Sterydy anaboliczne Nandrolon Laurate Laurabolin

Nandrolon Laurate / Laurabolin Szybki podgląd:
Nazwa chemiczna: laurynian 4-estren-17beta-ol-3-one
Wzór cząsteczkowy: C30H48O3
Masa cząsteczkowa: 456,71
NR CAS: 26490-31-3
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości steroidy anaboliczne Nandrolon Laurate / Laurabolin CAS 26490-31-3 Najsilniejszy steryd spalający tłuszcz

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Laurabolin (laureat nandrolonu) to wstrzykiwalny steryd weterynaryjny zawierający laurynian leku nandrolonu. Laurabolin jest zasadniczo długo działającym Deca Durabolinem (dekanian nandrolonu), pozostając aktywnym przez okres do miesiąca w organizmie. Jeśli masz problemy z odzyskaniem naturalnej produkcji testosteronu po użyciu Deca, na pewno będziesz mieć problemy z użyciem Laurabolin.


Nandrolon Laurate / Laurabolin Szybki podgląd:

Laurynian nandrolonu
Nazwa chemiczna: laurynian 4-estren-17beta-ol-3-one
NR CAS: 26490-31-3
Wzór cząsteczkowy: C30H48O3
Masa cząsteczkowa: 456,71
Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Standard: Enterprise Standard

Dawkowanie laurynianu nandrolonu: Mężczyzna powinien przyjmować około 200-400 mg tygodniowo, a zastrzyki są potrzebne tylko raz w tygodniu. Kobieta powinna przyjmować nie więcej niż 50 mg tygodniowo.


Nandrolon Sterydy Nandrolon Laurate / Laurabolin Dawki:
Podawać raz w miesiącu przez wstrzyknięcie podskórne lub domięśniowe.
Dawka wynosi 1 mg / kg masy ciała.
Psy do 50 mg miesięcznie.
Koty do 25 mg miesięcznie.
Konie do 200 mg miesięcznie.
Źrebięta do 100 mg miesięcznie.


Dawkowanie:
W warunkach przewlekłych lub przedłużającej się rekonwalescencji wstrzyknięcia należy wykonywać w odstępach trzytygodniowych. U klaczy należy odczekać 6 tygodni od daty wstrzyknięcia do daty krycia.
Okres zatrzymania
Zgodnie z prawem tego produktu nie wolno stosować u żadnego zwierzęcia produkującego lub przeznaczonego do produkcji żywności do spożycia przez ludzi.


Nandrolon Laurate / Laurabolin Opis:
1.) Nandrolone laurate Administration (Men):
W przypadku stosowania w celach związanych z budową ciała lub zwiększaniem wydajności najczęściej stosowana dawka 200-400 mg co 7-10 dni, przyjmowana w cyklach od 8 do 12 tygodni. Ten poziom jest wystarczający dla większości użytkowników, aby zauważyć wymierne przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej i siły, czemu powinien towarzyszyć niski poziom aktywności estrogenowej i androgennej.
Wyższe dawki (450-600 mg co 7-10 dni) będą miały silniejszy efekt anaboliczny, ale mogą być trudne, biorąc pod uwagę stosunkowo niskie stężenie tego sterydu, w którym zwykle znajduje się ten steryd. . Biorąc pod uwagę jego właściwości, wydaje się dobrze pasować zarówno do łączenia, jak i cięcia, i może w uzasadniony sposób zastępować Deca-Durabolin w cyklach.

2.) Nandrolone laurate Administration (Women):
W przypadku stosowania do celów związanych z budową ciała lub zwiększaniem wydajności najczęściej stosuje się dawkę 100 mg co 10-14 dni, przyjmowaną przez 4 do 6 tygodni. Chociaż są one tylko nieznacznie androgenne, kobiety od czasu do czasu napotykają objawy wirylizacji podczas przyjmowania tego związku. Jeśli pojawią się problemy z wirylizacją, należy natychmiast odstawić lek, aby zapobiec ich stałemu pojawieniu się. Po wystarczającym okresie wycofania, krótszy działający nandrolon Durabolin® można uznać za bezpieczniejszą (bardziej kontrolowaną) opcję. Ten lek pozostaje aktywny tylko przez kilka dni, co znacznie skraca czas odstawienia, jeśli jest to wskazane.

