Doustne antyestrogeny Sterydy Cytrynian Clomifene

Suplementy kulturystyczne Doustne antyestrogeny Steroidy Cytrynian Clomifene CAS 50-41-9 Szybki szczegół: Cytrynian Clomifene Opis: Cytrynian klomifenu to biały, bladożółty, zasadniczo bezwonny, krystaliczny proszek. Jest swobodnie rozpuszczalny w metanolu; rozpuszczalny w etanolu; słabo rozpuszczalny ...

Szczegóły produktu

Suplementy kulturystyczne Doustne antyestrogeny Steroidy Cytrynian Clomifene CAS 50-41-9
Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Cytrynian Clomifene

Nr CAS

50-41-9

EINECS

200-035-3

Formuła molekularna

C32H36ClNO8

Waga molekularna

598.08

Temperatura topnienia

116,5-118 ° C

Wygląd

Białe krystaliczne ciało stałe

Standard

Enterprise Standard

Czystość

99%

Uszczelka

25 kg / bęben lub zgodnie z wymaganiami

Podanie

Odrzut jajeczkowania


Cytrynian klomifenu Opis :
Cytrynian Clomiphene to biały, bladożółty, zasadniczo bezwonny, krystaliczny proszek. Jest swobodnie rozpuszczalny w metanolu; rozpuszczalny w etanolu; słabo rozpuszczalny inacetone, woda i chloroform; i nierozpuszczalny w eterze.
Clomifene (cytrynian klomifenu) jest doustnym produktem PCT, powszechnie stosowanym przez mężczyzn stosujących sterydy anaboliczne do wiązania receptorów estrogenowych w swoich ciałach, blokując przez to działanie estrogenu, tj. Ginekomastii.
Przywraca także naturalną produkcję testosteronu. Jest powszechnie stosowany jako "lek regenerujący" i brany pod koniec cyklu sterydowego. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że przyjmowanie Clomidu zwiększa ilość płynu wytwarzanego podczas wytrysku.
Każda biała tabletka zawiera 50 mg cytrynianu klomifenu USP. Tabletka zawiera również następujące nieaktywne składniki: skrobię kukurydzianą, laktozę, stearynian magnezu, wstępnie zżelowaną skrobię kukurydzianą i sacharozę.


Cytrynian Clomifene Fuction :
Clomifene jest użyteczny u osób niepłodnych z powodu braku owulacji lub oligoovulacji. Brakuje danych dotyczących stosowania klomifenu u osób niepłodnych bez znanej przyczyny. W takich przypadkach obserwowano kliniczną częstość występowania ciąż 5,6% na cykl leczenia klomifenem. vs. 1,3% -4,2% na cykl bez leczenia.

Cytrynian klomifenu Zastosowanie :
Clomifene jest wskazany w leczeniu zaburzeń owulacji u kobiet pragnących zajść w ciążę. Utrudnienia w uzyskaniu ciąży muszą być wyłączone lub odpowiednio leczone przed rozpoczęciem leczenia produktem CLOMID, stosowane w leczeniu niepłodności u kobiet. Działa poprzez stymulowanie wzrostu ilości hormonów, które wspomagają wzrost i uwalnianie dojrzałego jaja (owulacji).
Clomifene jest lekiem o znacznej sile działania farmakologicznego. Dzięki starannemu doborowi i odpowiedniemu leczeniu pacjenta, udowodniono, że CLOMID jest użyteczną terapią dla pacjenta bezowulacyjnego pragnącego ciąży. Cytrynian klawifenu może wchodzić w interakcje z tkankami zawierającymi receptor estrogenu, w tym podwzgórzem, przysadką, jajnikiem, endometrium, pochwa i szyjka macicy.


Sterydy antyestrogenowe :

CAS: 89778-27-8

Cytrynian toremifenu

CAS: 566-48-3

Formestane (Lentaron)

CAS: 112809-51-5

Letrozole (Femara)

CAS: 54965-24-1

Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)

CAS: 120511-73-1

Anastrozol

CAS: 10540-29-1

Tamoksyfen

CAS: 50-41-9

Cytrynian Clomifene

CAS: 107868-30-4

Exemestane (Aromasin)

CAS: 148553-50-8

Pregabalin / lyrica


Niezależnie od tego, czy w końcu staniesz się dla mnie klientem, czy nie, możesz mnie o to zapytać!
Dziękuję Ci!
Selina (Miss) (^^^)

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreat.com

Zapytanie