Steroidy antyestrogenowe Anastrozol w proszku

Steroidy antyestrogenowe Surowce Anastrozol / Arimidex CAS 120511-73-1
Nazwa produktu: Anastrozol
CAS: 120511-73-1
MF: C17H19N5
MW: 293,37
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy antyestrogenowe Surowce Anastrozol / Arimidex CAS 120511-73-1

Nazwa produktu: Anastrozol
Synonimy: ICI-D-1033; ARIMIDEX; 1- [3,5-DI- (1-METHYL-1-CYANO) -ETYL] -BENZYL-1,2,4-TRIAZOLE; ANASTRAZOLE; ANASTROZOL; Tetrametylo-5- (1h-1, 2,4-triazol-1-ilometylo) 1,3-benzenodiizocyjanitryl; ZD-1033; 1,3-benzenodeketonitryl, alfa, alfa, alfa ', alfa'-tetrametylo-5- (1h-1,2, 4-t
CAS: 120511-73-1
MF: C17H19N5
MW: 293,37


Wykorzystanie Anastrozolu

1. Wykorzystanie u mężczyzn

Anastrozol został przetestowany pod kątem zmniejszenia estrogenów, w tym estradiolu, u mężczyzn. Nadmiar estradiolu u mężczyzn może powodować łagodny rozrost gruczołu krokowego, ginekomastię i objawy hipogonadyzmu. Może również przyczynić się do zwiększenia ryzyka udaru mózgu, ataku serca, przewlekłego stanu zapalnego, powiększenia prostaty i raka prostaty. Niektórzy sportowcy i kulturystyczni używają anastrozolu jako części swojego cyklu sterydowego, aby zmniejszyć i zapobiec objawom nadmiernego estrogenu - ginekomastii, chwiejności emocjonalnej i zatrzymywania wody. Dane z badań sugerują, że dawki 0,5 mg do 1 mg na dobę zmniejszają stężenie estradiolu w surowicy o około 50% u mężczyzn, co jest odmienne u kobiet po menopauzie.

2. Wykorzystanie u dzieci

Anastrozol może być stosowany poza wskazaniami u dzieci z przedwczesnym dojrzewaniem lub u dzieci z ginekomastią pokwitową. Po osiągnięciu dojrzałości płciowej płytka nasadkowa zaczyna się zamykać z powodu zwiększonej produkcji estrogenu, która ucieka z lokalnego metabolizmu i rozprzestrzenia się w układzie krążenia. Wykazano, że ułatwia to spowolnienie tego procesu i zwiększa przewidywanie wzrostu dorosłych u samców młodzieńców leczonych hormonami peptydowymi na bazie białka w leczeniu niedoboru hormonu wzrostu.


Dawkowanie Anastrozolu
Przyjmujesz anastrozol jako tabletkę raz dziennie. Staraj się przyjmować go o tej samej porze każdego dnia. Tabletkę należy połykać w całości popijając wodą. Możesz wziąć to przed, po lub po jedzeniu.
Bardzo ważne jest, aby przyjmować tabletki zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Powinieneś przyjąć właściwą dawkę, nie mniej lub więcej. Jest to leczenie długoterminowe i zwykle trzeba je przyjmować przez kilka lat. Nigdy nie przestawaj przyjmować leku przeciwnowotworowego bez uprzedniej rozmowy ze specjalistą.
Jeśli przypadkowo zażyjesz więcej anastrozolu niż powinieneś, poinformuj o tym swojego lekarza.
W przypadku pominięcia dawki należy kontynuować następną dawkę w zwykły sposób. Nie należy przyjmować dodatkowej dawki w celu uzupełnienia pominiętej.


Octan testosteronu

Octan trenbolonu

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Propionian testosteronu

Stanolone

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

Anavar

Tadalafil

Winstrol

Wardenafil

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

Finasteryd

Chlorowodorek dapoksetyny


图片20.jpg

Zapytanie