Sterydy do wstrzykiwań Trestolone Acetate for Hyperplasia

Temperatura topnienia: 447.571 ° C przy 760 mmHg
Masa cząsteczkowa 33,47
Temperatura zapłonu: 194,228 °
Gęstość: 1,117 g / cm3
Wygląd: biały proszek
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Sterydy do wstrzykiwań Trestolone Acetate for Hyperplasia of Prostate

Szybkie Szczegóły:
Nr CAS: 6157-87-5
Synonimy: octan 17β-hydroksy-7a-metylo-4-en-3-onu; Cetan 3-okso-7a-metyloestro-4-eno-17β-olu; Ester 3-okso-7a-metyloestro-4-eno-17β-ylo kwasu octowego; NSC-69948; U-15614
Wzór cząsteczkowy: C21H30O3
Temperatura topnienia: 447.571 ° C przy 760 mmHg
Masa cząsteczkowa 33,47
Temperatura zapłonu: 194,228 °
Gęstość: 1,117 g / cm3
Wygląd: biały proszek
Zastosowanie: Surowce farmaceutyczne, kulturystyka i wzmacnianie płci


Trestolone Acetate Cycle and Dosages:
Trestolone Acetate, stosowany w innych celach medycznych, jest popularną alternatywą dla osoby, która poważnie myśli o doskonaleniu ludzkiego ciała. Uznaje się za szybkie i skuteczne wyniki dla każdego, kto szuka szybkiego wzmocnienia siły i poważnie myśli o zwiększeniu rozmiaru w jak najmniejszym czasie. Trestolone Acetate jest przeznaczony dla dedykowanych kulturystów i trenerów siłowych, którzy dążą do uzyskania pozytywnych rezultatów poprzez połączenie diety, suplementów i trybu fitness.

Octan trestolonu można przyjmować w różnych postaciach, w tym wstrzyknięcia i proszek. W przyszłości powinna być dostępna również w formie ustnej. Jest najbardziej skuteczny w procesie łączenia, umożliwiając kulturystom i ciężarowcom budowanie masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Można go łączyć z innymi wzmacniaczami, aby osiągnąć maksymalne rezultaty cięcia i twardnienia ciała.

Przy maksymalnej dawce 50 mg dziennie, użytkownicy mogą przewidzieć znaczne zyski w ciągu trzech miesięcy od użycia. Możliwe jest zwiększenie poziomu siły i masy mięśniowej z przyrostem masy nawet o 20 funtów w tym okresie czasu.


Często zadawane pytania na temat octanu trestolonu

Jakie strony mogę się spodziewać

Prawie każdy użytkownik zgłasza prawie natychmiastowy wzrost temperatury ciała. Niektórzy użytkownicy zgłaszają również znaczną retencję wody w obecności nadmiaru węglowodanów, przy znacznym wychyleniu z umiarkowanymi węglowodanami. Trestolone nie wiąże się z SHBG. Z doświadczeń moich i innych wynika zakres negatywnych stron.


Jak silny jest Trestolone Acetate (MENT) w porównaniu z Mentabolan (Mentdione), jego prekursorem

Nie ma badań wykazujących ich biodostępność, ale istnieją badania demonstrujące doustnie ich siłę anaboliczną. Trestolone jest znacznie silniejszy niż mentdion w tym, co najważniejsze. To zostanie powiększone tylko domięśniowo.


Jak silny jest octan Trestolone w porównaniu do Trenbolonu

Trestolone oddaje silniejszy związek, z dowodami naukowymi i anegdotycznym wsparciem. Trestolon ma stosunek 540: 840 w porównaniu do metylotestosteronu, co oznacza, że jest co najmniej 5 razy bardziej androgenny i co najmniej 8 razy bardziej anaboliczny. Domięśniowo jest to 2300: 650. Trenbolon jest 500: 500. Ty to Oblicz!


Czy Trestolone ma takie samo ryzyko stron

Nie. Nie ma nocnych potów. Bezsenności. Bez nieodpowiedniej agresji. Bez utraty libido (tylko wzrost!). Bez przytłaczającego trądziku. Bez obaw. Naprawdę czujesz się jak Test plus Tren minus negatywne strony, a nawet trochę więcej kopnięcia przy niższej dawce.


