Benzyl Benzoate BB Medical Solvent for Solution

Benzyl Benzoesan BB CAS 120-51-4 Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne na domowe sterydy Benzylowy benzoesan Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Nr CAS: 120-51-4 Inne nazwy: Benzylowy benzoesan MF: C14H12O2 Nr EINECS: 204-402-9 Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent) ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Benzyl Benzoate BB CAS 120-51-4 Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne do domowych sterydów

4-47-9.jpg

Benzyl Benzoate Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Nr CAS: 120-51-4

Inne nazwy: benzoesan benzylu

MF: C14H12O2

Nr EINECS: 204-402-9

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: Półprodukty smakowe i zapachowe, półprodukty farmaceutyczne

Czystość: 99,9% min

Nazwa marki: SENDI

Zastosowanie: pomocniczy tekstylno-skórzany

Wygląd: żółtawo-przezroczysty płyn,

Nazwa produktu: ester benzylowy kwasu benzoesowego

Gęstość: 1,118 g / ml w 20 ° C (lit.)

PG: III

ONZ: 3082

Temperatura topnienia: 18 ° C

Kolor: żółtawy przezroczysty

Pakowanie: bęben z tworzywa sztucznego, 225 kg

Certyfikat COA: dostępny

Przykład: monit

Specyfikacja benzoesanu benzylu

Elementy analizy

BP2000

Gatunek perfumeryjny

Wygląd

Żółtawa ciecz

bezbarwna przezroczysta ciecz

Zapach

-

lekki zapach kwiatu

Czystość (GC) (%)

≥ 99,0

≥ 99,9%

Kwasowość (ml, 0,1 N NaOH 2,0 g)

≤0,2

≤0,2

Ciężar właściwy (20 ℃, kg / m3)

1118-1122

1118-1122

Współczynnik załamania światła (ηD20)

1,568-1,570

1,568-1,570

Punkt zamarzania (℃)

≥ 17,0

≥ 17,0

Wilgoć(%)

≤ 0,3

≤0,2

Popiół siarczanowy (%)

≤0,1

≤0,2

Zaleta benzoesanu benzylu

(1) Wysoka jakość

(2) konkurencyjna cena

(3) Pierwszorzędna usługa i produkt

(4) Przyjazny dla środowiska

(5) Świetna wydajność

(6) Łatwa aplikacja


Zastosowanie najlepszej ceny estru benzylowego kwasu benzoesowego z numerem CAS: 120-51-4

Benzylowy benzoesan, jako roztwór do stosowania miejscowego, można stosować jako środek przeciwpasożytniczy do zabijania roztoczy odpowiedzialnych za świerzb stanu skóry, na przykład jako lek złożony benzoesanu benzylu / disulfiramu.

Inne zastosowanie:

· Utrwalacz w zapachach w celu poprawy stabilności i innych cech głównych składników

· Dodatek do żywności w sztucznych aromatach [potrzebne źródło]

· Plastyfikator w celulozie i innych polimerach

· Rozpuszczalnik do różnych reakcji chemicznych

· Leczenie słodkiego świądu u koni

· Leczenie łuszczących się nóg u kurcząt

4c8bf35b23e45ccfdda91991566c6781_120-51-4.jpg

Funkcje:
Benzylowy benzoesan jest stosowany jako akarycyd, scabicide i pediculicide w weterynaryjnych szpitalach. Jest także repelentem dla śmieciarzy, kleszczy i komarów. Jest skutecznym i niedrogim leczeniem miejscowym dla świerzbu. Ma działanie rozkurczające i spazmolityczne i jest obecny w wielu astmach i kokluszach.
Inne zastosowania benzoesanu benzylu to nośnik barwnika, rozpuszczalnik do pochodnych celulozy, plastyfikator i utrwalacz w przemyśle perfumeryjnym.

Benzoesowy ester benzylowy jest stosowany jako syntetyczny środek chemiczny. Jest również stosowany w medycynie przeciw roztoczom, w perfumach, kosmetykach i przemyśle spożywczym do dezynfekcji i konserwacji. W przemyśle perfumeryjnym służy jako rozpuszczalnik i utrwalacz do substancji zapachowych, w technologii fotograficznej jako zamiennik kamfory w celuloidzie i w chemii jako rozpuszczalnik. W przemyśle spożywczym służy jako adiuwant i dodatek do smaków gumy do żucia.

Instrukcje bezpieczeństwa

Benzylowy benzoesan ma miejscowe podrażnienie skóry i błon śluzowych.


Wprowadzenie:
Benzylo-benzoesan jest rozpuszczalnikiem. Oznacza to, że substancje rozpuszczone, takie jak proszek, łatwo się w nim rozpuszczają i to jest główny cel jego zastosowania. Benzylowy benzoesan służy do rozpuszczania i zawieszania proszku. Jeśli nie zostanie użyta prawidłowa ilość tego rozpuszczalnika, proszek nie rozpuści się "z roztworu powodując" Crash "(mętnieje / jest mniej skuteczny).


Benzylowy benzoesan (BnBzO), sprzedawany pod marką Scabanca między innymi, jest lekiem i środkiem odstraszającym owady. Jako lek stosowany jest w leczeniu świerzbu i wszy. W przypadku świerzbu zazwyczaj preferowana jest permetryna lub malation. Jest nakładany na skórę jako balsam. Zazwyczaj potrzebne są dwie do trzech aplikacji.


