Wzmocnienie steroidów mięśniowych Stężenie metenolonu

99,6% czystość Utrata tłuszczu i poprawa mięśni Sterydy surowe Metenolon Acetate 434-05-9 Methenolone Acetate Quick details: Methenolone Acetate Zastosowanie: Octan metenolonu jest typem wstrzykiwacza chinolonu typu sterydowego. Jest taki sam jak związek w ustach Primobolan (octan izoamylu) i jest wytwarzany ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,6% czystość Utrata tkanki tłuszczowej i poprawa mięśni Sterydy surowe Metenolone Acetate 434-05-9

Octan methenolonu   Szybkie Szczegóły:

Octan methenolonu

Nr CAS:

434-05-9

Synonimy:

Octan methenolonu;

Formuła:

C22H32O3

Dokładna masa:

344,235

Waga molekularna:

344,488

PSA:

43,37

LogP:

4,696


Methenolone Acetate Usage:
Octan metenolonu jest typem wstrzykiwacza chinolonu typu steroidowego. Jest taki sam jak związek w ustach Primobolan (octan izoamylu) i jest wytwarzany przez Scheringa. W tej nadającej się do wstrzykiwania postaci dawkowej maślan dodaje się do steroidu, który jest uwalniany powoli i stopniowo z miejsca wstrzyknięcia.
Zatem długość jego aktywności jest podobna do aktywności testosteronu, a poziom krwi pozostaje podwyższony przez około dwa tygodnie.
Sam metanol jest długo działającym syntetycznym metabolitem o bardzo niskich właściwościach androgenowych. Jego działanie anaboliczne jest również dość łagodne, a jego skuteczność uważa się za nieco niższą niż dziesiętny metaboliczny (nandrolon dekanianowy), miligramy miligramów. Tak więc, gdy duży wzrost nie jest celem nadrzędnym, Primobolan jest najczęściej używany do cięcia cykli.
Niektórzy sportowcy wolą łączyć "Primo" z lekiem ekspansyjnym, takim jak Dianabol, Anadrol lub testosteron, co może zmniejszyć ogólną dawkę i zmniejszyć nieprzyjemne skutki uboczne. W wyborze między wersją Primobolan, wstrzyknięcie jest lepsze od doustnego, ponieważ jest bardziej opłacalne.


Octan methenolonu   Opis:
Octan metenolonu jest również określany jako 17β-octan 1-metylo-4,5α-dihydro-δ1-testosteronu (1-metylo-δ1-DHT17β-octan) (wytwarzany przez Primobolan, Primobolan S, Primonabol, Nibal) lub 1-metylandrosta -1,4-dien-17β-alkohol-3-on 17β-octan jest syntetycznym doustnym aktywnym anabolicznym steroidem androgenowym (AAS) i pochodnymi dihydrotestosteronu (DHT), w Europie, Australii i Meksyku. Był stosowany w leczeniu zaburzeń w szpiku kostnym i niedokrwistości. Octan acetylu jest prolekiem octanu C17β i metoprololu, który jest podawany w postaci metoprololicznej; postać iniekcji domięśniowej to izowalerian dietylostilbestrolu.
W połączeniu z eterem monoolowym, octan medroksyprogesteronu jest jednym z niewielu AAS, które są czynne po podaniu doustnym, ale nie 17α-alkilowane.

Octan methenolonu   Aplikacje:
Octan metenolonu jest typem wstrzykiwacza chinolonu typu steroidowego. Jest taki sam jak związek w ustach Primobolan (octan izoamylu) i jest wytwarzany przez Scheringa. W tej nadającej się do wstrzykiwania postaci dawkowej maślan dodaje się do steroidu, który jest uwalniany powoli i stopniowo z miejsca wstrzyknięcia. Zatem długość jego aktywności jest podobna do aktywności testosteronu, a poziom krwi pozostaje podwyższony przez około dwa tygodnie. Sam metanol jest długo działającym syntetycznym metabolitem o bardzo niskich właściwościach androgenowych. Jego działanie anaboliczne jest również dość łagodne, a jego skuteczność uważa się za nieco niższą niż dziesiętny metaboliczny (nandrolon dekanianowy), miligramy miligramów. Tak więc, gdy duży wzrost nie jest celem nadrzędnym, Primobolan jest najczęściej używany do cięcia cykli. Niektórzy sportowcy wolą używać "Primo" w połączeniu z opuchniętymi lekami, takimi jak Dianabol, Anadrol lub testosteron, co może zmniejszyć ogólne dawki androgenu i zmniejszyć nieprzyjemne skutki uboczne. W wyborze między wersją Primobolan, wstrzyknięcie jest lepsze od doustnego, ponieważ jest bardziej opłacalne.

Półprodukty steroidów do wstrzykiwań / doustnych:

Methandrostenolone (Dianabol) ------- 50mg / ml
Methandrostenolone (Dianabol) ------- 80mg / ml
Stanozolol (Winstrol) ------- 100 mg / ml
Oxymetholone (Anadrol) ------- 50 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) ------- 50mg / ml
Dekanian nandrolonu ------- 200 mg / ml
Dekanian nandrolonu ------- 250 mg / ml
Durabolin (NPP) ------- 00mg / ml
Nandrolon Cypionate ------- 200mg / ml
Cypionian boldenonu ------- 200 mg / ml
Boldenon Undecylenate ------- 300mg / ml
Cypionat testosteronu ------- 250 mg / ml
Testosteron enanthate ------- 250mg / ml
Testosteron enanthate ------- 600mg / ml
Propionian testosteronu ------- 100 mg / ml
Testosteron Sustanon ------- 200 mg / ml
Testosteron Sustanon ------- 250 mg / ml
Sustanon testosteronu ------- 300 mg / ml
Testosteron Sustanon ------- 400 mg / ml
Undekanian testosteronu ------- 500 mg / ml
Baza trenbolonu - 100 mg / ml
Octan Trenbolonu ------- 80 mg / ml
Octan Trenbolonu ------- 100 mg / ml
Octan trenbolonu - 200 mg / ml
Trenbolon Enanthate ------- 60mg / ml
Trenbolon Enanthate ------- 100 mg / ml
Trenbolon Enanthate ------- 150mg / ml
Trenbolon Enanthate ------- 200 mg / ml
Trenbolon Hexah ------- 50 mg / ml
Propionian drostanolonu ------- 100 mg / ml
Propionian drostanolonu ------- 200 mg / ml
Methenolone Enanthate ------- 100 mg / ml


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Zapytanie