Czy octan Trestolone aromatyzuje

Tak, bardzo. Silna AI (tj. Aromasin) jest koniecznością podczas prowadzenia Trestolone. Przestrzegając tego protokołu, będziesz czerpać niezrównane korzyści z Trestolone bez ryzyka stron.


Jak opisałbyś Trestolone Acetate doświadczonemu użytkownikowi AAS?

Trestolone Acetate można najlepiej opisać jako porównywalne z kombinacją, chociaż jest chemicznie pochodną Norandren (Deca). Szacuję, że umiarkowana dawka octanu trestolonu przyniesie nieco lepsze wyniki niż kombinacja Test / Tren / Mast.


Co to jest skuteczny protokół dawkowania
Oszacowano, że nawet 50 mg EOD przyniesie znaczące wyniki. Zrobiłem to tak wysokie jak 100mg ED, i przy 75mg ED, ale zdecydowałem się uruchomić to na 50mg ED. To więcej niż potrzeba, by Trestolone działał swoją magią!


Co to jest "kick in time" dla Trestolone Acetate
Dosłownie zauważysz zauważalne wyniki w ciągu pierwszych kilku dni, gdy zaczniesz się chudnąć szybciej niż z jakimkolwiek innym związkiem znanym człowiekowi. Z pewnością działa na pełnych obrotach w mniej niż tydzień.


Co to jest PIP jak w Trestolone
PIP ma więcej wspólnego z preparatem niż związek. Jeśli prawidłowo przygotujesz Trestolone, pojawi się ZERO PIP i może nawet przejść gładko przez pinezkę slin.

Jak długo powinienem stosować octan Trestolone?

Nawet cykl 2-tygodniowy będzie miał znaczące wyniki. 4-6 tygodni jest idealny, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje postępy bez konieczności zwiększania dawki. Jednym z głównych powodów, dla których ludzie nie pracują dłużej niż 6 tygodni, jest to, że nie mogą tolerować stron. W przypadku Trestolone te strony nie istnieją. Tak więc dłuższe przebiegi powinny być wykonalne.


Czy Trestolone może być wykorzystywany jako baza testowa
Tak. Ale dla mnie osobiście nie ma substytutu dla Testu jako "Bazy testowej", nawet z Trestolone. Jednakże, jeśli szukasz korzyści, które zapewnia Test, będziesz mile zaskoczony tym, że Trestolone go wyprzedza. Mimo to, nie uruchomiłbym Trestolone bez przynajmniej łagodnej dawki testu - nie powinno to być niczym innym jak przyjmowanie doustnie. Jeśli porównujesz Trestolone do czegoś w rodzaju Stano, które ludzie nazywają "bazą testową", porównujesz Godzillę do stoczniowego jaszczura.


Jaka jest różnica między Trestolonem doustnie, przezskórnie i domięśniowo
Domięśniowo prawie zawsze będzie uzyskiwał powiększone wyniki przez podawanie doustne i przezskórne. Transdermalnie jest następnym krokiem w dół, przy ustnej najmniej skutecznej metody dostarczania. Raporty na temat IM Trestolone są niesamowite. W przypadku doustnego Trestolonu nie są one lepsze niż w przypadku innych dostępnych, tańszych produktów.


DLACZEGO MOŻESZ ZAUFAĆ NAS

  1. Wysoka jakość z produktem o czystości 99%.

  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki.

  1. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej gwarantowanej.

  1. Absolutne profesjonalne wskazówki.

  1. Monitorowanie Nie ma 24 godzin na przepustkę celną gwarantowaną.

  1. Klienci pochodzą z całego świata.


Jeśli tego potrzebujesz lub interesują Cię inne produkty, możesz wysłać mi wiadomość e-mail lub zadzwonić do mnie bezpośrednio, możemy porozmawiać o szczegółach dotyczących produktów.

Hot Tags: sterydy do wstrzykiwań trestolon Octan do rozrostu, Chiny, dostawcy, zniżki, kupno, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like