Boldenone Cypionate Bold Cyp Jakość mięśni AAS

99% Boldenone Cypionate Bold Cyp 106505-90-2 Raw Steroid Powder 1, Boldenone Cypionate Profil: Nazwa produktu: Cypionat Boldenone Synonimy: Bold Cyp; Cyklopentanopropionian boldenonu; 17β-hydroksyandrosta-1,4-dien-3-onu cyklopentanopropionian; 17-beta-hydroksy-androsta-1,4-dien-3-on ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99% Boldenone Cypionate Bold Cyp 106505-90-2 Surowy proszek steroidowy


1, Boldenone Cypionate Profile:

Nazwa produktu: Cypionian boldenonu
Synonimy: Bold Cyp; Cyklopentanopropionian boldenonu; 17β-hydroksyandrosta-1,4-dien-3-onu cyklopentanopropionian; 17-ceta-hydroksy-androsta-1,4-dien-3-onu cyklopentanopropionian;
Nr CAS: 106505-90-2
MF: C26H38O3
MW: 398,58

Struktura chemiczna:

Wygląd: biały proszek
Czystość: 99,18%

Temperatura topnienia: 173 ~ 178 ° C
Standard: standard korporacyjny
Boldenone Cypionate Injection: 200 mg / ml żółtej oleistej cieczy

Kategorie: Sterydy i hormony; Seria Boldenone ; Farmaceutyki; API

Zastosowanie: Boldenon cypionate jest estrem boldenonu i jest zalecany jako pomoc w leczeniu osłabionych koni, gdy pożądana jest poprawa wagi, owłosienia lub ogólnego stanu fizycznego.


2, Zastosowania Cyprianate Boldenone:


Boldenone jest anaboliczno-androgennym steroidem i syntetyczną pochodną testosteronu, który pierwotnie opracowano do użytku weterynaryjnego. Może zwiększyć retencję azotu, syntezę białek i apetyt, a także stymuluje uwalnianie erytropoetyny w nerkach. Cypionian boldenonu zsyntetyzowano jako ester boldenonu, próbując zmienić długi okres półtrwania boldenonu. Anaboliczne androgenne związki steroidowe, takie jak cypionian boldenonu, zostały wykorzystane nielegalnie przez kulturystów i innych sportowców.


Boldenone Cypionate VS Boldenone Undecylenate (EQ, Equipoise)

Boldenone Cypionate jest bardzo silną wersją Undecyclenate Boldenone. Jest znacznie silniejszy niż jego wersja Undecyclenate. Boldenone Cypionate da ci przyrost masy mięśniowej na diecie bogatej w białko bez zatrzymywania wody. Ponieważ wzdęcia wody nie przyczyniają się w znacznym stopniu do średnicy mięśnia, duża część rozmiaru uzyskanego w cyklu cyjanianu boldenonu może zostać zatrzymana po odstawieniu leku.


Sportowcy biorący Blodenone często zgłaszają powolny i stały przyrost jakości mięśni i na pewno to było moje doświadczenie z narkotykiem. Spekulowałbym, że to powolne nagromadzenie mięśni jest spowodowane bardzo długim estrem związanym z Boldenonem; Cypionate to długi ester. W ten sposób mogliśmy oczekiwać, że nagromadzenie mięśnia z Boldenonu rzeczywiście nastąpi z nieco wolniejszym tempem niż w przypadku Deca (dekanian nandrolonu). To prowadzi mnie do tego, że jeśli rozważasz zastosowanie Boldenone, powinieneś rozważyć jego użycie przez nie mniej niż 8 tygodni.


Surowy Boldenon Undecyclenate jest również ciekły, natomiast Cyplonian Boldenone ma postać proszku, co ułatwia transport między krajami.


Dawka cyjanianowa Boldenone

Męscy kulturyści zwykle biorą Bold Cyp w dawkach 300-800 mg tygodniowo na 8-20 tygodni, w zależności od celów, podczas gdy kobiety kulturystów często znajdują dawkę 50-100 mg tygodniowo, aby być bardzo skutecznym w osiągnięciu wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu efektów ubocznych. minimum. Ten steroid ma długi okres półtrwania (7-10) dni i najczęściej jest wstrzykiwany dwa razy w tygodniu, aby utrzymać stężenie we krwi tak stabilne, jak to możliwe.


3, COA z cyjanianu boldenonowego w proszku :

4444.png

4, Boldenone Cypionate Powder Sample Zdjęcie:

3333.jpg

Hot Tags: boldenone cypionate śmiały cyp jakości mięśni aas, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like