Skuteczny doustny androgenny propionian drostanolonu

Doustny androgenny Drostanolon Propionate CAS 521-12-0 do budowy mięśni Szybki opis: Drostanolon Propionate Function: Drostanolone Propionate jest głównie stosowany przez sportowców i wymaga utrzymania siły i utraty jakości. Jest to przydatne dla biegaczy i sportowców, których należy trzymać w określonym ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Doustny androgenny Drostanolon Propionate CAS 521-12-0 do budowy mięśni

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Propionian drostanolonu

Nazwa chemiczna

Masteron, propionian Masteron, propionian dromostanolonu

Numer CAS

521-12-0

Numer EINECS

208-303-1

Formuła molekularna

C23H36O3

Waga molekularna

360,53

Struktura molekularna

图片6.jpg

Temperatura topnienia

124 ℃ -128 ℃

Analiza

99,5%

Wygląd

biały proszek


Funkcja propionianu drostanolonu :

Propionian drostanolonu jest stosowany głównie przez sportowców i wymaga utrzymania siły i utraty jakości. Jest to przydatne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą być utrzymani na określonym poziomie ciężaru.
Propionian drostanolonu jest spopularyzowany w społeczności kulturystów jako lek moczopędny i leki zdefiniowane przez mięśnie. Osoby, które są zainteresowane zastosowaniem Propionian Propranolol są te, które dążą do zwiększenia twardości i gęstości mięśni, prawie zawsze w celu kulturystyki.


Drostanolon Propionate Opis:

Propionian drostanolonu od dawna znany jest jako rzadki lek, teraz coraz bardziej popularny i zasłużony.
Jeśli nie chcesz używać dużej liczby zastrzyków i nie chcesz używać rebelionu lub tylko odpowiedniej ilości leku, Masteron jest zwykle idealny do włączenia do leków steroidowych lub, w niektórych przypadkach, jako jedyny zastrzyk leku do sterydów cykle.


Aplikacja propionianu drostanolonu :

Drostanolon Propionian pomaga eliminować tłuszcz (jeśli nie lepszy), a nie wyższą ocenę androgenów, częściowo dlatego, że jest pochodną dht. Masteron od dht, może być stosowany jako lek antyestrogenowy, widocznie nie może być przekształcany w estrogen, może go zmniejszyć w organizmie, może powodować wypadanie włosów i inne związane z dht strony, jest doskonały dla wszystkich typów sportowców i głupcy, ale nie duża dawka kobiet, prawie wszystko jest dobrze ułożone, bardzo męski androgen, to żal, że utrata tkanki tłuszczowej, nie dziwi, że jest to wiele ulubionych sterydów.


Drostanolone Propionate COA :

Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Temperatura topnienia

124 ℃ -128 ℃

125 ℃ -127 ℃

Dokładny obrót

+ 26º- + 32º

+ 27,5 °

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,20%

Pozostałość przy zapłonie

≤0,1%

0,02%

Analiza

≥97%

99,5%


Dryzanolan propionianu Drostanolone :

Propionian Drostanolonu (Masteron Propionate) jest zwykle wstrzykiwany trzy razy w tygodniu. Całkowita tygodniowa dawka wynosi zazwyczaj 200-400 mg, która jest przyjmowana przez 6-12 tygodni. Ten poziom stosowania jest wystarczający, aby zapewnić mierzalne przyrosty masy mięśniowej i siły .

Drostanolon Propionate (Masteron Propionate) jest często łączony z innymi sterydami w celu zwiększenia efektu. Powszechnie stosowane stacki obejmują anabolikę do wstrzykiwań, taką jak Deca-Durabolin® (dekanian nandrolonu) lub Equipoise® (undecylenian boldenonu), który zapewnia znacznie lepsze przyrosty masy mięśniowej bez nadmiernego wzrostu retencja wody. Dla przyrostu masy często łączy się go z testosteronem do wstrzykiwania.

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Bez względu na to, czy będziesz moim klientem, czy nie, witamy w twoim pytaniu!

Zapytanie