Benzylowe alkohole alkoholowe Rozpuszczalniki organiczne do sterydów

farmaceutyczny surowiec chemiczny Benzyl Alcohol BA CAS 100-51-6 Sterydy wykorzystują rozpuszczalniki organiczne Alkohol benzylowy Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Klasyfikacja: Ether Nr CAS: 100-51-6 Inne nazwy: Phenylmethanol MF: C7H8O EINECS No.:202-859-9 Miejsce ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

farmaceutyczny surowiec chemiczny Benzyl Alcohol BA CAS 100-51-6 Sterods używają rozpuszczalników organicznych


Benzyl Alcohol Contact Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Klasyfikacja: Eter

Nr CAS: 100-51-6

Inne nazwy: Phenylmethanol

MF: C7H8O

Nr EINECS: 202-859-9

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Czystość: 99,99% min

Wygląd: bezbarwna ciecz

Zastosowanie: rozpuszczalnik, zapach, wywoływacz fotograficzny

Zastosowanie: Chemiczny produkt pośredni do syntezy docelowych cząsteczek stosowanych w farmaceutykach, kosmetykach, konserwantach oraz środkach aromatyzujących i zapachowych.

Nazwa marki: SENDI

Numer modelu: SD-100-51-6

Masa cząsteczkowa: 108,14

Gęstość: 1,044

Temperatura topnienia: -15 ° C

Temperatura wrzenia: 205 ° C

Temperatura zapłonu: 93 ° C

Współczynnik załamania światła: 1,538-1,541

Rozpuszczalność w wodzie: 4,29 g / 100 ml (20 ° C)

Warunki przechowywania: 2-8 ° C

Prężność par: 13,3 mm Hg (100 ° C)

Gęstość par: 3,7 (w stosunku do powietrza)

Podanie:

Jeden z najprostszych alkoholi aromatycznych, większość z nich jest w postaci estru w olejkach eterycznych, takich jak olej jaśminowy, olejek hiacyntowy i peruwiański balsam. Jest to bezbarwna i aromatyczna ciecz, słabo rozpuszczalna w wodzie, swobodnie rozpuszczalna w etanolu, aromatycznych i innych organicznych rozpuszczalnikach, długo nie magazynowana.

1499436471 (1) .png

Benzyl Alkohol COA:

 

Obiekt testowy

Specyfikacja

Wyniki

czystość

≥ 99,95%

99,99%

benzaldehyd

≤300ppm

80 ppm

Kwasowość (jako kwas benzoesowy)

≤0,1%

0,05%

Cloride

≤ 0,05%

minęło

Kolor (HAZEN)

≤ 10

5

Ciężar właściwy (20 ° C)

1.043-1.048

1.048

Współczynnik załamania światła (20 ° C)

1,538-1,541

1,540

woda

≤0,1%

0,03%

Klarowność rozwiązania (1 + 30)

Jasny

minęło

Wniosek

Wykwalifikowany

Przechowywanie:                                                                

1. Operacja hermetyczna, operator ściśle przestrzega procedur operacyjnych.

Przechowywać w chłodnym, wentylowanym magazynie, trzymać z dala od ognia i źródła ciepła.

2. Zakaz palenia w miejscu pracy, z odpornymi na wybuchy systemami wentylacyjnymi i wyposażeniem.

3. Oddzielne przechowywanie z utleniaczami i chemikaliami spożywczymi.

4. Lekki załadunek i rozładunek podczas przenoszenia, aby zapobiec uszkodzeniu opakowania i pojemnika.

5. Wyposażone w odpowiednie odmiany i ilości sprzętu przeciwpożarowego, sprzęt do awaryjnego wycieku i odpowiednie materiały ochronne.