Wskazania
Laurabolin jest wskazany we wszystkich przypadkach wymagających długotrwałych, rzadszych wstrzyknięć po skutecznej krótkotrwałej terapii anabolicznej.
Nandrolon Sterydy Nandrolon Laurate / Laurabolin Rekonwalescencja:
Po operacjach chirurgicznych i chorobach gorączkowych.
Często źrebięta rodzą się w słabym stanie, który dobrze reaguje na terapię sterydami anabolicznymi.
Leczenie starych zwierząt jest często komplikowane przez zaburzenia czynności nerek. LAURABOLIN może być stosowany w tych przypadkach ze świadomością, że przedłużona aktywność anaboliczna będzie miała pożądany wpływ na zapalenie nerek z lub bez mocznicy.

Uszkodzenia ścięgien i kości:
W tych warunkach obserwowanych u konia procesy naprawcze są przyspieszane za pomocą LAURABOLIN. Gojenie złamań jest szybsze ze względu na pozytywny wpływ na metabolizm wapnia i fosforu.
Aby osiągnąć optymalną sprawność u zwierząt wyścigowych i pracujących, zaleca się trzymiesięczny cykl leczenia.

Seans:
Jeden zastrzyk 3-4 tygodnie przed pokazaniem.
W przypadku stosowania u zwierząt użytkowych należy przestrzegać przepisów właściwych organów dotyczących leków.


Laura nandrolonowa Opis:
Laurynian nandrolonu to wstrzykiwalna forma nandrolonu anabolicznego sterydu. Stosowany tu ester laurynianowy jest o dwa atomy węgla dłuższe niż dekanian, w związku z czym ten środek tworzy nieco dłużej trwający depozyt leku wokół obszaru iniekcji niż deka-durabolin. Biorąc pod uwagę jego silne właściwości opóźnionego uwalniania, możliwe jest podawanie laurynianu nandrolonu raz na trzy do czterech tygodni w warunkach medycznych. Jako nandrolon do wstrzykiwania lek ten zapewnia umiarkowanie silny efekt anaboliczny, któremu towarzyszy niski poziom właściwości estrogennych i androgennych. Chociaż nie jest powszechnie stosowany, laurynian nandrolonu jest preferowany przez sportowców i kulturystów ze względu na jego zdolność do promowania powolnych, stałych przyrostów beztłuszczowej masy ciała przy minimalnych skutkach ubocznych.

Efekty uboczne laurynian nandrolonu:
Istnieje pewna interakcja zachodząca zarówno z receptorami estrogenowymi, jak i progesteronowymi, dlatego zaleca się stosowanie inhibitora aromatazy (AI), zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na układanie go w stos z testem lub innym związkiem aromatyzującym. Możliwe są skutki uboczne estrogenu i progesteronu, takie jak ginekomastia, zatrzymywanie wody i wysokie ciśnienie krwi.

Ten związek jest sterydem opartym na 19-nor-testosteronie, a konkretnie Nandrolon, co oznacza, że prawie wszystko, co jest prawdziwe w przypadku Deca-Durabolinu (lub dowolnego innego Nandrolonu), będzie prawdziwe w przypadku Laurabolin. Mówiono tutaj o pozytywnym wpływie na stawy, kolagen i zawartość minerałów w kościach. Rozmawialiśmy również o niefortunnych efektach progestynicznych, jakie mają Nandrolony (pamiętajcie, że Nandrolon jest progestagenem).

Progestyny mają niefortunną zdolność siać spustoszenie w twoim naturalnym poziomie hormonów, jak również wzmacniają wiele efektów estrogenowych. Nie zapomnij mieć pod ręką anty-progestenicznego leku pomocniczego. Osobiście, jeśli miałbym prowadzić jakąkolwiek formę Nandrolonu, używałbym Letrozolu w dawce 5 mg / dzień. Chociaż prawdą jest, że letrozol może powodować pewne problemy z lipidami we krwi, myślę, że jeśli weźmie się pod uwagę pozytywne efekty, jakie nandrolon wywiera na nich, przekonasz się, że oba mogą być bezpiecznie prowadzone razem i faktycznie zapewniają wiele działań uzupełniających.

