Mibolerone Acetate Anabolic Steroid Hormone

Mibolerone Acetate Anabolic Steroid Hormone

Miboleron Acetate Anaboliczny steroidowy hormon CAS 3704-9-4 dla kulturystów Muscle Mass Mibolerone Acetate Contact Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com (check Drops) Szczegóły: Mibolerone Acetate Nazwa: Mibolerone Mibolerone Acetate Alias: Mibolerone Acetate; Miboleron; Mibolerona; ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Mibolerone Acetate Anabolic Steroid Hormone CAS 3704-9-4 do kulturystycznej masy mięśniowej

1816_n.jpg

Mibolerone Acetate Contact Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

(sprawdź Drops) Szczegóły:

Mibolerone Acetate Name: Mibolerone

Albit octanu miboleronu: octan Miboleronu; Miboleron; Mibolerona; Miboleron; sprawdź Drops;

Mibolerone Acetate inna nazwa: Mibolerona [INN-hiszpański]; The Miboleron; The Miboleron [INN-Latin]; NSC 72260; 10997; U-10,997; UNII-9OGY4BOR8D;

Nazwa Mibolerone Octan chemiczny: U-10997; CDB-904; 7UN, 17α-dimetylo-19-nortestosteron; 7UN, 17α-dimetyloster-4-en-17β-ol-3-on

Nr CAS: 3704-09-4

Oznaczenie (według HPLC): 99%

MF: C20H30O2

MW: 302,45

EINECS: 223-046-5

Zastosowanie: API, hormon

temperatura topnienia: 168-171 ° C

Bagaż octanu Temp Mibolerone: 2-8 ° C

Rozpuszczalność DMSO: rozpuszczalny 5 mg / ml, klarowny (ogrzany)

Definicja octanu molibdenu: CHEBI: androgen, który jest nalandronem zawierającym dwa podstawniki metylu w pozycjach 7alfa i 17.

Mibolerone Acetate Zastosowanie: syntetyczny steryd anaboliczny związany z testosteronem. Substancja kontrolowana (sterydy anaboliczne)

Mibolerone acetate Drogi podawania: Doustnie

Life Mibolerone Acetate Half: 2-4 godzin


Sprawdź informacje o kroplach (Mibolerone)

Krople kontrolne (nazwa chemiczna: miboleron) zostały pierwotnie opracowane przez Upjohn Veterinary Market, co nie oznacza spożycia przez ludzi. Można powiedzieć, że to najbardziej toksyczne steroidy na świecie, więc tylko 2 tygodnie tego AAS, 5 mg dziennej dawki wystarcza, aby pozwolić użytkownikom na bardzo złe efekty uboczne. W zgłoszeniu weterynaryjnym pasza podawana jest samicy, aby zatrzymać owulację podczas podgrzewania, tak aby suka mogła być pod kontrolą.

Ponieważ krótkie 2-tygodniowe ramy czasowe mogą używać tego sterydu, nie można uzyskać żadnych znaczących mięśni, aby go użyć. Używanie kropli kontrolnych przez ponad 2 tygodnie z pewnością spowoduje uszkodzenie wątroby, więc większość użytkowników nigdy z niej nie skorzysta. Tak więc ten lek nie ma wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać znaczący efekt anaboliczny.


Sprawdź krople

Krople kontrolne są płynnym preparatem z mabononu steroidowego, który jest stosowany przez kulturystów, elektryczne podnośniki, sportowców siłowych i wojowników, wszystko po to, aby poprawić sprawność i osiągi w dniu wyścigu. Krople czekowe są skuteczne na 30 minut przed meczem. Użytkownicy odczują więcej agresji, skupienia i rywalizacji. Chociaż ten steryd nie zawiera żadnych bezpośrednich stymulantów, wykazuje bardzo wyraźne działanie na ośrodkowy układ nerwowy (ośrodkowy układ nerwowy) poprzez przeciążenie androgenowe. Jest to jedyny powód, dla którego ten lek jest stosowany przez sportowców, ponieważ przyrost masy mięśniowej nie jest oczywisty dla tego leku.

(sprawdź Drops) specyfikacja:

Czystość octanu miboleronu> 99%

Miboleron Formula Molecular Acetate C20H30O2

Masa cząsteczkowa 302,45

temperatura topnienia 168-171 ° C

Wygląd biały krystaliczny proszek

Stopień czystości farmaceutycznej

Aktywne życie 2-4 godziny

Dawka 200-400mcg

life Mibolerone Acetate Shelf 2 lata

Miboleron Acetate of the Stock Mass

sposoby pakowania Zaprojektowane ukryte wskazówki dotyczące pakowania, gwarancja na 100% pasowania

CZAS MIBOLERONU Acetate of delivery W ciągu 18 godzin po płatności potwierdzone

MIBOLERON Octan płatności T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin

UWAGA: Miboleron jest silnym sterydem anabolicznym, który jest zarówno bardziej selektywny, jak i bardziej selektywny wobec receptora androgenowego metridolonu. Wykazano, że Miboleron jest wysoce anaboliczny i androgenny


Wprowadzenie do octanu Mibolerone (sprawdź krople):

1: Miboleron jest weterynaryjnym sterydem klasy, który został wydany w latach sześćdziesiątych przez krople kontrolne Upjohn, a następnie, jak kontrolować karmę dla psów. Celem tego sterydu jest zatrzymanie cyklu miesiączkowego samicy psa, aby zapobiec ciąży. Podobnie jak w przypadku wielu hormonów steroidowych, a to obejmuje również status weterynaryjny, wkrótce po urodzeniu sportowcy i kulturyści znaleźli zatrudnienie.