Działania niepożądane mogą obejmować podrażnienie skóry. Nie jest zalecany u dzieci. Jest również stosowany u innych zwierząt; jest jednak toksyczny dla kotów. Sposób działania jest niejasny.


Benzylowy benzoesan został po raz pierwszy przebadany medycznie w 1918 roku. Znajduje się on na liście najważniejszych leków Światowej Organizacji Zdrowia, najbardziej skutecznych i bezpiecznych leków potrzebnych w systemie opieki zdrowotnej. Benzylowy benzoesan jest dostępny jako lek generyczny. Koszt hurtowy w krajach rozwijających się wynosi od 0,21 do 0,53 USD za 100 mL. Nie jest dostępny do użytku medycznego w Stanach Zjednoczonych. [1] W Wielkiej Brytanii kosztuje NHS około 2,5 £ za 500 ml.


Zastosowanie medyczne;

Benzylowy benzoesan jest skutecznym i niedrogim leczeniem miejscowym dla świerzbu. Ma działanie rozkurczające i spazmolityczne i jest obecny w wielu astmach i kokluszach. Jest również stosowany jako zaróbka w niektórych lekach zastępujących testosteron (takich jak Nebido) w leczeniu hipogonadyzmu.

Benzylowy benzoesan jest stosowany jako miejscowy akarycyd, scabicide i pediculicide w weterynaryjnych szpitalach.


Nie medyczne

Benzylowy benzoesan jest stosowany jako środek odstraszający dla śmieciarzy, kleszczy i komarów. Jest również stosowany jako nośnik barwnika, rozpuszczalnik do pochodnych celulozy, plastyfikator i utrwalacz w przemyśle perfumeryjnym.

Skutki uboczne

Benzylowy benzoesan ma niską ostrą toksyczność u zwierząt laboratoryjnych. Szybko ulega hydrolizie do kwasu benzoesowego i alkoholu benzylowego. Alkohol benzylowy jest następnie metabolizowany do kwasu benzoesowego. Koniugaty kwasu benzoesowego są szybko eliminowane z moczem. Po podaniu dużych dawek zwierzętom laboratoryjnym benzoesan benzylu może powodować nadmierne podniecenie, utratę koordynacji, ataksję, drgawki i paraliż oddechowy.


Benzylowy benzoesan może działać drażniąco na skórę, gdy jest stosowany jako miejscowy środek antybakteryjny. Zbyt duża dawka może powodować powstawanie pęcherzy i pokrzyw, a wysypka może wystąpić jako reakcja alergiczna.


Jako zaróbkę w niektórych zastrzykach z zastrzykami testosteronu, benzoesan benzylu został zgłoszony w Australii jako przyczyna anafilaksji. Firma Bayer umieszcza ten raport w informacji dla pracowników służby zdrowia i zaleca, aby lekarze "zdawali sobie sprawę z możliwości wystąpienia poważnych reakcji alergicznych" na tego typu preparaty [9]. W Australii raporty do ADRAC, które oceniają zgłoszenia dotyczące niepożądanych reakcji na leki w Administracji ds. Wyrobów Terapeutycznych, wykazują kilka doniesień o problemach alergicznych od czasu przypadku anafilaksji z 2011 roku.


Chemia

Jest to związek organiczny o wzorze C6H5CH2O2CC6H5. Jest to ester alkoholu benzylowego i kwasu benzoesowego. Tworzy albo lepką ciecz albo stałe płatki i ma słaby, słodko-balsamiczny zapach. Występuje w wielu kwiatach (np. Tuberoza, hiacynt) i jest składnikiem Balsamu z Peru i balsamu Tolu.


Olej z pestek winogron może być używany do gotowania oleju wtryskowego, listy oleju wtryskowego
Pełny proces zamawiania:
Oto, jak działamy:
Aby złożyć zamówienie, po zawarciu umowy poprosimy o płatność z góry.
Gdy to zrobimy, będziemy mogli rozpocząć przetwarzanie zamówienia na opakowanie w tym samym dniu, jeśli zamówienie zostanie złożone przed 16:00.
Po zapakowaniu zamówienia otrzymasz zdjęcie, aby odróżnić, gdzie jest zamówiony produkt. Zamówienie zostanie przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 1 lub 2 dni od złożenia zamówienia. Numer śledzenia zostanie podany, gdy otrzymamy go od firmy spedycyjnej.
Gdy paczka przejdzie przez odprawę, paczka zostanie dostarczona przez lokalną pocztę. Podpis będzie w porządku, jeśli paczka przeszła odprawę celną.

______________________________
Pakiet i dostawa
______________________________
Opakowanie: torba foliowa, puszka z folii, bęben lub na życzenie
Metoda płatności: T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin
Metoda wysyłki: EMS, DHL, FeDex, UPS
Główny czas: w ciągu 48 godzin po potwierdzeniu płatności
Czas dostawy: w ciągu 7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, Fat Loss, itp.

Hot Tags: benzoesan benzyny bb rozpuszczalnik medyczny do rozwiązania, Chiny, dostawcy, rabat, kupię, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like