Letrozol pomoże również w ewentualnym działaniu estrogenowym Laurabolinu (więcej na ten temat później). Ponadto, w cyklu zawierającym Laurabolin, testosteron będzie prawdopodobnie konieczny dla większości ludzi, ponieważ będziesz chciał zastąpić poziomy testosteronu, których właściwości progesteniczne Lauraboliny będą cię wyczerpać. Dobrą zasadą jest stosowanie mniej więcej równych ilości obu związków.


Proces kontroli jakości naszej firmy:
1) Zakup
Gruntowne badania rynku, zrozumienie cen surowców i wydajności. Do źródła zaopatrzenia, aby w pełni zrozumieć i w pełni zagwarantować jakość zamówień na surowce.
2) Inspekcja
Cztery etapy: pobieranie próbek, obróbka wstępna próbek, pomiar i przetwarzanie danych.
3) Produkcja
a) Każdy operator musi przeprowadzić samokontrolę produktów i sporządzić odpowiednie zapisy kontroli.
b) Inspektorzy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin poprzez sprawdzenie kontroli własnej operatora oraz przejrzenie i podpisanie odpowiedniego zapisu. Inspekcja w pełnym wymiarze czasu jest odpowiedzialna za kontrolę gotowego produktu i sprawia, że zapisy dotyczące gotowego produktu są przychodzące.
4) Przed sprzedażą
Wynik testu można dostarczyć przed sprzedażą.
Instytucja wykrywania osób trzecich jest dozwolona, jeśli wyniki testu nie są satysfakcjonujące.


Powiązane sterydy gorącej sprzedaży dla kulturystów:

Proszek Ciekły Peptyd
Testosteron Dianabol 50 HGH 99,9%
Enantan testosteronu Anadrol 50 Fragment HGH 176-191
Propionian testosteronu Winstrol 50 (Winny) IGF-1 LR3
Cypionian testosteronu Anavar 50 CJC-1295
Testosteron Sustanon 250 DECA 200 CJC-1295 DAC
Dekanonian testosteronu DECA 300 TB500
Izokapronian testosteronu NPP 250 Ghrp-6
Halotestin Boldenon 200 (BC) Ghrp-2
Octan trenbolonu Boldenone 300 (EQ) PT 141
Trenbolon Enanthate Cypoject250 (TC) MT-1 (Melanotan I)
Nandrolon Decanoate (DECA) Enanject300 (TE) MT-2 (Melanotan II)
Nandrolon fenylopropionian (Durabolin) P NPP) Propionat100 (TP) pentadekapeptyd BPC 157
Octan methenolonu (Primobolan) Sustanon 250 PEG-MGF
Methenolon Enanthate Sustanon 300 MGF
Boldenon undecylenate (Equipoise)
Sustanon 400 Epitalon
Octan boldenonu Trenabol 100 (TR) Dermorphin
Cypionian boldenonu Trenabolic100 (TRA) Ipamorelin
Superdrol (metylodrostanolon) Trenaject150 (TRE) sermorelin
Oxandrolone Anavar Trenaject100 Follistatyna 344
Oxymetholone (Anadrol) Parabolone50 (THC) Follistatyna 315
Stanozolol (winstrol) Masteron100 (DP) Octan argireliny
Proviron / Mesterolone Masteron100 (DE) Gonadorelin
Methandienone (Dianabol) Masteron200 Oksytocyna
Enanchate Masteron Enanthate / Drostanolone Primobolan100 (MA) Snap-8 (Acetyl Octapeptide-3)
Propionian Masteron / Dromostanolon Primoject100 (ME) Selank
Arimidexic Anastrozole Metylotrienolon5 DSIP
cytrynian klomifenu Tamoksyfen20 Tryptorelina
Nolvadex Tamoxifen Anastrozol heksarelin
Eksemestan Test deca250 Tesamorelin

nan u

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.


Zapytanie