Steroidy antyestrogenowe Faslodex Fulwestrant Acetate

CAS: 129453-61-8
Czystość: 99%
Wygląd: biały proszek
Molecular Fomular: C32H47F5O3S
Masa cząsteczkowa: 606,77
Gęstość: 1.201 g / cm3
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy antyestrogenowe Biały proszek Faslodex Fulvestrant Acetate CAS 129453-61-8

Szybki szczegół:
Produkt: Faslodex
CAS: 129453-61-8
Czystość: 99%
Wygląd: biały proszek
Molecular Fomular: C32H47F5O3S
Masa cząsteczkowa: 606,77
Gęstość: 1.201 g / cm3
Temperatura topnienia: 104-106 ° C
Temperatura wrzenia: 674,8 ° C przy 760 mmHg
Opakowanie: 10 g / worek foliowy
Zastosowanie: w leczeniu raka piersi z przerzutami dodatnimi z receptorami estrogenowymi u kobiet po menopauzie, z progresją choroby po leczeniu antyestrogenowym.


Opis:
Faslodex zwany także Faslodex lub AstraZeneca, jest lekiem o przerzutowym raku piersi z dodatnim receptorem hormonalnym u kobiet po menopauzie z progresją choroby po leczeniu antyestrogenowym. Działa poprzez blokowanie działania estrogenu w ciele. Fulwestrant jest kompletnym antagonistą receptora estrogenu bez efektów agonistycznych, co dodatkowo przyspiesza degradację proteasomalną receptora estrogenu. Lek ma słabą dostępność biologiczną po podaniu doustnym i jest podawany co miesiąc przez wstrzyknięcie domięśniowe. Niektóre rodzaje raka piersi stosują estrogen do wzrostu i namnażania się w organizmie.Nie używaj fulwestrantu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek składnik fulwestrantu, i skontaktuj się ze swoim lekarzem lub lekarzem od razu, jeśli którykolwiek z tych warunków dotyczy ciebie.

Aplikacje:
Preparat Faslodex stosuje się w leczeniu niektórych nowotworów piersi oraz kobiet po menopauzie, u których wystąpił postęp raka piersi po leczeniu innymi lekami przeciwestrogenowymi. Jest to antagonista receptora estrogenowego i działa poprzez blokowanie estrogenu z powodu nowotworów, które wymagają wzrostu estrogenu. badany w leczeniu innych typów nowotworów, stosuje się go w leczeniu raka piersi z dodatnim receptorem hormonalnym u kobiet po menopauzie, u których nasilenie raka piersi pogorszyło się po leczeniu lekami antyestrogenowymi, takimi jak tamoksyfen. Może to spowolnić lub zatrzymać wzrost niektórych guzów piersi, które wymagają wzrostu estrogenu.


Więcej szczegółów:
Cena: Prosimy o podanie wymaganej ilości, ponieważ w przypadku drobnego zamówienia i zakupu hurtowego cena będzie różna.
Płatność: Western Union, MoneyGram Dostarczymy informacje odbiorcy lub dane konta bankowego do wykorzystania płatności.
Przesyłki: przesyłki zostaną dostarczone przez międzynarodowy ekspresowy jak EMS, TNT, UPS, FedEx lub DHL po otrzymaniu.
Każdy przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-2 dni roboczych po dokonaniu płatności. Produkt zazwyczaj pojawia się w ciągu 1-4 dni w zależności od miejsca docelowego, a ścieżka online jest dostępna. Uprzejmie proszę podać adres wysyłki, numer kontaktowy i tel. Do pomyślnej wysyłki.

Jesteśmy w 100% pewni mojej metody wysyłki. Żaden z naszych poprzednich pakietów nigdy nie miał problemów z dostawą.

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com
Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do twojego zapytania! ^ _ ^

Hot Tags: anty estrogen steroidy faslodex fulwestrant Acetate, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like