2. Miboleron jest doustnym sterydem anabolicznym, strukturalnie otrzymywanym z nandrolonu. Środek ten jest specyficznym nandrolonem 7.17-dimetylowanym, znacznie silniejszym jako środek anaboliczny i androgenny niż jego nieodnarowany rodzic. Z biegiem lat, Mibolerone zyskał reputację wśród kulturystów jako jeden z najsilniejszych sterydów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Jest to poprawne w sensie technicznym, ponieważ jest tylko jeden wybór skutecznych komercyjnych produktów steroidowych w mikrogramach, a nie miligramach, ilości.


3. Przeciwnie, miał tylko 18 razy aktywność androgenną. Chociaż oba te właściwości są silnie zaznaczone w przypadku tego środka, zachowuje on głównie charakter anaboliczny (w sensie względnym). Właściwości estrogenowe i progestagenowe są jednak bardzo wyraźne w przypadku tego leku. Wśród sportowców najczęściej stosuje się go podczas faz ładowania ładunku lub stymuluje agresję przed treningiem lub zawodami.


Octan Miboleronu (krople kontrolne) Dawkowanie:

Krople kontrolne są przyjmowane doustnie i należy je przyjmować codziennie. Dawki zazwyczaj mieszczą się w zakresie 200-300mcg na polu w ciągu dnia, ale w niektórych przypadkach mogą wzrosnąć do 500mcg dziennie. Dawki są zawsze pobierane przed treningiem, około 30-40 minut przed treningiem, walką lub wydarzeniem. Nie ma zalecanych dawek terapeutycznych, ponieważ ten steryd nigdy nie był stosowany w medycynie dla ludzi.


Większość sportowców zużywa około 5 mg na około 30 minut przed treningiem lub zawodami. Nie jest tak naprawdę "ułożona" z niczym oprócz carderinas. Zwykle używa się go tuż przed treningiem lub ważnymi zawodami. Wielu sportowców, którzy stosują już ogromne dawki sterydów, dodaje do Mibolerone (krople kontrolne) jako środek wzmacniający przed wystąpieniem zdarzeń.


Sprawdź, czy krople przyniosły okres półtrwania około 3 godzin. Jest to również potężny steryd jest jednym z niewielu steroidów, które przyjęło dawkę mikrogramów zamiast miligramów. Steryd zwykle przyjmuje się 30-40 minut przed wydarzeniem lub treningiem.


Mibolerone Acetate (check Drops) Administration:

W przeciwieństwie do przekonań internetowych, patrz krople są wysoce estrogenne. Ten steryd anaboliczny może powodować ogromną aktywność aromatazy. Jest także bardzo silnym progestagenem. jednak rzadko stosuje się go przez długi okres czasu lub w dawkach, które pozwalają zobaczyć właściwości estrogenowe. Z powodu niskich ilości stosowanych efektów anabolicznych prawie nigdy się nie widzi. Potrzeba było 5 mg dziennie, aby zobaczyć prawdziwy efekt anaboliczny, który najprawdopodobniej wytworzyłby znaczącą aktywność estrogenową. Takie dawki powinny również mieć straszne skutki uboczne i konsekwencje.


Ze względu na krótki okres półtrwania Miboleronu jest on częściej stosowany przez sportowców w czasie 30-40 minut przed ich sportowym wydarzeniem. Miboleron umieszcza się pod sportowcami języcznymi, a efekty, takie jak agresja, siła i adrenalina, szybko odczuwa się. Lek opuszcza organizm w ciągu około czterech godzin.


Mibolerone Acetate (check Drops) Recenzje

Jeśli chodzi o wzrost agresji nie jest lepszy, jest steryd anaboliczny. Opierając się na agresji, jeśli jednostka ma zdrowe ciało i umysł i może kontrolować siebie, ten steryd może być pomocny. Ale dla tych, którzy są naturalnie agresywni w negatywny sposób, ten steryd będzie straszny. Bez względu na czynnik agresywności, ponieważ ten steryd jest tak okropny dla zdrowia układu krążenia i wątroby, nie jest to dobry powód, aby go zawsze używać. Wszystko, co dana osoba musi osiągnąć, można osiągnąć innymi sposobami, dzięki czemu ten steryd jest interesujący w czytaniu, ale na tym koniec. Metyltestosteron, zawiesina testosteronu lub Halotestin jest zazwyczaj preferowany do tego celu, ponieważ Check Drops rzadko są dostępne na czarnym rynku.

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, Mineralocorticoid, SARM, Fat Loss.

Zapytanie