Antysstrogen Steroid Tamoksyfen Citrate Nolvadex

99,6% czystości Antysstrogen Proszek steroidowy Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) 54965-24-1 Cytrynian tamoksyfenu Cytrynian Tamoksyfenu Dawkowanie: Dawka wynosi od 10 mg do 60 mg / dobę. Po zakończeniu cyklu sterydowego ważne jest, aby rozpocząć PCT, aby uniknąć utraty wysokiej jakości. Pytanie...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,6% czystości antyestrogenowy proszek steroidowy Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) 54965-24-1

Cytrynian tamoksyfenu   Szczegół

Nazwa produktu

Nolvadex

Nazwa chemiczna

Cytrynian tamoksyfenu, Tamoksyfen

Numer CAS

54965-24-1

Numer EINECS

259-415-2

Formuła molekularna

C32H37NO8

Waga molekularna

563,64

Struktura molekularna

图片22.jpg

Skype

Selina.xu@yccreate.com

WhatsApp

+8618126437315

Wygląd

biały proszek


Cytrynian tamoksyfenu   Dawkowanie:
Dawka wynosi od 10 mg do 60 mg / dzień. Po zakończeniu cyklu sterydowego ważne jest, aby rozpocząć PCT, aby uniknąć utraty wysokiej jakości.
Pytanie, jak długo należy rozpocząć PCT zależy od rodzaju sterydów, których używasz. Jeśli twój cykl składa się z najmniejszych orałów, które mają względny wpływ na ciało, zaleca się natychmiast rozpocząć. Niektórzy twierdzą, że PCT może rozpocząć się wcześnie ostatniego dnia cyklu sterydowego.
Jeśli stosuje się krótkodziałające estry lub wodne iniekcje, zaleca się stosowanie PCT w 4-7 dni po ostatnim wstrzyknięciu. W przypadku estrów o długotrwałym działaniu około 10-14 dni po ostatnim zastrzyku.


Cytrynian tamoksyfenu   Pół życia
Cytrynian tamoksyfenu ma 6-dniowy okres półtrwania, ale w różnych dokumentach medycznych pokazano go między 5 a 7 dniem.


Cytrynian tamoksyfenu   Opis:
Cytrynian tamoksyfenu jest niesteroidowym lekiem o silnych właściwościach antyestrogenowych.
Jest technicznie antagonistą estrogenu, który konkuruje z różnymi docelowymi organizacjami receptorów estrogenu. Ponieważ cząsteczka tamoksyfenu wiąże się z tym receptorem, estrogen nie może wywierać żadnego działania i osiągnąć działanie antyestrogenowe.
Cytrynian tamoksyfenu i Clomid są wyrażane w ten sam sposób we wszystkich tkankach i są mieszanymi agonistami / antagonistami estrogenu. Struktura tych dwóch cząsteczek jest również bardzo podobna.


Cytrynian tamoksyfenu   Podanie:
Tamoksyfen stosuje się w leczeniu niektórych rodzajów raka piersi u mężczyzn i kobiet. Jest również stosowany w celu obniżenia ryzyka, że rak piersi u kobiety jest wysoki (np. W rodzinie z rakiem piersi).
Cytrynian tamoksyfenu można również stosować do krążenia wstępnego w celu przywrócenia produkcji naturalnego testosteronu. Objawy żeńskie mogą wystąpić, gdy stosuje się krążenie zawierające substancję aromatyczną, w tym testosteron, taki jak heptanonian, cyjanian i zawiesiny.
Cytrynian tamoksyfenu jest agonistą / antagonistą estrogenu, który wiąże receptory estrogenu w różnych tkankach.


Tamoksyfen Citrate / Nolvadex Środki ostrożności :
Podobnie jak większość leków, Cytotam (cytrynian taksoksyfenu) nie powinien być przyjmowany podczas ciąży. Chociaż może wpływać na cykle kobiet, Cytotam (cytrynian tamoksyfenu) nie jest pigułką antykoncepcyjną i dlatego musi stosować niezawodną pigułkę antykoncepcyjną.


Jak zamówić:
1.Please uprzejmie powiedz nam, czego potrzebujesz (produkt / CAS nr, ilość i kraj docelowy), a następnie bardziej konkurencyjne ceny będą oferowane.
2.Parcels zostaną dostarczone w ciągu 6 godzin po otrzymaniu całej płatności.
3. Zdjęcie opakowania twojego proszku zostanie wysłane, a następnie numer śledzenia.
4. Oczekiwanie na otrzymanie przesyłki w ciągu 5-7 dni po numerze śledzenia. W tym czasie możesz śledzić swój numer śledzenia przesyłki online.
5. Potwierdź proszki, które otrzymałeś.
6. Usługa po sprzedaży będzie świadczona po otrzymaniu paczki.
7. Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z nami!


Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: steryd antyestrogenowy cytrynian tamoksyfenu nolvadex, Chiny, dostawcy, rabat, kupię, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like