Męskie dysfunkcje seksualne Steroid Izocapronian testosteronu

Izokapronian testosteronu CAS 15262-86-9 dla męskich dysfunkcji seksualnych Szybki szczegół: Opis: izoheksanian testosteronu, który nie jest sterydem anabolicznym, ale można go wiązać ze steroidem w taki sam sposób, jak bardziej popularny ester cyjanianowy lub enantoksylowy. Podobnie jak Cypionate i Enanthate, Isocaproate ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Izocapronian testosteronu CAS 15262-86-9 dla zaburzeń seksualnych u mężczyzn

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Izocapronian testosteronu

Numer rejestru CAS

15262-86-9

EINECS

239-307-1

Formuła molekularna

C25H38O3

Waga molekularna

386,57

Analiza

99%

Wygląd

biały proszek

Stosowanie

w budowaniu mięśni, spalaniu tłuszczu i zyskiwaniu siły

Standard

Standard korporacyjny

Cena £

Negocjowane

Minimalna ilość zamówienia

10g

Pakiet:

Znakomity i może zgodnie z wymaganiami klientów

Wysyłka czasu wiodącego

W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności

Opcje płatności

Western Union, MoneyGram, przelew bankowy

Wysyłka 

Ekspresowa dostawa za pośrednictwem DHL, EMS, Fedex, TNT, UPS (w ciągu 5-7 dni od daty płatności)


Opis:
Izoheksanonian testosteronu, który nie jest sterydem anabolicznym, ale można go łączyć ze sterydem w taki sam sposób, jak bardziej popularny ester cypionianowy lub enantanowy. Podobnie jak w przypadku Cypionate i Enanthate, Isocaproate może również łączyć się z testosteronem, ale w przypadku izokapronianu jest to zwykle jedyne miejsce, w którym je widzimy.
Izooktanian testosteronu, forma monoestrowa jest w zasadzie niespotykana; jeśli okaże się, że istnieje specjalne zamówienie, nie ma powodu, aby potrzebować testosteronu - izooktanianu w tej pojedynczej formie estrowej. Gdzie znajdziemy najczęściej używany izodekanian, który przynosi ogromne korzyści w mieszaninie testosteronu; zwłaszcza Omnadren i Sustanon-250.
Omnadren i Sustanon-250 są związkami testosteronu, w których cztery estry są połączone; cztery różne rozmiary różnych estrów tworzą całkowity związek testosteronu. We wszystkich silnych celach oba związki są prawie identyczne; ich całkowita dawka jest prawie identyczna z monoestrem, więc można uzyskać te same korzyści.

Podanie:
Izoheksanany testosteronu są stosowane w celu poprawy niedoboru testosteronu, takie jak hipogonadyzm i dysfunkcja seksualna, ograniczone działania niepożądane, mogą być stosowane w przypadku leków kortykosteroidowych nadnerczy, przeciwzapalnych, przeciwalergicznych, przeciw toksycznych.


Efekty izocapronianu testosteronu:
1, Zwiększyć jakość i siłę ciała. Izoheksanian testosteronu jest sterydem anabolicznym, który ma zdolność promowania syntezy białek mięśniowych, a wielu kulturystów i sportowców dodaje produkt do cyklu ekspansji lub cięcia.
2, po zażyciu tego produktu, czerwone krwinki będą się zwiększać, co oznacza, że twoja krew niesie więcej tlenu, twoja wytrzymałość będzie lepsza niż wcześniej.
3, Aby pomóc schudnąć. Jest to nieporozumienie, wielu ludzi myśli, że po zażyciu sterydów będzie naturalnie schudnąć, to źle, wspólne ćwiczenie jest niezbędne.

Dawka izocapronianu testosteronu
Testosteron kwas izopropionowy można przyjmować w postaci iniekcji. Dla początkujących zalecana dawka wynosi 250 mg / tydzień, przyjmując 1 lub 2 razy w tygodniu. W przypadku profesjonalnych kulturystów dawkę można również zwiększyć do 1000 mg / tydzień.

Jeśli jesteś zainteresowany tą lub inną serią produktów, skontaktuj się ze mną!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Zapytanie