Cycle Cycle Stymulatory wzrostu mięśni Baza Boldenone

Cykl rozbioru CAS 846-48-0 Steroidy w proszku Baza Boldenonu do budowy mięśni Boldenone Szybka szczegół: Boldenone Opis: Boldenon jest syntetyzowany w próbie stworzenia długoterminowego, wstrzykiwanego metandienonu (dianabol), w rzeczywistości boldenon nie działa niczym metandrostenolon ....
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Cykle do cięcia CAS 846-48-0 Sterydy w proszku Baza Boldenone do budowy mięśni

Boldenone Szybki szczegół:

Nazwa

Baza Boldenone

Synonimy

17β-hydroksyandrosta-1,4-dien-3-on; 1-Dehydrotestosteron

CAS

846-48-0

MF

C19H26O2

MW

286,41

EINECS

212-686-0

Kategorie produktów

Półprodukty i produkty chemiczne, farmaceutyki, sterydy, sterydy i hormony, boldenon

Analiza

99% min.

Postać

Biały krystaliczny proszek

Stosowanie

materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. Substancja kontrolowana. Steryd anaboliczny. Jest męskim hormonem, hormonami anabolicznymi.

Min. Zamówienie

10 gramów

Producent

Sendi


Boldenone Opis:

Boldenon jest syntetyzowany w próbie stworzenia długotrwałego wstrzykiwanego metandienonu (dianabol), w rzeczywistości boldenon nie działa niczym metandrostenolon. Ma bardzo długi okres półtrwania i może pojawić się w teście steroidowym przez okres do 1,5 roku, ze względu na długi ester undecylenowy przyłączony do macierzystego steroidu.


Aplikacje Boldenone:

Boldenon zwiększy retencję azotu, syntezę białek, zwiększy apetyt i pobudzi uwalnianie
Erytropoetyna w nerce. Poziomy androgenów są bardzo wysokie, efekt syntezy również jest bardzo silny. Bao Dan Ketony mogą być skuteczne, stabilne i trwałe w celu zwiększenia siły i mięśni.
Główne działania niepożądane związane ze stosowaniem sterydów to zwiększone ryzyko zachorowania na raka, zwiększone ryzyko choroby serca i wątroby, żółtaczka, zatrzymanie płynów, obniżenie stężenia HDL-C, podwyższone ciśnienie krwi, zmiany w krzepnięciu krwi, zwiększone ryzyko Miażdżyca tętnic, obrzęk tkanki miękkiej kończyn i obstrukcyjne bezdech senny.


Wykorzystanie :

Ma bardzo długą żywotność i może pojawić się w teście steroidowym przez okres do 1,5 roku, ze względu na długi ester undecylenowy przyłączony do macierzystego steroidu. Tracki ilości leku można łatwo wykryć przez miesiące po zaprzestaniu stosowania.

Steryd anaboliczny. Jest to jeden z najpopularniejszych stosowanych w weterynaryjnych sterydach, stosowanych w medycynie weterynaryjnej. Poziom hormonów we włosach jest bardzo wysoki, efekt syntetyczny jest również bardzo silny.

Ten steroid można przekształcić w estrogen, ale mniej niż testosteron, dodatkowo boldenon jest metabolizowany do 1,4-dienedionu, który jest silnym inhibitorem aromatazy. Boldenon jest konwertowany przez reduktazę 5-alfa do 1-testosteronu, silniejszego steroidu, jak również do 5-beta, który jest uważany za nieaktywny metabolit.

Wiązanie z SHBG jest znacznie niższe w przypadku boldenonu niż w przypadku testosteronu, co oznacza większe stężenie wolnego osocza, ale krótszy okres półtrwania w osoczu. W przypadku receptorów progesteronu lub glukokortykoidów nie ma żadnego związku z brakiem rzeczywistych danych dotyczących interakcji boldenonu z różnymi układami enzymów.


Jeśli jesteś zainteresowany tą lub inną serią produktów, skontaktuj się ze mną!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Zapytanie