Iniekcyjne steroidy anaboliczne Drostanolon Enanthate

Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Drostanolon Enanthate 200mg / ml Drostanolon enanthate Szybki szczegół: Drostanolone enanthate Zastosowania: Masteron jest często idealnym wyborem do włączenia do sterydów, lub w niektórych przypadkach do stosowania jako jedyny do wstrzykiwania w cyklu sterydowym. Enanthate ester ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Iniekcyjne steroidy anaboliczne Drostanolone Enanthate 200mg / ml

Drostanolon enanthate Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Drostanolone Enanthate

Nazwa chemiczna

Masteron Enanthate, Dromostanolone Enanthate

Stężenie

200 mg / ml

Polityka

100% ponownej wysyłki

Stosowanie

Budowanie ciała

Wygląd

Jasnożółta ciecz

Temperatura topnienia

63 ℃ -69 ℃

Whatsapp

+8618126437315

Skype

selina.xu@yccreate.com


Drostanolone enanthate Zastosowania:

Masteron jest często idealnym wyborem do włączenia do sterydów, lub w niektórych przypadkach do stosowania jako jedyny do wstrzykiwania w cyklu sterydowym.
Dostępna jest enancjomerowa wersja estrowa o okresie półtrwania prawdopodobnie 5 dni. Ta wersja Masteron może być wstrzykiwana tak rzadko, jak dwa razy w tygodniu.

Drostanolone enanthate Opis:

Drostanolon enanthate to ester drostanolonu.
Działanie przeciwnowotworowe drostanolonu wydaje się związane z redukcją lub konkurencyjnym hamowaniem receptorów prolaktyny lub receptorów estrogenowych lub produkcji.
Drostanolon enanthate 200 iniekcji USP dostarcza enanthate drostanolonu, silny androgenny steryd o podobnych właściwościach dihydrotestosteronu. Drostanolon nie jest zdolny do aromatyzacji i dlatego nie przekształca się w estrogen. Zarówno aktywność anaboliczna, jak i androgeniczna drostanolonu jest znacznie większa niż testosteronu metylu. Estryfikacja grupy 17-beta-hydroksylowej zwiększa czas działania drostanolonu. Estry drostanolonu w oleju wstrzykniętym domięśniowo są powoli wchłaniane z fazy lipidowej, w związku z czym enancjomer drostanolonu 200 można podawać w odstępach co 1-2 tygodnie.
Drostanolon enanthate 200 zawiera enantan drostanolonu w 10 ml roztworu do wstrzykiwań (200 mg drantanolonu enantate / ml).
Drostanolone enanthate 200 jest żółtawym oleistym roztworem do wstrzykiwania domięśniowego.


Dawkowanie :

Drostanolon występuje w dwóch wersjach - Masteroxyl 100 (propionian drostanolonu) i Masteroxyl 200 (Drostanolone Enanthate). Pierwszy ester można dawkować w dawce 50 do 150 mg / tydzień i jest znany jako szybciej działający wariant drostanolonu, podczas gdy drugi ester jest dawkowany w dawce 200 mg na tydzień i jest stosowany dwa razy w tygodniu z wolniejszym uwalnianiem hormonu. W przypadku Masteroxyl 200, sportowiec wstrzyknie 100 mg co dwa lub trzy dni, aby uzyskać wystarczające wyniki. Ze względu na objawy wirylizacji, sportowiec nie będzie używał więcej niż 25 do 50 mg każdego tygodnia przez łącznie 4-6 tygodni.

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Hot Tags: wstrzykiwalne sterydy antywirusowe drostanolon enanthate, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like