Enti estrogenowe steroidy Letrozol dla przeciwnowotworowych

Nazwa produktu: Letrozole / Femara:
Synonimy: 4,4 '- (1H-1,2,4-TRIAZOL-1-YLMETHYLENE) BIS-BENZONITRILE, FEMARA, CGS-20267, LETROZOL, LETROZOLE, LetrozolUsp28, Letrozol99%, CGS-20267, Femara
CAS: 112809-51-5
MF: C17H11N5
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Letrozol / Femara CAS 112809-51-5 Antystogeniczne steroidy przeciwnowotworowe

Szybkie Szczegóły:
Nazwa produktu: Letrozole / Femara:
Synonimy: 4,4 '- (1H-1,2,4-TRIAZOL-1-YLMETHYLENE) BIS-BENZONITRILE, FEMARA, CGS-20267, LETROZOL, LETROZOLE, LetrozolUsp28, Letrozol99%, CGS-20267, Femara
CAS: 112809-51-5
MF: C17H11N5
MW: 285,3

Właściwości chemiczne letrozolu :
Właściwości chemiczne Temperatura topnienia wynosi 181 ~ 183 oC.
Zastosowanie inhibitory enzymu aromatyzującego typu Pyrrole. Stosowany w leczeniu raka piersi.
Informacje te są edytowane przez ChemicalBook Xiao Nan.
Metoda produkcji 4-bromo-metylo-fenylo-nitrylu (I) i triazolu reagują w chloroformie, produkty (Ⅱ) i 4-fluorobenzeno-nitryle reagują w dimetyloformamidzie, wytwarzają letrozol w obecności tert-butylowego alkoholu potasowego.
Właściwości chemiczne biały do jasnożółtego kryształu
Zastosowanie Niesteroidowy inhibitor aromatazy strukturalnie powiązany z Fadrozolem. Antynoplastyczny

Letrozole Usage:
Letrozol jest silnym inhibitorem aromatazy dla raka piersi. Dla sportowców i kulturystów jest lekiem na skutki uboczne estrogenu przeciwko syntetycznym sterydom metabolicznym, trądzikowi i celiakii. Ze względu na zmniejszenie estrogenów w organizmie, może również powodować podwyższony poziom testosteronu. Do skutków ubocznych letrozolu należą zmniejszone zachowania seksualne, ciągłe stosowanie może prowadzić do zmniejszenia funkcji lipidowej i uszkodzenia układu immunologicznego.

Letrozole Mechanizm działania :
Estrogeny powstają w wyniku konwersji androgenów poprzez aktywność enzymu aromatazy. Estrogeny wiążą się następnie z receptorem estrogenu, który powoduje podział komórek. Letrozol jest inhibitorem aromatazy.
Letrozol zapobiega wytwarzaniu estrogenów przez aromatazę poprzez konkurencyjne, odwracalne wiązanie z hemem jednostki cytochromu P450. Działanie jest specyficzne, a letrozol nie zmniejsza wytwarzania minerałów lub kortykosteroidów.


Letrozol / Femara Benefit :
Femara jest silnym inhibitorem Aromatase, opracowanym do walki z rakiem piersi. Dla sportowców i kulturystów jest to lek stosowany w walce z estrogennymi efektami ubocznymi sterydów anabolicznych, retencji wody, trądziku i ginekomastii. Podniesie również poziom testosteronu ze względu na obniżony poziom estrogenów w organizmie. Skutki uboczne, takie jak obniżony popęd seksualny i ciągłe stosowanie, mogą prowadzić do obniżenia funkcji lipidów i osłabienia układu odpornościowego.

Letrozol jest inhibitorem aromatazy. Działa poprzez zmniejszenie całkowitej ilości estrogenu produkowanego głównie w organizmie. Pomaga to zagłodzić komórki nowotworowe, pozbawiając je estrogenu.


Dlaczego warto współpracować z nami?
To jest Cherry Suh z Chin, mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie sterydów, półproduktów farmaceutycznych. Nie tylko dostarczamy globalnych klientów, ale także najlepszych dostawców z Chin.
1) Dobra jakość
profesjonalny surowy proszek i polipeptydy steriod ponad 12 lat
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka
Różne kraje mają różne metody pakowania i wysyłki.
3) Konkurencyjna cena
jako doświadczony dostawca, nie zaoferujemy ci szalonej ceny, ponieważ nie jest to zgodne z trendem rynkowym. Podana zostanie najkorzystniejsza cena fabryczna, więc proszę mieć pewność, że zamówisz u nas.

Płatność : transfer BK, Western Union, Moneygram, Bitcoin
Wysyłka : DHL, UPS, TNT, EMS, Hongkong EMS, FedEx lub inny
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com
Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do twojego zapytania! ^ _ ^

Hot Tags: enti estrogeny steroidy letrozol dla przeciwnowotworowych, Chiny, dostawcy, rabat, kupię, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like