Metylstenbolon Stenbolon

Wzrost mięśni Sterydy anaboliczne Proszek Metylstenbolon CAS 5197-58-0 Prohormon Steroid Stenbolon Surowy proszek Witamy w Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Wprowadzenie Metylstenbolon to konkurencyjny steryd, który jest potwierdzony przez ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wzrost mięśni Sterydy anaboliczne Proszek Metylstenbolon CAS 5197-58-0 Prohormon Steroid Stenbolon Surowy proszek

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Wprowadzenie

Metylstenbolon jest sterydem konkurencyjnym, co potwierdza amerykański „Steroid Guru” Daniel Duchaine. Stenbolon jest doskonałym sterydem do stosowania podczas diety. Ponieważ substancja jest w postaci octanu, ma tylko niski czas półtrwania, więc częste i regularne wstrzyknięcia są konieczne w celu uzyskania wystarczająco wysokich i stałych wartości poziomu krwi.

Aby uzyskać optymalne wyniki, zazwyczaj przyjmuje się je codziennie i wstrzykuje co najmniej co 2 dni. Zwykle tygodniowa dawka dla sportowców wynosi 200-300 mg. Z tego powodu moc 50 mg jest często preferowana, a sportowiec albo wstrzykuje całą ampułkę jednomilitrową dziennie, albo ogranicza jej stosowanie do połowy. Kobiety zazwyczaj dobrze radzą sobie z dawką 100–150 mg / tydzień i powinny podzielić tygodniową dawkę na trzy równe części.

Podstawowe Vi ew:

Nazwa produktu

Metylstenbolon

Nazwa chemiczna

Stenbolon

Numer CAS

5197-58-0

Formuła molekularna

C20H30O2

Waga molekularna

302,455

Struktura molekularna

Analiza

99,9%

MOQ

10 gramów


Metylstenbolon / dawkowanie i cykl stenbolonu:

Dawka metylstenbolonu:

Methylsten jest bardzo silnym związkiem, dlatego najlepiej zacząć od niższej dawki, aby ocenić tolerancję i powoli zwiększać ją do pożądanego zakresu. Cykle metylenowe trwają zazwyczaj 3-4 tygodnie, a najczęstsze są 4 tygodnie. Ze względu na ekstremalną moc i toksyczność tego związku stosowanie przez ponad 4 tygodnie nie jest zalecane. Poniżej znajdują się dwa popularne protokoły dawkowania:


Dawkowanie metylenolbolonu dla nowych użytkowników:

Tydzień 1: 4-8 mg / dzień

Tydzień 2-3: 8 mg / dzień

Tygodnie 4-8: Wsparcie wątroby i terapia po cyklu (PCT)


Dozowanie metylenolbolonu dla doświadczonych użytkowników:

Tydzień 1: 8 mg / dzień

Tydzień 2-3: 12 mg / dzień

Tydzień 4: 16 mg / dzień

Tygodnie 5-9: Wsparcie wątroby i terapia po cyklu (PCT)


Cykl metylenolbolonu:

Wyniki będą się różnić w zależności od dawki, doświadczenia, diety i wielu innych czynników. Generalnie metylstenbolon zapewni wyjątkowe przyrosty masy beztłuszczowej, doskonałe przyrosty siły i dużą wytrzymałość na siłowni. Substancja ta działa najlepiej, gdy jest stosowana do łączenia, ze względu na jej zdolność do pomagania naszemu ciału w spakowaniu mięśni podczas spożywania czystej nadwyżki kalorycznej, ale to nie znaczy, że nie można jej również użyć w cyklu cięcia lub rekompensowania, IT MOGĄ. Są tylko bardziej korzystne związki, które można wykorzystać podczas tych cykli, takich jak Halodrol i Epistane.


Przy stosowaniu w diecie masowej, przyrosty mogą wahać się od 15-20 funtów w 4-tygodniowym cyklu przy 12 mg.

Przy stosowaniu w diecie rekompensującej, przyrosty mogą wahać się od 7-10 funtów w 4-tygodniowym cyklu przy 12 mg, a także ewentualnie zmniejszać tkankę tłuszczową o 0-2%.

Przy stosowaniu w diecie tnącej zyski mogą wahać się od 4-6 funtów w cyklu 4-tygodniowym przy 12 mg, a także ewentualnie zmniejszać zawartość tłuszczu w organizmie o 1-3%.


Cykle metylenolbolonu są zazwyczaj uruchamiane przez 4 tygodnie, co sugerujemy, niektórzy zaawansowani użytkownicy będą wykonywać cykle do 6 tygodni. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem i zdecydujesz się na cykl dłużej niż 4 tygodnie, upewnij się, że korzystasz ze wsparcia cyklu premium, takiego jak Blockade firmy Assault Labs, ze względu na toksyczność metylostenbolonu.


Korzyści:

Zwiększa poziom siły

Pomaga promować pełniejsze mięśnie

Wypełnia cię bez ryzyka zatrzymania nadmiaru wody w ciele

Znaczne przyrosty wielkości i masy

Na podstawie logów dostarczonych przez użytkowników Methylstenbolone na forach kulturystycznych, oto kilka konkretnych wyników, których możesz się spodziewać, gdy umieścisz ten prohormon w swoim arsenale:


Bulking: Jest możliwe, że możesz uzyskać około 15 do 20 funtów beztłuszczowej masy mięśniowej z dzienną dawką 12 mg metylstenbolonu na 4 tygodnie. Ten prohormon stał się dość ikoną w świecie kulturystyki ze względu na jego zdolność do promowania poważnej masy.


