Skuteczny octan testosteronu do budowy mięśni

99,6% Testosteron Octan 1045-69-8 do budowy mięśni Mężczyzna Hormon Sex Testosteron Acetate Szybki szczegół: Testosteron Acetate Cechy: Octan testosteronu jest znacznie bardziej skuteczny niż sól kwasu mrówkowego, cypionian, a nawet propionian, więc wymaga częstszych harmonogramów iniekcji. ..
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,6% octan testosteronu 1045-69-8 do budowy mięśni męskich hormonów płciowych

Testosteron Acetate Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Octan testosteronu

Alias

Aceto-sterandryl

Nr CAS

1045-69-8

EINECS

213-876-6

Formuła molekularna

C21H30O3

Waga molekularna

330,46

Wygląd

biały proszek

Stopień

farmaceutyczny

Whatsapp

+8618126437315

Skype

Selina.xu@yccreate.com


Testosteron Acetate Funkcje :

Octan testosteronu jest o wiele bardziej skuteczny niż sól kwasu mrówkowego, cypionian, a nawet propionian, dlatego wymaga częstszych iniekcji, takich jak codzienne lub co drugi dzień, aby utrzymać możliwie stały poziom we krwi.
Jednak korzyścią jest to, że sterydy mogą być szybciej usuwane z organizmu po zakończeniu używania, co czyni go bardziej pożądaną opcją dla sportowca testowego.

Testosteron Acetate Opis:
Octan testosteronu jest znacznie szybszy niż Enathate lub Cypionate i dlatego wymaga częstszych iniekcji, takich jak codzienny lub co drugi dzień, aby utrzymać poziom krwi możliwie jak najbardziej stabilny. Zaletą jest jednak to, że po sterylizacji sterydy mogą być szybciej usuwane z organizmu, co czyni go lepszym wyborem dla badanych sportowców.
Najczęstszy hormon anaboliczny, który jest również uważany za najbardziej podstawowy. Dlatego sportowiec zazwyczaj uważa, że jest to podstawowy steryd przez większość cykli. Jest anaboliczny i androgenny. Sportowcy używają octanu testosteronu, aby zobaczyć znaczący wzrost wielkości i siły mięśni, a także ogólny stan zdrowia, zwiększone libido i libido.
Aromatyczność jest bardzo łatwa, więc akumulacja estrogenu i działania niepożądane mogą stać się problemem dla użytkowników, którzy są wrażliwi na te problemy lub którzy decydują się na stosowanie wysokich dawek związku. Tak więc, stosując testosteron, sportowcy często wybierają antyestrogeny, takie jak Nolvadex i Arimidex.

Testosteron w postaci octanu :
Octan testosteronu jest odpowiedzialny za promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez zwiększenie libido, energii, odporności, zwiększenie redukcji tkanki tłuszczowej, uzyskanie i utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej, zapobieganie osteoporozie (utracie gęstości kości) i prawdopodobnie ochronę choroby serca.
Z pomocą naszego profesjonalnego zespołu, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wszelkiego rodzaju testosteronu w postaci proszku z testosteronu. Dostarczamy proszek poprzez jakość wykrywania substancji chemicznych i najnowsze przetwarzanie technologii, pod okiem naszych zręcznych profesjonalistów. Proszek jest szeroko stosowany w przetwórstwie farmaceutycznym różnych surowców farmaceutycznych, ze względu na jego czystość i skuteczność na wymagającym rynku. Poprzez naszych ekspertów ds. Jakości, którzy sprawdzają różne parametry, mamy najbardziej rozsądną cenę w różnych opcjach pakowania, aby zapewnić ten octan testosteronu.

Testosteron Acetate COA :

Testuj przedmioty

Specyfikacja

Wyniki testu

Wygląd

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

biały krystaliczny proszek

Strata przy suszeniu

<=>

0,34%

Temperatura topnienia

139-141 째 C

139-140 째 C

(HPLC) Test

97-103,0%

98,68%

Wolny kwas

0,5% maks

0,31%


Testosteron Acetate Usage:
Octan testosteronu to androgen, powszechnie stosowany w kulturystyce, fizycznie podtrzymujący i promujący rozwój męskości i narządów płciowych. Jest również stosowany w leczeniu kobiet z rakiem piersi, rakiem jajnika, mięśniakami macicy, takimi jak szpiczak mnogi i rak nerkowokomórkowy.


Wszelkie intestowane, pls nie wahaj się ze mną skontaktować!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Zapytanie