Metribolone Cycle Steroids MethylTrenbolone

Stymulacja mięśni Steroidy Cykl spęczania Sterydy Proszek Methyl Trenbolon / Metribolone Metribolone Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Synonimy: METRIBOLONE, Metribolone CAS: 965-93-5 MF: C19H24O2 MW: 284,39 Test: 99% min . Pakowanie: worek foliowy lub puszka ....
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Muscle Building Steroid Bulking Cycle Steroids Powder MethylTrenbolone / Metribolone

4-47-9.jpg

Metribolone Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Synonimy: METRIBOLONE, Metribolone
CAS: 965-93-5
MF: C19H24O2
MW: 284,39

Test: 99% min.
Pakowanie: torebka foliowa lub puszka.
Dostawa: ekspresowa przesyłka kurierska.
Wygląd: krystaliczny proszek o barwie od białej do jasnożółtej
Zastosowanie: Materiał farmaceutyczny

 

Opis produktu

 

Metribolon, znany również jako methyltrienolone, jest silnym, niearomatyzowanym androgenem, który został również użyty jako znacznik foto-powinowactwa do receptora androgenowego. Jest to 17-metylowana pochodna trenbolonu i jest podobnie silnym sterydem anabolicznym, ale o wysokiej hepatotoksyczności.

 

Metribolone jest hormonem steroidowym, który może zwiększać wytrzymałość mięśni i siłę wybuchową. Może również leczyć zaawansowanego i nawracającego raka piersi i raka jajnika oraz innych chorób. Jest to najpotężniejszy steryd anaboliczny jaki kiedykolwiek wyprodukowano, jest także jednym z najbardziej hepatotoksycznych androgenów jakie kiedykolwiek wyprodukowano. nawet jeśli jest bardzo toksyczny dla wątroby i nerek


Podanie:

Metribolon (methyltrienolone alias R1881) jest silnym, nie aromatyzowalnym androgenem, który jest strukturalnie podobny do trenbolonu i był określany jako "doustny tren". Metylotrienolon silnie wiąże się z receptorem androgenowym (AR) i jest silniejszym agonistą (aktywatorem) receptora androgenowego niż DHT. 17a-metylotrienolon jest wymieniony 30 000 razy bardziej anabolicznie niż metylotestosteron według Juliusa Vidy w "Androgenach i anabolicznych agentach: chemii i farmakologii". Skuteczne dawki zaczynają się już od 25mcg.

 

Ekspertów sterydów William Llewellyn i Patrick Arnold nazwali metylotrienolon jednym z "najpotężniejszych" sterydów anabolicznych, jakie kiedykolwiek stworzono. Jest to również jeden z najbardziej hepatotoksycznych androgenów, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Pierwotnie opracowany przez Roussell-UCLAF w latach sześćdziesiątych XX w. Hepatoksyczność Metribolonu uniemożliwiła jego komercyjne uwolnienie. Bill Roberts porównał toksyczność metylotrienolonu z toksycznością dużych dawek preparatu Anadrol w połączeniu z wysokimi dawkami halotestyny jednocześnie.

 

Według Patricka Arnolda, kilku sportowców używało metylotrienolonu w latach 90. i udało im się pomyślnie przejść kontrole dopingowe w poszukiwaniu metylotrienolonu ze względu na bardzo małe ilości steroidu wymagane do poprawy działania. Był nieco zaskoczony, że metyltrienolon został wykryty przez testerów narkotyków w greckim skandalu sterydowym, co sugeruje, że testy antydopingowe poprawiły się dla substancji; 11 greckich ważących ciężarówek i 4 greckich lekkoatletów testowało pozytywnie dla metylotrienolonu przed Igrzyskami Olimpijskimi 2008 w Pekinie.

 

Patrick Arnold jest chemikiem organicznym, który opracował raz niewykrywalny steryd anhydrolaktyczny tetrahydrogestrinonu (THG) dla BALCO. THG jest zmodyfikowaną formą metylotrienolonu. W marcu 1997 r. Patrick Arnold opublikował szczegółową recepturę na temat syntezy metylotrienolonu z łatwo dostępnego granulatu weterynaryjnego Finaplix-H (octan trenbolonu) stosowanego u bydła.


Efekty Metribolonu:

 

1.Metribolone jest hormonem steroidowym, który może zwiększyć wytrzymałość mięśni i siłę wybuchową.Może także Leczenie zaawansowanego i nawracającego raka piersi i raka jajnika i innych chorób.

