Sterydy do kulturystyki 4-chlorodehydrometylotestosteronu

Szybki szczegół:
Nazwa produktu: 4-chlorodehydrometylotestosteron
Synonimy: Oral Turinabol
CAS: 2446-23-3
MF: C20H27ClO2
MW: 334,88
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

4-chlorodehydrometylotestosteron do kulturystyki CAS2446-23-3

Szybki szczegół:
Nazwa produktu: 4-chlorodehydrometylotestosteron
Synonimy: Oral Turinabol
CAS: 2446-23-3
MF: C20H27ClO2
MW: 334,88
Wygląd: Biały lub biały krystaliczny proszek

Opis:
Oral Turfan, powszechnie znany jako pierwsze odkrycie w Niemczech Wschodnich w 1962 roku. Ze względu na wysokie syntetyczne właściwości metaboliczne, podczas gdy androgen jest dość niski, steryd staje się bardzo popularny. Lek ten jest uważany za główny składnik słynnych wschodnio niemieckich używek, z których tysiące niemieckich sportowców olimpijskich otrzymało potajemnie sterylizator, mając nadzieję na dominację w igrzyskach olimpijskich.
Wyniki tego leku są zazwyczaj zgłaszane przez kulturystów jako podobne do D-bol, ale bez żadnego rozszerzenia. Kulturyści nazywają się "T-bol". Brak ekspansji wynika z faktu, że GP Turan nie jest aromatyczny w organizmie i dlatego nie ma skutków ubocznych związanych z estrogenem.
Ten użytkownik sterydów często zgłasza dobry przyrost siły, jak również niewielki przyrost jakości masy mięśniowej. T-bol jest zwykle używany jako "początek skoku" dla pętli.
W tym przypadku szybki efekt podawania doustnego umożliwia kulturystom odczucie wzmocnienia i "pompowania" na wczesnym etapie, a zastrzyki stosowane w cyklu mają więcej czasu na zastosowanie. GP Turan jest bardzo wszechstronnym trójwymiarowym olejem, który można skutecznie stosować w cyklach cięcia i rozszerzania. Jest dobrze wypełniony wszystkimi związkami, a także skutecznie redukuje SHBG w organizmie, dając w wyniku inne związki.


Korzystanie z metody:
Turinabol należy stosować ostrożnie. Można stosować proszek Turinabol 11 mg co dwa razy dziennie;
Także jeśli masz wady genitaliów człowieka; powinieneś używać 6 mg na raz; proszek Turinabol jest jakości 99,6%.


Aplikacje:
Ten użytkownik sterydów często zgłasza dobry wzrost siły, a także niewielki wzrost jakości masy mięśniowej. T-bol jest zwykle używany jako "początek skoku" dla pętli. W tym przypadku szybki efekt podawania doustnego umożliwia kulturystom odczucie wzmocnienia i "pompowania" na wczesnym etapie, a zastrzyki stosowane w cyklu mają więcej czasu na zastosowanie. GP Turan jest bardzo wszechstronnym steroidem, który można skutecznie stosować w cyklach cięcia i rozszerzania. Jest dobrze wypełniony prawie wszystkimi związkami, ale także skutecznie redukuje zawartość SHBG, dzięki czemu inne związki są bardziej skuteczne.

Dostarczamy klientom najlepszą jakość, troskliwą obsługę, rozsądną cenę, bezpieczną i szybką wysyłkę.

Gwarancja czasu pakowania w 6-12 po zamówieniu
Zamów 4-7 dni roboczych
100% gwarancji przepustki celnej
200% popiera zasady ponownego wysyłania

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!

Hot Tags: Sterydy kulturystyczne 4-chlorodehydrometylotestosteron, Chiny, dostawcy, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like