Winstrol sterydy anaboliczne kulturystyki

Stanozolol Winstrol przepis:
Winstrol 40ml przepis @ 25 mg/ml
Wymagania:
1 gram Stanazolol
1 zlewki nadaje się do przechowywania ilości cieczy
7,8 ml 300 PEG
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Doustnych sterydów anabolicznych w kulturystyce surowego proszku Stanozolol Winstrol dla tłuszczu Loss10418-03-8
WinstrolSzybkie szczegółowo:

Nazwa produktu

Stanozolol

Nazwa chemiczna

Winstrol, Winny

Numer CAS

10418-03-8

Numer EINECS

233-894-8

Wzór cząsteczkowy

C21H32N2O

Masa cząsteczkowa

328.49

Struktura molekularna

图片12.jpg

Temperatura topnienia

242 ° C

Badania

99,5%

Wygląd

Biały proszek


WinstrolOpis:
Winstrol jest jednym z najbardziej popularnych i znanych metabolitów na świecie. Opracowany przez Winthrop laboratorium w latach 1950, to jest steryd anaboliczny, który przyciągnął uwagę na całym świecie przez lata. W rzeczywistości, tych, którzy nigdy nie używali sterydów anabolicznych, jeśli ich nazwa to steryd, zwykle Winstrol lub Stanozol. Nazwa, Winstrol jest rzeczywiście najczęściej połączony Marka Stanozol hormonów. Jest to steryd anaboliczny, który przyciągnął uwagę na całym świecie ze względu na lat sportowe skandale. Winstrol został na czele niezliczonych skandali, podczas różnych sportowców zostały złowione przy użyciu syntetycznych sterydów metaboliczne. W rzeczywistości jest to związane z historia najważniejszych sportowych sterydów skandal.

Okres półtrwania Winstrol
Aktywne życie z winstrol ustnej jest 8-9 godzin, podczas aktywnego życia wstrzykiwania winstrol jest 36-48 godzin, co oznacza, że okres półtrwania wynosi 4-5 godzin i 18-24 godziny, odpowiednio.

WinstrolUasge:
Winstrol jest jednym z najbardziej popularnych i znanych metabolitów na świecie. Opracowany przez Winthrop Lab w latach 1950, to jest steryd anaboliczny, który przyciągnął uwagę na całym świecie od wielu lat. W rzeczywistości, tych, którzy nigdy nie używali sterydów anabolicznych, jeśli ich nazwa to steryd, zwykle Winstrol lub Stanozol. Nazwa Winstrol jest faktycznie nazwa najczęściej połączonych marką dla Stanozol hormonów. Jest to steryd anaboliczny, który przyciągnął uwagę na całym świecie ze względu na lat sportowe skandale. Winstrol został na czele licznych skandali, gdy wiele sportowców zostały złowione w metabolicznych sterydów. W rzeczywistości odnosi się do historii najważniejsze sportowe skandale sterydów.

Stanozolol Winstrol przepis:
Winstrol 40ml przepis @ 25 mg/ml
Wymagania:
1 gram Stanazolol
1 zlewki nadaje się do przechowywania ilości cieczy
7,8 ml 300 PEG
31.2 ml 190 dowód alkohol zbożowy
Winstrol 100ml przepis @ 100mg/ml
10g proszki 7,5 ml
2% BA 2ml
20% BB 20ml
EO 35.25ml
GSO 35.25ml
Winstrol lub Winny jest bardzo popularny steryd anaboliczny, który może służyć zarówno ustnie jak i wtrysk. Sam lek faktycznie nazywa się statalol (pochodna DHT); Winstrol jest popularna marka dla tego leku. Większość użytkowników rekreacyjnych etykiety sterydów.


WhatsApp: +8618126437315

Skype: selina.xu@yccreate.com

Aby uzyskać więcej informacji, pls uprzejmie powiedzieć, skontaktuj się ze mną!
Ja zawsze jestem tutaj pomoc dla Ciebie! ^ _ ^

Hot Tags: Kulturystyka anaboliczne sterydy winstrol, Chiny, dostawcy, Rabat, Kupię, luzem, Cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like