Steroids tłuszczu palnika Metylotrienolon Metribolon

99,6% Purity Methyltrienolone Metribolon Tren Fat Burner Powders CAS 965-93-5 Methyltrienolone Szybki opis: Methyltrienolone Opis: Metotreniol jest związkiem steroidowym, który jest w dużej mierze niedostępny na rynku, czarny lub inny. Powodem jego nudności jest to, że jest tak toksyczny dla ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,6% czystości Methyltrienolon Metribolon Tren Fat Burner Powders CAS 965-93-5

Metylotrienolon Szybki szczegół:

angielskie imie

Metylotrienolon

Alias

Metylotrienolon; Trenbolon metylu

Nr CAS

965-93-5

MF

C19H24O2

MW

284,40

Postacie

Drobny jasnożółty proszek.

Posługiwać się

Hormon steroidowy, zwiększa wytrzymałość mięśni i siłę.

Uszczelka

Zgodnie z wymaganiami klienta dotyczącymi pakowania


Metylotrienolon Opis:

Methotrienol jest związkiem steroidowym, który jest w dużej mierze niedostępny na rynku, czarny lub inny. Powodem jego nudności jest to, że jest tak toksyczny dla wątroby, a nawet tylko niewielka dawka 2 mg na tydzień spowodowana żółtaczką wątroby. Oprócz toksyczności wątroby, ale także powoduje dysfunkcję seksualną i może prowadzić do innych związków są ułożone w stos, aby wyolbrzymić rolę estrogenu w organizmie. Chociaż związek ten jest wyraźnie niebezpieczny, nie zaleca się, aby ktokolwiek zwracał uwagę na zdrowie, ale warto zauważyć, że jego właściwości spalania mięśni i tłuszczu są porównywalne z najwyższymi obecnie dostępnymi sterydami.


COA :

Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Jasnożółty proszek

Jasnożółty proszek

Dokładny obrót

≤-58 °

Przechodzić

Temperatura topnienia

163-172ºC

164 ~ 170ºC

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,32%

Analiza

≥ 97,0%

98,52%

Wniosek

Być zgodne ze standardem Enterprise


Zastosowania metylotrienolonu:

Metylotrienolon, znany również jako R1881, jest skutecznym, niearomatycznym androgenem, który jest strukturalnie nazywany "trendami doustnymi". Methotrienol silnie wiąże się z receptorem androgenowym (AR), który jest silniejszym agonistą (aktywatorem) receptora androgenowego niż DHT. W "Androgenach i syntetycznych metabolitach: chemii i farmakologii" 17A-metylenetrienol jest klasyfikowany jako stosunek metaboliczny osoby dorosłej 30 000 razy w Juliuszu Vidzie. Skuteczna dawka rozpoczyna się od 25 mcg.


Otrzymanie metylotrienolonu:
1 gram metylo Trenbolon 100ML przy 10 mg / ml
97 ml eteratu etylu
2 ml alkoholu benzylowego
2 gram metamonu Trenbolonu 100 ml @ 20 mg / ml
3 ml alkoholu benzylowego
95 ml oleju z pestek winogron


Stosowanie:

Pod względem czasu trwania cyklu, większość użytkowników ogranicza swoją standardową długość, jeśli nie krótszą. Tym razem lekarz jest absolutnie niezbędny do przedłużenia trwających badań krwi, bez względu na to, jak długo użytkownik zamierza przyjmować leki, jest to dobry pomysł. Oczywiście, indywidualna reakcja na lek i wątrobową funkcję użytkownika będzie również w stanie wytrzymać rozważenie trzeciego alkoholu metylowego, a tym samym zakresu działania leku.
Jeśli chodzi o podawanie, ponieważ po raz pierwszy od czasu produkcji i użycia badań metylowych tokotrienole były niewielkie, więc możemy wykorzystać informacje z pogłosów, aby dokładnie określić, jak dużo należy podawać związek, aby zaobserwować jego korzyści i ograniczyć skutki uboczne. Większość użytkowników płci męskiej ma bardzo normalny zakres dawek od 400-800 mikrogramów. Kobiety nie zalecają przyjmowania tego leku, co zostanie omówione poniżej. Oczywiście, podobnie jak wszystkie leki są o wiele wyższe dawki, te już się rozpoczęły. Prowadzi to również do wyższych wskaźników zgłaszania negatywnych skutków ubocznych, w tym do przejściowych stanów wątroby, takich jak żółtaczka. W związku z tym wskazane jest, aby zachować znaczną ostrożność, gdy zaczynasz podawać związek i wszelkie jego wzrosty.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com
Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!

Hot Tags: sterydy tłuszczu palnik metylo-metylolon metrobolonu, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like