często stosowany jako terapia antyestrogenowa i może być stosowany przez tych, którzy mieli biedę

reakcja na leczenie testosteronem. Lek okazał się korzystny w leczeniu zaburzeń seksualnych, impotencji i niskiego libido. Mesterolon wiąże się z receptorami estrogenowymi, zmniejszając ich aktywność, co nie tylko zmniejsza produkcję estrogenów, ale także zachęca do naturalnej produkcji testosteronu w organizmie.


Aplikacje Mesterolone:

1. Mesterolony są często stosowane jako leczenie antyestrogenowe i mogą być stosowane przez tych, którzy mieli słabą reakcję na leczenie testosteronem. Lek okazał się korzystny w leczeniu zaburzeń seksualnych, impotencji i niskiego libido. Mesterolon wiąże się z receptorami estrogenowymi, zmniejszając ich aktywność, co nie tylko zmniejsza produkcję estrogenów, ale także zachęca do naturalnej produkcji testosteronu w organizmie.

2. Pod koniec lat siedemdziesiątych lekarze prowadzący badania nad mesterolonami doszli do wniosku, że lek może być stosowany w leczeniu depresji u niektórych mężczyzn. Pacjenci z objawami lęku i niskiego popędu płciowego zgłaszali poprawę przy niskich dawkach steroidu. Podczas badania wyższe dawki okazały się pomocne u pacjentów z dystymią i depresją dwubiegunową. Od tego czasu nowsze badania wykazały, że pacjenci przyjmujący placebo poprawiali się w takim samym tempie, jak pacjenci przyjmujący mesterolon, co doprowadziło lekarzy do przekonania, że lepsze opcje leków przestają istnieć.


Opinie klientów:
Jestem do tej pory bardzo zadowolony z twoich proszków! Wydają mi się bardzo dobrze pracować. Będę zainteresowany zamówieniem innych produktów od ciebie może za kilka miesięcy! Muszę wykorzystać to, co mam na pierwszym miejscu haha! Proszę, trzymaj mnie w swojej usatysfakcjonowanej kategorii klientów i czekaj, aż usłyszysz ode mnie w najbliższej przyszłości. Skontaktuję się z Tobą, jak tylko będę gotowy do złożenia kolejnego zamówienia!
-------- alex - Szwecja

Jesteś moim źródłem numer jeden, zdecydowanie chcę robić interesy z tobą dalej, chciałem tylko powiedzieć, że standard dostarczanego proszku jest bardzo dobry! Wiele komplementów zostało mi przekazanych, więc dziękuję bardzo!
-------- john - Wielka Brytania

Jesteś fantastyczny, jestem pewien, że wkrótce się z tobą skontaktuję. Doskonały biznes, który zapewniasz. Upewnię się, że ludzie wiedzą, że twoja firma jest również bardzo dobra. Dziękuję.
-------- steve - Niemcy


Idealny! Bardzo dobry produkt! Kocham to!
-------- Mahamat - Francja


Otrzymałem moje produkty, pakujesz się dyskretnie i perfekcyjnie, naprawdę mnie to zadziwiło. Zamówię od ciebie więcej jak najszybciej. Wielkie dzięki.
-------- Robet - Australia


Współpracowałem z tobą wiele razy, jakość twojego produktu jest tak świetna, dlatego wciąż kupuję produkty od ciebie. Dziękuję Ci
-------- Richard --- American


Kilka pytań :
Pytanie 1: Jak spakować zamówienie?
Dyskretne opakowanie, opakowanie, które najlepiej pasuje, zostanie wybrane do bezpiecznego przekraczania granic

Pytanie 2: Jaka jest Twoja metoda wysyłki?
Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS, HKEMS, TNT) i najtańsza pocztą lotniczą

Pytanie 3, jeśli moje zamówienie zostało przejęte przez klienta, co robisz?
Ponowne wysłanie policji, jeśli numer śledzenia nie aktualizuje się online lub nie został określony przez użytkownika

Pytania 4: Jaka jest Twoja płatność?
Bezpieczna i szybka płatność: Western Union, Money Gram, T / T, Bitcoin

Pytania 5, Czy dostarczysz numer śledzenia?
Tak, dostarczamy numer śledzenia do śledzenia. Ogólnie rzecz biorąc, po dostarczeniu numeru śledzenia możesz śledzić informacje o przesyłce w ciągu 1-2 dni roboczych

Pytanie 6: Ile dni zajmie mojemu krajowi po dokonaniu płatności?
Ogólnie rzecz biorąc, najszybciej z 3-5 firmami, najwolniej 5-7 dni roboczych


Rynek gorącej sprzedaży:

Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania (Wielka Brytania), Australia, Kanada, Hiszpania, Francja, Niemcy, Rosja, Brazylia (Brazylia), Ukraina, RPA, Norwegia, Polska, Holandia (Holandia), Słowacja, Gruzja, Nowa Zelandia, Szwecja itp.

masteron..

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.

 


Hot Tags: Estrogen Mesterolone Proviron CAS 1424-00-6, Chiny, dostawcy, zniżki, kup, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like