Anavar Oxandrolone Suplement siły mięśniowej

Anavar Oxandrolone Doustnie steroid anaboliczny 99% Suplement siły mięśniowej USP 1, Informacje ogólne o Anavar (Oxandrolone): Nazwa produktu: Oxandrolone Powszechnie nazywane: Anavar Nr CAS: 53-39-4 MF: C19H30O3 MW: 306,44 EINECS: 200-172- 9 Wygląd: Biały, krystaliczny proszek Standard jakości: USP32 Czystość ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Anavar Oxandrolone Oral Anabolic Steroid 99% Suplement siły mięśniowej USP


1, Informacje ogólne o Anavar (Oxandrolone):


Nazwa produktu: Oxandrolone

Powszechnie nazywane: Anavar

Nr CAS: 53-39-4

MF: C19H30O3
MW: 306,44
EINECS: 200-172-9

Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Standard jakości: USP32
Czystość (HPLC): 99,1%
Minimalna wielkość zamówienia: 10 gramów
Stosowanie:

1, androgenny steryd anaboliczny; odwraca procesy tkanki katabolicznej; Promuje gromadzenie się białka; Zwiększa produkcję erytropoetyny.
2, syntetyczny steryd anaboliczny. Służy do promowania wzrostu mięśni i zwalczania mimowolnej utraty wagi. Był również stosowany w leczeniu osteoporozy.


2, Wynik testu jakości Anavar (Oxandrolone) USP32:


Test analizy Standard analizy Wyniki analizy
Identyfikacja (TLC, IR) HPLC, IR Pozytywny
Wygląd Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
Rozpuszczalność Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie; Słabo rozpuszczalny w chloroformie; Słabo rozpuszczalny w etanolu. Zgodne
Dokładny obrót -18 ~ -24 ° -21 °
Temperatura topnienia 229-232 ° C 230 ~ 232 ° C
Strata przy suszeniu ≤1,0% 0,33%
Pozostałość przy zapłonie ≤0,2% 0,05%
Powiązana substancja

Zanieczyszczenie 1,2,4,5,6,8,10 ≤ 0,1%

Zanieczyszczenie 3,7,9 ≤ 0,3%

Zanieczyszczenie 11 ≤0,5%

Indywidualne nieznane zanieczyszczenia ≤0,1%

Całkowite zanieczyszczenia ≤2,0%

Zgodne
Pozostałe rozpuszczalniki

Etanol ≤ 1365 ppm

Metanol ≤ 3000 ppm

Zgodne
Test (HPLC) 98,0 ~ 102,0% 99,1%
Zmikronizowany 30 oczek poniżej ≥ 100% Przechodzić
Wniosek Zgodny ze standardem USP32.


3, Anavar (Oxandrolone) Zastosowania:


Anavar (Oxandrolone) jest jednym z najłagodniejszych, ale najbezpieczniejszych sterydów anabolicznych wszechczasów. Jako łagodny storczyk natury jest to jeden z niewielu, który jest bardzo dobrze tolerowany przez większość kobiet, do tego stopnia, że w wielu kręgach nazywany jest po prostu "The Girl Steroid". Nie popełnij błędu, Anavar może i jest używany przez wielu mężczyzn z powodzeniem, ale dla męskiego cyklu Anavar po prostu zabiera sporo czasu, aby zebrać nagrodę, a jak się okaże, okaże się to trochę niekorzystne. Bez wątpienia, niezależnie od płci Anavar doskonale nadaje się do cięcia cykli i jest to prawdopodobnie główny cel dla większości osób. Anavar to bardzo szybko działający doustny steryd anaboliczny DHT, który znacznie chroni tkankę chudą, a także zwiększa ogólną aktywność metaboliczną. Tak, można uzyskać rzeczywiste zyski w tkance, szczególnie dla kobiet, ale pozostaje dla większości mężczyzn dobry cykl Anavar będzie w fazie diety.


Anavar dla cyklu spęczania
Choć może on być wykorzystywany w fazach poza sezonem lub w fazie wzrostu, większość ludzi znajdzie cykl Anavar, który będzie złym wyborem dla ich rosnących potrzeb. Hormon Anavar nie jest dobrze dopasowany do masy, ale w tym samym czasie każda masa, która wystąpi, będzie w 100% beztłuszczową tkanką i to jest plus. Mimo to, jako bardzo łagodny steryd anaboliczny, zwykle potrzeba sporo tego hormonu, aby uzyskać coś z niego pod względem wzrostu, a ponieważ jest to generalnie steryd o wysokiej cenie, czyni go często nieefektywnym w tym celu.


Anavar do cięcia cyklu
Dla większości mężczyzn cykl Anavar będzie najlepiej służyć do procesu cięcia lub fazy odchudzającej; fazę, w której jednostka szuka zerwanej budowy ciała. To nie jest steryd, który posłuży temu celowi tak silnemu jak Trenbolon czy nawet Equipoise, ani nie będzie miał takiej samej skuteczności jak Winstrol i wiele innych DHTsteroidów, takich jak Masteron, ale może mieć pozytywny wpływ, który jest obecny w łagodnej postaci. Cykl Anavar w trakcie fazy odżywiania może znacznie pomóc w zachowaniu beztłuszczowej tkanki podczas diety kalorycznej, jak również w zwiększeniu całkowitej aktywności metabolicznej; ponadto, gdy jest wystarczająco chudy, może nadać budowie nieco trudniejszy wygląd. Większość mężczyzn, którzy uzupełnią Anavar w tym celu, znajdzie 50 mg na dzień, aby ogólnie być dobrym punktem wyjścia z 80 mg dziennie, ogólnie bezpiecznym. Tak, możesz wziąć więcej, ale dużo ponad 100mg na dzień zakresu nie zrobi dużo więcej dla ciebie; ponadto, ponieważ ten steryd może kosztować co najmniej 2 USD za 10 mg karty i często wyższy cykl Anavar dla człowieka może stać się bardzo kosztowne.


Korzyści Anavar (Oxandrolone)

Buduje Lean Muscle
Zwiększ masę mięśniową
Stracić brzuch tłuszczu
Przestań marnować mięśnie
Utrata wagi
Poprawia wzrok
Zwiększ wzrost włosów
Obniża ciśnienie krwi
Obniża Twój Cholesterol
Zmniejsza stres
Rany goją się szybciej
Pomaga w zarządzaniu cukrzycą
Odkładanie starości
Poprawa funkcji seksualnych
Anty-zmęczenie


Jak gotować anavar 50mg / ml?

50 ml @ 50 mg / ml
2,5 grama Anavar
2,5 ml BA
2,5 ml BB
5 ml gwajakolu
37,5 ml oleju


Proszek Anavar (Oxandrolone) Zdjęcie:

1111.jpg


Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


Zapewniamy również maszyny do tabletkowania, takie jak TDP-1.5, jeśli potrzebujesz razem.
Hot Tags: anavar oxandrolone suplement siły mięśni, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like