Kulturystyka Anti Estrogen Trilostane Vetoryl

Kulturystyka wysokiej czystości Trilostane / Vetoryl CAS 13647-35-3 dla leczenia raka piersi Trilostane Kontakt Mitchell: Whastapp +8618124076819 Skype : hk@chembj.com Szybki podgląd: Nr CAS: 13647-35-3 Inne nazwy: Trilostane MF: C20H27NO3 EINECS No.:N/A Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent) ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Kulturystyka wysokiej czystości Trilostane / Vetoryl CAS 13647-35-3 do leczenia raka piersi z ceną producenta

hk@chembj.com .jpg

Trilostane Kontakt Mitchell: Whastapp +8618124076819 Skype : hk@chembj.com

Szybki podgląd:

Nr CAS: 13647-35-3

Inne nazwy: Trilostane

MF: C20H27NO3

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: Trilostane

Klasa standardowa: Klasa medyczna

Nazwa marki: SENDI

Numer modelu: API

Czystość: 99,9% min

CAS: 13647-35-3

Okres ważności: 2 lata

Trilostan jest inhibitorem izoform 3β-HSD i 3β-HSD2 enzymu dehydrogenazy 3β-hydroksysteroidowej, który odgrywa rolę w biosyntezie steroidów nadnerczy. Badacze uważają, że Arg195 w 3'-HSD w porównaniu z Pro195 w 3β-HSD2 przypisuje konkurencyjne hamowanie 3β-HSD, ale nie 3β-HSD2 przez Trilostane. Badania pokazują, że trilostan skutecznie hamuje wewnątrzkomórkową produkcję i dihydro w komórkach raka prostaty LNCaP-FGC i hamuje biosyntezę kortyzolu w ludzkim nadnerczu. Ten produkt służy jako przydatne narzędzie w badaniach biosyntezy steroidów.

1 (3) .jpg

Funkcjonować

  1) Możemy zapewnić konsumentom usługi kompleksowego pakowania, od badań, rozwoju, produkcji, eksportu i tak dalej

2) Potężna siła badawczo-rozwojowa pozwala naszej technologii na wiodącym poziomie, na zawsze, aby zapewnić klientom lepszą obsługę.
3) Posiadamy certyfikat ISO i SGS, który pozwala klientom być bardziej zadowolonym i spokojnym.
4) Ponad 19 lat doświadczenia w eksporcie, możemy zapewnić klientom bardziej profesjonalną obsługę.
5) Mieszaj i różne produkty w JEDNYM PCL, zwiększaj wydajność pracy dla klientów.
6) Z siedzibą w Szanghaju w Szanghaju jest jednym z największych na świecie portów, wygodnym dla klientów indywidualnych usług logistycznych.
7) Alibaba członkowie złota o wysokiej gwarancji kredytowej.

 

Podanie

  Trilostan może hamować proces syntezy hormonów korowych w dehydrogenazie 3 beta, powodować kortyzol, zmniejszać syntezę aldosteronu, stosować klinicznie w leczeniu zespołu Cushinga (choroba zwiększająca kortyzol) i pierwotny aldosteronizm, efekt nie jest dobry niż metyrapon. Ten produkt ma znacznie zmniejszoną rolę we krwi, może mieć znaczenie dla jego syntetycznego hamowania.


Specyfikacja

Obiekt testowy

Specyfikacja analizy

Wynik

Opis

Biała lub prawie biała moc

Zgodny

Czystość

99% min

99,9%

Woda (KF)

≤0,5%

0,20%

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,26%

Pozostałość po zapłonie

≤0,1%

0,04%

Metale ciężkie

≤20 ppm

<>

Określona opcjonalna rotacja

+ 137 ° ~ + 139 °

+ 138,8 °

Wniosek

Zgodny ze standardem firmy.

 

Co to jest Trilostane?
Trilostan (4α, 5α-epoksy-17β-hydroksy-3-oksoandrostan-2α-karbonitryl) jest aktywnym doustnie syntetycznym analogiem steroidowym, który selektywnie hamuje dehydrogenazę 3 β-hydroksysteroidową w korze nadnerczy, hamując w ten sposób konwersję pregnenolonu do progesteronu. To hamowanie blokuje wytwarzanie glukokortykoidów iw mniejszym stopniu mineralokortykoidów i hormonów płciowych, podczas gdy poziomy prekursorów steroidów rosną.


Zastosowania i funkcje:

Zastosowanie: Trilostan może hamować hormon korowy w procesie syntezy dehydrogenazy 3 beta, zmniejszać syntezę kortyzolu, aldosteron, stosowany klinicznie w leczeniu zespołu Cushinga (hiperkortyzolizm) i pierwotnego aldosteronizmu. Produkt ten miał również znaczący wpływ na obniżenie poziomu testosteronu w surowicy.

Trilostan stosuje się w leczeniu zespołu Cushinga. Zwykle stosuje się go w leczeniu krótkotrwałym, dopóki nie będzie możliwa stała terapia. Trilostan blokuje enzym zaangażowany w produkcję kilku steroidów, w tym kortyzolu. Hamowanie tego enzymu hamuje wytwarzanie kortyzolu. W zespole Cushinga nadnercza nadprodukuje steroidy. Chociaż steroidy są ważne dla różnych funkcji organizmu, zbyt wiele może powodować problemy. Trilostan zmniejsza ilość steroidów wytwarzanych przez nadnercza.

Trilostan powoduje zahamowanie kory nadnerczy poprzez hamowanie enzymatycznej konwersji steroidów przez izomerazę 3-beta-hydroksysteroidową / delta 5,4 ketosteroidów, blokując w ten sposób syntezę steroidów nadnerczy.
9 (4)

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.  

 


Hot Tags: anty estrogen trilostan vetoryl kulturystyka, Chiny, dostawcy, zniżki, kup, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like