Cytrynian toremifenu antyestrogenu do leczenia raka

Nazwa produktu: cytrynian toremifenu
CAS: 89778-27-8
Wzór cząsteczkowy: C26H28ClNO.C6H8O7
Test: 97,0% 103,0%
MF: C26H28CINO · C 6H 8O 7
MW: 598,09
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

89778-27-8 Antystogenowy doustny steroid Cytrynian toremifenu do leczenia raka

Cytrynian toremifenu Szybkie szczegóły
Nazwa produktu: cytrynian toremifenu
CAS: 89778-27-8
Wzór cząsteczkowy: C26H28ClNO.C6H8O7
Test: 97,0% 103,0%
MF: C26H28CINO · C 6H 8O 7
MW: 598,09
Temperatura topnienia: 158-164 ° C
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek.
Pakowanie: dostosowany pakiet, zgodnie z wymaganiami
Zastosowanie: Pierwotnie opracowany do walki z rakiem piersi, kulturystów użył Fareston do skutecznego zwalczania gynocomastia spowodowane, gdy testosteron przekształca się w estrogen w organizmie i mężczyźni rosną piersi. Substancja ta może być stosowana do innych celów, a inne podobne związki, takie jak Nolvadex lub Clomid, są znacznie bardziej skuteczne w terapii po cyklu.


Cytrynian toremifenu Zastosowanie:
Opracowany w celu walki z rakiem piersi, kulturystów użył Fareston do skutecznego zwalczania konwersji testosteronu w estrogen i estrogenów ciała i mężczyzn do produkcji piersi, gdy masaż mężczyzn i kobiet.
Substancja ta może być stosowana w innych podobnych związkach, takich jak Nolvadex lub Clomid, która jest bardziej skuteczna w terapii po krążeniu.


Cytrynian toremifenu Opis:
Cytrynian toremifenu to doustny selektywny modulator receptora estrogenowego (SERM), który pomaga przeciw estrogenowi in vivo. Cytrynian torremetiny został zatwierdzony przez FDA dla zaawansowanego (przerzutowego) raka piersi w Stanach Zjednoczonych w imieniu Fareston. Również oceniane z marką Acapodene w celu zapobiegania raka prostaty.


Cytrynian toremifenu Zastosowanie:
Taremicfen (Fareston) to niesteroidowy selektywny modulator receptora estrogenowego (SERM), który wyraża aktywność agonistyczną i antagonistyczną związaną z estrogenem w różnych tkankach i komórkach ludzkiego ciała. Taremifen należy do rodziny związków znanych jako związki tristyrenowe, w których Nolvadex (tamoksyfen) i Clomid (cytrynian cytometryny) są członkami i są szczególnie blisko ze sobą spokrewnione.


Cytrynian toremifenu :
1. Dla celów kulturystyki dawka 40-60 mg na dzień wydaje się dobrym punktem wyjścia. Jeśli użytkownik próbuje zwalczyć istniejącą ginekomastię (suka cycki), może wybrać podwójną dawkę i dodać z nią inhibitor aromatazy, taki jak Aromasin.
2. W przypadku PCT niektórzy użytkownicy zaczynają od 100-120 mg dziennie, a następnie obniżają do 40-60 mg dziennie przez 4-6 tygodni.


Cytrynian toremifenu
1. Jest udowodnione klinicznie. W wielu ważnych pomiarach skuteczności leku w leczeniu przerzutowego ER + raka sutka u kobiet po menopauzie, Fareston pracował tak samo dobrze jak tamoksyfen1-4
2. Może zapewniać dalsze korzyści terapii hormonalnej. Fareston może zaoferować ci dalsze korzyści z terapii endokrynologicznej, jeśli nie możesz tolerować lub w inny sposób jesteś niezdolny do podjęcia innych terapii endokrynnych1-6
3. Fareston może być skuteczną alternatywą dla pacjentów, którzy zaprzestali stosowania innych terapii endokrynnych z powodu bólu stawów1-4,6
4. Jest dostępny i dostępny. Fareston jest szeroko dostępny w formulacjach komercyjnych i Medicare Part D i jest objęty większością komercyjnych i ubezpieczeniowych planów Medicare.


Dostarczamy klientom najlepszą jakość, troskliwą obsługę, rozsądną cenę, bezpieczną i szybką wysyłkę.
Gwarancja czasu pakowania w 6-12 po zamówieniu
Zamów 4-7 dni roboczych
100% gwarancji przepustki celnej
200% popiera zasady ponownego wysyłania


Whatsapp: +8618126437315
Skype : selina.xu@yccreate.com

Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!Zapytanie