6. Puste pojemniki z pozostałościami.

Obszar zastosowań:                                                                       

1. Stosowane jako perfumy i środki utrwalające, jako dodatek do mydła, kosmetyków i innych produktów;

2. Stosowany jako rozpuszczalnik do powlekania, farbowania i malowania, a także jako środek do obrazowania fotograficznego i środek konserwujący;

3. Środek suszący do nylonu, włókna i folii z tworzywa sztucznego;

4. Może być stosowany do środków aromatyzujących i materiałów medycznych.

Występowanie i prezentacja

Alkohol benzylowy jest zawarty w 6 procentach w płatkach jaśminu, ale także w goździkowym, złotym oleju, Perubalsam i Styrax. Może być syntetyzowany w reakcji chlorku benzylu z węglanami metali alkalicznych lub przez redukcję benzaldehydu.


Nieruchomości

Alkohol benzylowy tworzy bezbarwną, lekko oleistą ciecz o łagodnym, przyjemnym zapachu, ale o gorzkim, odrętwiałym smaku. Związek łatwo rozpuszcza się w większości rozpuszczalników organicznych, jest także zauważalnie rozpuszczalny w wodzie. Alkohol benzylowy jest powoli utleniany do benzaldehydu przez tlen w powietrzu.


Estry alkoholu benzylowego z różnymi kwasami monokarboksylowymi mają charakter zapachowy, taki jak octan benzylu i benzoesan benzylu.

Posługiwać się

Jest ważnym rozpuszczalnikiem w przemyśle farb i atramentów, dodatków do past długopisów, farbiarskich środków pomocniczych i dezynfekujących, przyspieszaczy rozwoju w fotochemii barw i materiałów wyjściowych do produkcji estrów. Jest również stosowany jako środek konserwujący do roztworów do iniekcji i kosmetyków.


Rozpuszcza estry celulozy, etery celulozy, tłuszcze, oleje i żywice, jest zatwierdzonym rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym i reaktywnym rozpuszczalnikiem w wielu chemikaliach budowlanych i częściach produktów do usuwania farby, wielu niezbędnych olejach roślinnych i jest stosowany jako regulator lepkości.


W UE jest on zatwierdzony jako dodatek do żywności o numerze E 1519 do produkcji środków aromatyzujących do niektórych napojów, wyrobów cukierniczych i pieczywa. Maksymalna dopuszczalna dawka 5 mg na kilogram masy ciała dla kwasu benzoesowego i benzoesanu razem wzięte. Alkohol benzylowy jest uważany za nieszkodliwy, ale znany jest jako alergen.


Benzylowy balsam do alkoholu przeciwko wszy

Alkohol benzylowy jest stosowany w lekach przeciwgruźliczych (Pediculus humanus capitis). Po kontakcie z alkoholem benzylowym pasożyty tymczasowo nie są w stanie zamknąć otworów oddechowych. W przypadku olejów drogi oddechowe mogą zostać zablokowane, a wszy zostają zabite przez uduszenie.


Pod nazwą handlową Ulesfia, Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) uzyskała pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w 2009 r. Do leczenia wszy głowowych zawierających 5% alkoholu benzylowego i 5% oleju mineralnego jako składnik czynny. Balsam nakłada się na suche włosy i spłukuje wodą po 10 minutowym kontakcie. Zabieg należy powtórzyć po 7 dniach, ponieważ produkt nie działa przeciwko Nissen. W badaniu z udziałem ponad 600 pacjentów, 75% badanych było pozbawionych wszy po 14 dniach w porównaniu do 15% w grupie kontrolnej (balsam wolny od narkotyków). Działania niepożądane mogą obejmować podrażnienie skóry i oczu.

Instrukcje bezpieczeństwa

Alkohol benzylowy działa drażniąco na skórę i błony śluzowe. Wpływ alkoholu benzylowego na zdrowie ludzi i środowisko zostanie poddany ocenie w ramach REACH w 2016 r. W ramach oceny substancji przez Niemcy. Jest szkodliwy w przypadku połknięcia i wdychania i powoduje poważne podrażnienie oczu.

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, Fat Loss, itp.

Hot Tags: alkohol benzyny ba rozpuszczalniki organiczne do sterydów, Chiny, dostawców, zniżki, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like