 

2. Metabolon jest najpotężniejszym sterydem anabolicznym, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Jest również jednym z najbardziej hepatotoksycznych androgenów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. nawet jeśli jest bardzo toksyczny dla wątroby i nerek

 

Specyfikacja:

 

Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Jasnożółty proszek

Jasnożółty proszek

Dokładny obrót

≤-58 °

Przechodzić

Temperatura topnienia

163-172 ℃

164 ~ 170 ℃

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,32%

Analiza

≥ 97,0%

99,99%

Wniosek

Być zgodne ze standardem Enterprise


Wprowadzenie:

Metylotrienolon (MT) to bardzo silny, rozsądnie toksyczny, nie aromatyzujący steroid. Ok. Przejdźmy ponownie przez te trzy punkty. Przede wszystkim MT jest potężny. Wiąże się tak silnie z AR (receptorem androgenowym), że często jest wykorzystywany w badaniach innych androgenów, aby zmierzyć, jak mocno się wiążą. Innymi słowy, te rzeczy wiążą się z receptorem AR tak mocno, że jest to w zasadzie punkt odniesienia dla tej jakości. Jeśli przeczytałeś mój profil na temat octanu trenbolonu (TA), zauważ, że TA jest najsilniejszą bronią do wstrzykiwania w naszym arsenale pod względem zdolności do wiązania się z receptorem androgenowym. To wciąż prawda, ponieważ ten konkretny związek nie znajduje się w naszym arsenale, a jego nie można wstrzykiwać ... jest to po prostu doustna wersja TA (tj. Trenbolon, który przeszedł modyfikację, aby stał się aktywnym doustnie, poprzez dodanie 17-alph -metylowa grupa). Dlaczego tak ważne jest, aby te rzeczy tak mocno wiązały się z AR? Cóż, receptory androgenowe znajdują się zarówno w komórkach tłuszczowych, jak i komórkach mięśniowych; działają na AR w komórkach mięśniowych w celu pobudzenia wzrostu, aw komórkach tłuszczowych wpływają na spalanie tłuszczu. Im silniejszy związek androgenowy z AR, tym większy efekt lipolityczny (spalanie tłuszczu) na tkance tłuszczowej. Niestety, silne wiązanie nie oznacza automatycznie, że wywoła ono najsilniejszą możliwą odpowiedź anaboliczną, ani że najsłabsze wiązanie wywoła słabą odpowiedź anaboliczną. Anadrol (oxymetholone) ma najsłabsze wiązanie do AR (zbyt niskie, aby można było zmierzyć), i na przykład daje głęboką odpowiedź anaboliczną. Dianabol jest bardzo niski i daje bardzo dobrą odpowiedź anaboliczną. AR znajdują się zarówno w tkance mięśniowej, jak i tkance tłuszczowej. Kiedy stymulacja mięśni AR jest stymulowana, może wywołać przerost. Gdy pobudza się tkankę tłuszczową AR, poprzez różne powiązane mechanizmy, traci się tłuszcz. Jest to nadmierne uproszczenie. Cokolwiek. Wszystko, co musimy wiedzieć, to to, że gdy masz steryd, który wiąże się z AR, buduje mięśnie i spala tłuszcz. A steryd, który wiąże się bardzo mocno z AR, pobudzi syntezę mięśni i spali dużo tłuszczu.

 


Zastosowanie:
Metylotrienolon jest związkiem steroidowym, który jest w większości niedostępny na czarnym rynku lub w inny sposób. Powodem jego niejasności jest to, że jest tak bardzo toksyczny dla wątroby, że nawet dawki zaledwie 2 mg na tydzień spowodowały żółtaczkę wątroby. Oprócz toksycznego działania na wątrobę, powoduje również dysfunkcję seksualną i może powodować inne związki, z którymi się wiąże, aby wyolbrzymić działanie estrogenu w organizmie. Chociaż związek ten jest oczywiście niebezpieczny i nie jest zalecany do użytku przez każdego, kto ceni sobie jego zdrowie, warto zauważyć, że jego właściwości budujące mięśnie i spalanie tłuszczu są porównywalne z najlepiej ocenionymi sterydami dostępnymi obecnie.

7.jpg

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, Fat Loss, itp.

Hot Tags: sterydy metribolone methyltrenbolone sterydy, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like