Cięcie: użytkownicy zgłaszają, że byli w stanie pozbyć się nawet 3% tkanki tłuszczowej podczas pakowania do 6 funtów mięśni, gdy przyjmowali dzienną dawkę metylostenbolonu w okresie 4 tygodni. Istnieją nawet doniesienia o tym, że użytkownicy osiągają przyrost masy mięśniowej do 20 funtów podczas cięcia w tym samym czasie.


Re-comp: Z dzienną dawką 12 mg metylstenbolonu przez 4 tygodnie, użytkownicy twierdzą, że byli w stanie wyeliminować aż 2,2% tkanki tłuszczowej, zyskując od 6 do 11 funtów beztłuszczowej masy mięśniowej.


Jednak nadal ważne jest, aby pamiętać o swojej diecie, spożyciu alkoholu i genetyce podczas jazdy na rowerze z tym prohormonem, ponieważ czynniki te mogą łatwo spowodować lub przełamać twoje szanse na osiągnięcie rezultatów, dla których strzelasz.


Aplikacje:

1. Methylstenbolone jest prohormonem pochodzącym z DHT, który zapewnia przyrost masy beztłuszczowej przy niskim zatrzymywaniu wody.

Metylstenbolon zapewnia wzrost masy, wielkości i siły.

W przeciwieństwie do superdrolu, metylonstenbolon zachowuje niewiele lub nie zatrzymuje wody, co oznacza, że można zwiększać masę bez utraty definicji. Zapewni to wygląd pełniejszych mięśni. Wiele osób po doświadczeniu metylstenbolonu woli go nad superdrolem.


2. MethylStenbolone jest silnym i niezwykle silnym związkiem, który sprawia, że ludzie w sterydzie dosłownie wywracają się do góry nogami.

Metylstenbolon jest nazywany „nowym superdrolem”. W porównaniu z Superdrolem, metylenstenbolon jest bardziej anaboliczny, szybko zwiększa rozmiar mięśni, gęstość i siłę.


3. Metylstenbolon działa stosunkowo szybko, dlatego większość użytkowników zazwyczaj zaczyna odczuwać efekty w ciągu pierwszego tygodnia do dwóch tygodni.

Max LMG jest sterydem pochodzącym od progestyny, a nie sterydem alkilowanym 17-alfa. Max LMG jest strukturalnie spokrewniony z RU-486 i działa jako antyprogesteron, zmniejszając efekty podobne do estrogenów.


4. Metylstenbolon przewyższa niektóre z najpotężniejszych sterydów, w tym Anadrol, Dianabol, a także innych dostępnych projektantów OTC.

Metylstenbolon nie przekształca się w estrogen! Ginekologia, wzdęcia i utrata libido nie są już problemem.

Metylstenbolon daje szybkie wyniki. Naprawdę zaczniesz czuć się jak super człowiek.

methylstenbolone.j.pg

Powiązane sterydy gorącej sprzedaży:

Proszek Ciekły Peptyd
Testosteron Dianabol 50 HGH 99,9%
Enantan testosteronu Anadrol 50 Fragment HGH 176-191
Propionian testosteronu Winstrol 50 (Winny) IGF-1 LR3
Cypionian testosteronu Anavar 50 CJC-1295
Testosteron Sustanon 250 DECA 200 CJC-1295 DAC
Dekanonian testosteronu DECA 300 TB500
Izokapronian testosteronu NPP 250 Ghrp-6
Halotestin Boldenon 200 (BC) Ghrp-2
Octan trenbolonu Boldenone 300 (EQ) PT 141
Trenbolon Enanthate Cypoject250 (TC) MT-1 (Melanotan I)
Nandrolon Decanoate (DECA) Enanject300 (TE) MT-2 (Melanotan II)
Nandrolon fenylopropionian (Durabolin) P NPP) Propionat100 (TP) pentadekapeptyd BPC 157
Octan methenolonu (Primobolan) Sustanon 250 PEG-MGF
Methenolon Enanthate Sustanon 300 MGF
Boldenon undecylenate (Equipoise)
Sustanon 400 Epitalon
Octan boldenonu Trenabol 100 (TR) Dermorphin
Cypionian boldenonu Trenabolic100 (TRA) Ipamorelin
Superdrol (metylodrostanolon) Trenaject150 (TRE) sermorelin
Oxandrolone Anavar Trenaject100 Follistatyna 344
Oxymetholone (Anadrol) Parabolone50 (THC) Follistatyna 315
Stanozolol (winstrol) Masteron100 (DP) Octan argireliny
Proviron / Mesterolone Masteron100 (DE) Gonadorelin
Methandienone (Dianabol) Masteron200 Oksytocyna
Enanchate Masteron Enanthate / Drostanolone Primobolan100 (MA) Snap-8 (Acetyl Octapeptide-3)
Propionian Masteron / Dromostanolon Primoject100 (ME) Selank
Arimidexic Anastrozole Metylotrienolon5 DSIP
cytrynian klomifenu Tamoksyfen20 Tryptorelina
Nolvadex Tamoxifen Anastrozol heksarelin
Eksemestan Test deca250 Tesamorelin


Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.


Hot Tags: metylstenbolon stenbolon, Chiny, dostawcy, zniżki, kupno, luz, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like