Metenolon Enanthate Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Methenolon Enanthate 100mg / ml Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań primobolan Muscle Mass Szybki szczegół: Methenolone Enanthate do masowania lub cięcia: Primobolan jest jednym z niewielu steroidów, który jest idealny zarówno do łączenia jak i cięcia. Szczerze mówiąc, nie ma czegoś takiego jak "masujący steryd" lub "cięcie ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Methenolone Enanthate 100mg / ml Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań primobolan Muscle Mass

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Methenolone Enanthate

Inna nazwa

Primobolan-depot

CAS

303-42-4

Einecs Nie

206-141-6

Formuła molekularna

C27H42O3

Waga molekularna

414,62

Wygląd

Żółta ciecz

Struktura molekularna

图片9.jpg

Stężenie

100 mg / ml

Stosowanie

Budowanie ciała


Methenolone Enanthate do spęczania lub cięcia:

Primobolan jest jednym z niewielu steroidów, który jest idealny zarówno do łączenia jak i cięcia.
Szczerze mówiąc, nie ma czegoś takiego jak "masujący steryd" lub "steryd cięcia", to tylko niektóre generują więcej zatrzymywania wody niż inne. To może działać na Twoją korzyść, jeśli chcesz przybierać na wadze (nawet w wodzie), aby twoje ciało było lepiej dostosowane do masy ciała.
Ale poza zatrzymywaniem wody, wypełnianie i krojenie jest bardziej kwestią diety. Primo nie będzie sam szybko zwiększać masy ciała, ale jeśli zwiększy się ilość kalorii, będzie wspaniałym lekiem do wypełniania bez nadmiaru. (Co niektórzy nazywają "chudym luzem").
Oczywiście, w niedoborze kalorii Primo będzie nadal powodować wzrost mięśni, co czyni go ulubionym kulturystą w ostatnich tygodniach przed zawodami.


Methenolone Enanthate Applications:

Methenolone Enanthate zwykle interesuje nowych użytkowników sterydów, a czasami doświadczonych użytkowników.
Pierwsze pytanie, które należy rozważyć, nie jest tak naprawdę farmakologiczne, ale ekonomiczne. Zwykle dla dowolnego poziomu efektu, Primobolan jest niezwykle kosztownym wyborem. A dla większości użytkowników nie ma unikalnych korzyści wynikających z jego użytkowania. W związku z tym większość doświadczonych użytkowników sterydów nie uwzględnia ich w planowaniu cyklu sterydowego.
Primobolan jest drogim steroidem, który jest głównym powodem, dla którego nie jest tak popularny, jak się początkowo wydawało.
Jest szeroko dostępny na czarnym rynku. Pierwotny Primobolan Depot from Organ znajduje się najczęściej w 1 ml ampułce o mocy 100 mg. Możesz preferować enantan methenolonu w stosunku do octanu methenolonu przede wszystkim ze względu na jego zdolność do dostarczania 100% podstawowego methenolonu steroidu poprzez iniekcję. Podczas przyjmowania doustnego octanu methenolonu można oczekiwać, że 40-50% sterydu ulegnie rozkładowi w miarę przechodzenia przez wątrobę.

Methenolone Enanthate Dawkowanie:

1) Dla mężczyzn:
Dawki do wstrzykiwań powinny wynosić 600-800 mg na tydzień lub więcej; Dawki doustne powinny wynosić około 75-100mgs dziennie.
2) Dla kobiet:
Sugeruję stosowanie wyłącznie doustnego primobolanu.
Około 10 mg dziennie wydaje się być dobrym początkiem. Powinieneś grać z dawką, ale nigdy nie przekraczaj 20 mg dziennie.

Zapytanie