Fluoxymesterone Cykl masujący halotestyny sterydem anabolicznym

Fluoxymesteron Szybki szczegół:
Fluoxymesteron
1.Alias: Halotestin
2. Nr CAS: 76-43-7
3. Nr Einec: 200-961-8
4.MF: C20H29FO3
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Fluoxymesteron Steroid anaboliczny Cykl objętościowy halotestyny CAS 76-43-7

Fluoxymesteron   Szybki szczegół:
Fluoxymesteron
1.Alias: Halotestin
2. Nr CAS: 76-43-7
3. Nr Einec: 200-961-8
4.MF: C20H29FO3
5. MW: 336,44
6. Czystość: 99%
7. Wygląd: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek, bezwonny
8. Zastosowanie: podobny do roli i zastosowania testosteronu metylu, charakteryzuje się wolniejszym metabolizmem w organizmie, efekt trwał dłużej

Fluoxymesteron   Opis:
Fentamphetamina (nazwa handlowa: Halotestin) jest silnym androgennym sterydem anabolicznym stosowanym w leczeniu hipogonadyzmu u mężczyzn, opóźnienia dojrzewania u mężczyzn i leczenia raka piersi u kobiet. Jest 5 razy większa niż testosteronu. Działanie przeciwnowotworowe fludarfluraminy jest związane ze zmniejszonym lub konkurencyjnym hamowaniem receptora prolaktyny lub receptora estrogenowego lub wytwarzania.
Halotestin zawiera fluoksetynę, która pomaga organizmowi produkować więcej hormonów androgenów. Fluor testosteron jest bezbarwny i pozbawiony smaku, nie rozpuszcza się w wodzie. W porównaniu z innymi dostępnymi w handlu metabolitami, syntetyczna metaboliczna ilość leku jest 19 razy większa niż w przypadku androgenów. Oznacza to, że lek może natychmiast przekształcić Cię w szczupłą sylwetkę dla zdrowych ludzi.

Fluoxymesteron   Aplikacje:
Najlepszy człowiek jest najbardziej podobny do Halotestin. Powinny one być używane nie tylko w aplikacjach związanych z ruchem, ale także w następujących przypadkach:
Osoby cierpiące na endogenny niedobór lub niedobór testosteronu, prowadzące do zespołu jąder, choroby kryptokokowej i zapalenia storczyków oraz innych objawów, zniknęły. Endogenny niedobór testosteronu może być również spowodowany przez zespół pourazowy i ciężkie wypadki.
Mężczyźni cierpią z powodu dorastania.
W rzadkich przypadkach stosowano halotestin w raku piersi, którym były kobiety po menopauzie.

Dawkowanie:

1. Dawka halo nie może przekraczać 40 mg na dobę, w przeciwnym razie dostaniesz się do niebezpiecznego obszaru, w którym ten steryd jest wykorzystywany.
2. Nie powinno być więcej niż 5-6 tygodni. Mówiąc prawdę, 4 tygodnie mogą być mądrzejsze, ponieważ jest to steryd i możesz być zmęczony jego użyciem. Nie ma gry słów przeznaczonych.
3. Niektórzy ciężarowcy lubią brać 10 mg przed treningiem, aby zwiększyć efekt i rozproszyć pozostałą dawkę w ciągu dnia. Ze względu na krótki okres półtrwania aury (6-8 godzin) strategia ta ma zalety. Osobiście, kiedy skoncentruję się na swojej sile w ciągu roku, będę biegał 20-30 mg dziennie i biorę 10-20 mg 2 godziny przed treningiem siłowym, aby zwiększyć moją pięść.
4. Jeśli chodzi o układanie, Halotestin może zdecydowanie działać samodzielnie. Próbuj 20 mg dziennie przez 3-4 tygodnie, a następnie stamtąd możesz spróbować wyższych dawek i eksperymentów z doniczkami lub testosteronem. Nie będę się stosował z innymi trudnymi związkami, takimi jak Trenbolon, chyba że jesteś bardzo doświadczony i zaawansowany, inaczej nie użyję innej słownej nakładki.

Tutaj nie sprzedajemy produktu, tylko staramy się, aby większa liczba klientów miała dostęp do wysokiej jakości proszku steroidowego i otrzymała to, czego chcą!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Zapytanie