Ekstremalne sterydy Liquid Boldenone Undecylenate

Nazwa produktu: Boldenon undecylenate
CAS: 13103-34-9
MF: C30H44O3
MW: 452,67
EINECS: 236-024-5
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Equipoise / Boldenone Undecylenate CAS 13103-34-9 dla kulturystyki

Nazwa produktu: Boldenon undecylenate
Synonimy: BOLDENONE-10-UNDECENOATE; boldenone undec-10-enoate; BADNICY NIEBIESKIE, DEHYDROTESTOSTERONE UNDECYLENATE; UNDECYLENATE 1-DEHYESTRO TESTERON; 17b-hydroksyandrosta-1,4-dien-3-on 10-undekenian; 17b - [(1-okso -10-undecenylo) oksy] -androsta-l, 4-dien-3-on; 17-HYDROKSYANDROSTA-1,4-DIENE-3-ONE-17-NIEDOZNACZONE
CAS: 13103-34-9
MF: C30H44O3
MW: 452,67
EINECS: 236-024-5


Jak korzystać z Equipoise? Jakie dawki stosować?

Equipoise jest używany przez sportowców i kulturystów, aby zwiększyć wytrzymałość, masę mięśniową i produkcję czerwonych krwinek w organizmie. Najbardziej znany jest z powolnego, ale stałego przyrostu podczas cykli łączenia (zwykle nazywanych wartościami EQ). EQ można stosować w dawkach od 200 mg do 600 mg na tydzień przez okres 12 tygodni.
W ostatnich latach ekwipunek stał się ulubieńcem wśród sportowców i jest uważany przez trenerów za idealny zamiennik dla deca durabolin. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że jakość masy mięśniowej i przyrosty siły, które są doświadczane podczas równowagi, zdarzają się bez nieprzyjemnych skutków ubocznych deka. Ponadto EQ ma pozytywny wpływ na krążenie krwi w ciele; pozwalając na maksymalny przepływ krwi do mięśni podczas intensywnych treningów.
W zastosowaniach medycznych, czynnik równowagi może stymulować czynnik stymulujący erytropoetynę (EPO), który z kolei stymuluje wzrost szpiku kostnego, co prowadzi do zwiększonego wytwarzania czerwonych krwinek. Więcej czerwonych krwinek oznacza więcej hemoglobiny i większą nośność tlenu. EQ może również powodować zmiany w poziomie elektrolitów ze względu na silne właściwości mineralokortykoidów.
Dla mężczyzn średnia dawka wynosi 400-600mgs na tydzień, ale widziałem facetów idących do 1000mgs na tydzień tak długo, jak były używane pomoce rowerowe.

W przypadku kobiet średnia dawka wynosi 25-50 mg na tydzień, ale trzeba być bardzo ostrożnym. Jeśli widzisz ciężkie działania niepożądane, przerwij EQ lub niższe dawki.

Dawkowanie i skutki uboczne Średnia dawka Boldenonu Undecylenate wynosi 300-500 mg na tydzień dla mężczyzn i 50-100 mg na tydzień dla kobiet. Wstrzyknięcie należy podawać co najmniej raz na tydzień, a długość cyklu waha się od 7-8 tygodni do 10-12 tygodni. Efekty uboczne są łagodne i występują głównie w przypadkach wysokich dawek. Sportowcy mogą odczuwać trądzik, tłustą skórę, utratę włosów, biegunkę, nadciśnienie, wydłużony czas krzepnięcia krwi, zwiększone libido, a także krwawienie po menopauzie, zwiększony popęd seksualny, obrzęk piersi i objawy wirylizacji u kobiet.


Właściwości chemiczne Żółty olej
Sposób użycia Boldenon Undecylenate jest sterydem anabolicznym opracowanym do użytku weterynaryjnego.

Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 przetwornik cyfrowo-analogowy

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Stanolone

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anavar

Tadalafil

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

Chlorowodorek dapoksetyny

Selank


图片26.jpg

Zapytanie