Cytrynian Tamoksyfenu Nolvadex Steroidy antyestrogenowe

1, Tamoksyfen Citrate / Nolvadex Profil: Nazwa produktu: Cytrynian tamoksyfenu Alias: Tamoksyfen, Nolvadex, Soltamox, ICI-46474, TAM Nazwa chemiczna: (Z) -2- [4- (1,2-difenylo-1-butenyl) fenoksy ] -N, N-dimetylo-etano-cytrynian; Cytrynian 1-p-beta-dimetyloaminoetoksyfenylo-trans-1,2-difenylobut-1-en CAS: ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

1, Tamoksyfen Citrate / Nolvadex Profile:

Nazwa produktu: Cytrynian tamoksyfenu
Alias: Tamoxifen, Nolvadex, Soltamox, ICI-46474, TAM
Nazwa chemiczna: cytrynian (Z) -2- [4- (1,2-difenylo-1-butenylo) fenoksy} -N, N-dimetylo-etanoaminy;
Cytrynian 1-p-beta-dimetyloaminoetoksyfenylo-trans-1,2-difenylobut-1-enu
CAS: 54965-24-1
MF: C32H37NO8
MW: 563,64
EINECS: 259-415-2

Struktura chemiczna:

Cytrynian Tamoksyfenu Struktura

Charakter: Biały, krystaliczny proszek

Czystość: 99,5%

Standard: BP2013

Okres trwałości: 3 lata (proszek)

Temperatura topnienia: 140-144 ° C

Rozpuszczalność w wodzie: słabo rozpuszczalny

Rozpuszczalność metanol: rozpuszczalny 50 mg / ml, klarowny, bezbarwny
Drogi podawania: doustnie

Okres półtrwania: 5-7 dni

Działania niepożądane: Częste niewielkie działania niepożądane obejmują nudności, wymioty i zaczerwienienie twarzy itp.


Zastosowanie: Antagonista estrogenowy, przeciwnowotworowy; Antyestrogen, inhibitor kinazy białkowej C, korzystne efekty sercowo-naczyniowe, leczenie raka kości, indukuje tworzenie adduktu DNA; Antyestrogen o silnym działaniu przeciwnowotworowym i hamującym PKC. Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) to niesteroidowy środek, który wykazuje silne właściwości antyestrogenowe. Lek jest technicznie agonistą / antagonistą estrogenu, który kompetycyjnie wiąże się z receptorami estrogenu w różnych tkankach docelowych.


2, Zastosowania cytrynianu tamoksyfenu / Nolvadex:

Tamoxifen (TMX), sprzedawany pod marką Nolvadex między innymi, jest lekiem stosowanym do zapobiegania rakowi piersi u kobiet i leczeniu raka piersi u kobiet i mężczyzn. Jest on również badany pod kątem innych rodzajów raka. Został użyty w zespole Albrighta. Tamoksyfen jest zwykle przyjmowany codziennie doustnie przez pięć lat w przypadku raka piersi.

 

Cytrynian tamoksyfenu jest SERM, który działa zarówno jako antagonista, jak i agonista w stosunku do hormonu estrogenu. Jest antyestrogenem, ponieważ wiąże się z receptorami estrogenu w niektórych częściach ciała, szczególnie w tkance gruczołu mlekowego. Działanie to zapobiega działaniu estrogenu na pierwotnie zamierzony punkt wiązania. To sprawia, że cytrynian tamoksyfenu jest cenny dla pacjentów z rakiem piersi, ponieważ rak piersi karmi estrogen. I jest to cenne dla użytkowników sterydów, ponieważ zwiększone poziomy estrogenu mogą wiązać się z tkanką gruczołu sutkowego i prowadzić do ginekomastii. Cytrynian tamoksyfenu był już praktykowany jako lek stosowany po cyklu sterydowym w celu zwalczania niepożądanych działań organizmu na steroidy.

 

Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) i Clomid to dwa najbardziej popularne selektywne modulatory receptorów estrogenu (SERM) na świecie i część planu suplementacji dla wielu sportowców zwiększających wydajność. Więcej sportowców kupuje Nolvadex do celów PCT niż w jakimkolwiek innym celu; w rzeczywistości, więcej czynników zwiększających wydajność kupuje Nolvadex do stosowania w PCT niż jakikolwiek inny dostępny lek.

 

Wszystkie dobre protokoły najpierw stosują wyższą dawkę, a następnie trwającą mniejszą dawkę 20 mg / dobę. Powodem tego jest to, że przyjmując lek, ilość w jego systemie nie jest po prostu ilością właśnie pobraną, ale także nagromadzeniem około sześciu dni wartości od poprzednich dawek. Na początku użytkowania nie ma tam tego nagromadzenia, a także nie będzie skuteczności, chyba że zostanie to uwzględnione. Jeśli nie zostanie to uwzględnione, budowanie poziomów zajmie tygodnie.

Jedną z metod korygowania jest przyjęcie w sumie 120 mg pierwszego dnia, jako trzy dawki po 40 mg. To natychmiast dostaje poziomy w przybliżeniu tak samo, jak w końcu zostanie osiągnięty przy dawce 20 mg / dzień. Następnie dawkowanie to standardowe 20 mg / dobę.


3, COA cytrynianu tamoksyfenu / proszku Nolvadex:

 

image.png

 

4, Cytrynian Tamoksyfenu / Nolvadex Powder Zdjęcie:

Doustne antyestrogeny steroidowe Nolvadex Tamoxifen Citrate Bodybuilding dla mężczyzn CAS 54965-24-1

Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.

Dodaj .: 6K Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing, Okręg Baoan, Shenzhen, Chiny

Hot Tags: tamoksyfen cytrynian nolvadex anty estrogeny steroidy, Chiny, dostawców, zniżki, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like