Mestanolone Methyl-DHT Raw Roids Bodybuilding

Mestanolone / Methyl-DHT 521-11-9 USP 99% Steroid Hormone Powder 1, Mestanolone / Methyl-DHT Identyfikacja: Nazwa produktu: Mestanolone Alias: Methyl-DHT; Methylodihydrotestosteron; Ermalones; Androstalone; Assimil; Mestalone; Mestanolon; Mestanolon; Methybol; Metylandrostanolon; Metylantalon; ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Mestanolone / Methyl-DHT 521-11-9 USP 99% proszek hormonu steroidowego
 
1, Mestanolone / Methyl-DHT Identyfikacja:
 
Nazwa produktu: Mestanolon
Alias: Methyl-DHT; Methylodihydrotestosteron; Ermalones; Androstalone; Assimil; Mestalone; Mestanolon; Mestanolon; Methybol; Metylandrostanolon; Metylantalon; NSC 18219; Preroide; RU 143; Tantarone
Skład chemiczny:
17β-hydroksy-17alfa-metylo-4-androsten-3-on;
5-Androstan-17alfa-metylo-17-beta-Ol-3-on
CAS: 521-11-9
MF: C20H32O2
MW: 304,47
EINECS: 208-302-6
Charakter: biały drobny proszek, lekko gorzki, rozpuszczalny w wodzie
Czystość: 99,37% według HPLC
Standard: USP32
Kategorie: Sterydy i hormony; API; testosteron
Wykorzystanie: steroidy anaboliczne; W przypadku męskiej dysfunkcji gonad i zmniejszonej niepłodności plemników, dehydrogenaza pośrednia metylo-testosteron.
 
2, Zastosowania Mestanolone / Methyl-DHT:  
 
Ermalon, znany również jako metylo-dihydrotestosteron, mestanolon i metylo-DHT, jest zmodyfikowaną wersją dihydrotestosteronu (DHT), sterydu anabolicznego, który został zaprojektowany do leczenia niedoboru testosteronu u mężczyzn. Jego modyfikacja alkilowana c-17alfa umożliwia bezpieczne przejście przez wątrobę - główny filtr organizmu do wszystkiego, co jest doustnie połknięte. Mestanolon jest krystalicznym proszkiem o barwie białej do białawej, który zazwyczaj występuje w tabletkach 5-10 mg.
 
Methylodihydrotestosteron (metylo-DHT; 17-alfa-metylo-17-beta-hydroksy-5-alfa-androstan-3-on, mestanolon) jest steroidem typu DHT, który można spożywać, a nie stosować miejscowo. Ma silne działanie androgenne i kobiety są ostrzegane przed użyciem go z tego powodu. Ma tak silną androgeniczną moc, że dokonuje wyraźnych zmian psychicznie, tak samo jak fizycznie. Zawsze był to częsty wybór sterydów do cięcia i pochylania się przed zawodami.
Cechy typu DHT oznaczają, że nie rozkłada się na estrogen. Doskonale nadaje się do zmniejszania przyrostu wody, wzmacnia mięśnie i pochyla tkankę mięśniową w całym ciele. Jest to idealny toner i wzmacniacz dla każdego kulturysty lub poważnego sztangisty. Może być układany w stos z innymi produktami w celu uzyskania idealnego cyklu przed cyklem cięcia. Sprawia, że o wiele łatwiej jest zwiększać masę mięśniową, utrzymywać masę mięśniową i zmniejszać niepotrzebną masę ciała.
 
Mestanolon jest stosowany do (Korzyści):
Zwiększenie korzyści testosteronu;
Tłumić efekt estrogenu;
Chuda tkanka mięśniowa;
Zwiększ siłę;
Poprawić dysk i ostrość;
Zwiększona wytrzymałość;
Niesamowite poziomy wytrzymałości;
Zero utraty mięśni przy ścisłej diecie;
Agresywna energia z treningiem;
Zdolność do mentalnego blokowania poziomów dyskomfortu;
 
Zalecana dawka dla użytkowników mestanolonu wynosi 10-20 mg / dobę przez 6-8 tygodni, co często wystarcza, aby utrzymać poziom w surowicy krwi znacznie powyżej poziomu podstawowego dla tego konkretnego leku. Dokładniej, Mestanolone siły i przyrosty mięśni są w dużej mierze na równi z sterydów anabolicznych pochodzących od DHT Winstrol (Stanozolol). Jego działanie anaboliczne i androgenne jest zazwyczaj zależne od dawki i niezwykle wspiera cykle oparte na testosteronie. Doświadczeni użytkownicy sterydów byli znani z bardziej agresywnych dawek 30 mg / dzień metylodihydrotestosteronu.
 
3, COA proszku mestanolon / metylo-DHT:

3333.png


Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, próbka proszku mestanolon / metylo-DHT Zdjęcie:

1111.jpg

Hot Tags: mestanolone metyl-dht surowe roids kulturystyka, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like