Wzrost mięśni Steroid anaboliczny Propionian testosteronu

Anaboliczny proszek steroidowy Propionian testosteronu CAS 57-85-2 do budowy mięśni Propionat testosteronu Szybki szczegół: Propionian testosteronu Główne cechy anaboliczne obejmują: 1) Zwiększoną syntezę białek; 2) zwiększone zatrzymywanie azotu; 3) zwiększyć liczbę czerwonych krwinek; 4) Inhibicja ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Anaboliczny steroidowy proszek Testosteron Propionate CAS 57-85-2 do budowy mięśni

Testosteron Propionate Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Propionian testosteronu

Inna nazwa

Testoviron; Sterandryl; Agovirin; Testosteron; Test Prop

Numer rejestru CAS

57-85-2

EINECS

200-351-1

Formuła molekularna

C22H32O3

Waga molekularna

344,49

Analiza

99%

Wygląd

biały proszek

Stosowanie

w budowaniu mięśni, spalaniu tłuszczu i zyskiwaniu siły

Standard

Standard korporacyjny

Cena £

Negocjowane

Minimalna ilość zamówienia

10g

Pakiet:

Znakomity i może zgodnie z wymaganiami klientów

Wysyłka czasu wiodącego

W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności

Opcje płatności

Western Union, MoneyGram, przelew bankowy

Wysyłka 

Ekspresowa dostawa za pośrednictwem DHL, EMS, Fedex, TNT, UPS (w ciągu 5-7 dni od daty płatności)


Propionian testosteronu o dużych właściwościach anabolicznych obejmuje:
1) Zwiększona synteza białek;
2) zwiększone zatrzymywanie azotu;
3) zwiększyć liczbę czerwonych krwinek;
4) Hamowanie glukokortykoidów.


Propionian testosteronu:
Testosteron Propionate będzie promować pięć kluczowych ulepszeń szkieletu, które będą służyć każdemu mężczyźnie. Przy takim zastosowaniu każdy mężczyzna przyjmujący suplementy ma lepsze życie w tych samych obszarach, co pacjenci niskiego poziomu. Jednak jest to ogromne wykorzystanie ulepszenia zapewnionego przez te pięć cech w celu oddzielenia i rozróżnienia tego rodzaju użytkowania.

Testosteron Propionate Opis:
Propionian testosteronu jest androgenicznym hormonem steroidowym występującym u ssaków i innych kręgowców. Głównie wydzielany w testach e-mail i żeńskich jajników, chociaż niewielka ilość jest również wydzielana przez nadnercze, propionian testosteronu jest zasadą męskiego hormonu i sterydów anabolicznych.
Propionian testosteronu odgrywa ważną rolę w rozwoju męskich tkanek rozrodczych, takich jak jądra i gruczoły prostaty. Ponadto, propionian testosteronu ma również istotne znaczenie dla zdrowia, dobrego samopoczucia, zapobiegania osteoporozie, a propionian testosteronu jest konserwowany przez większość kręgowców, chociaż ryba jest nieco inna niż tak zwany testosteron 11-ketonowy.
Testosteron Sadzę produkcję proszku proszku propionianu jest dobra, cena jest konkurencyjna, zapytał mnie propionian testosteronu w proszku, postaram się jak najlepiej dać ci dobry przewodnik.

Testosteron Propionate Applications:
Propionian testosteronu został wykorzystany do zbadania jego wpływu na ciężarne owiec.
Propionian testosteronu jest najkrótszym estrem związanym z testosteronem. Oznacza to, że zabiera to organizmowi najmniej czasu, aby pozbyć się estru i uwolnić hormon macierzyński do organizmu. Ze względu na długi okres aktywności, zwykle należy go wstrzykiwać co drugi dzień. W szczególności, skutki uboczne propionianu testosteronu są minimalne i co najmniej wzdęcia; gdy te są zatrzymane, te efekty uboczne zwykle zanikają.
Tak dobrej jakości przy niskich sterydach efektów ubocznych, nie przegap!


Testosteron Propionate Usage:
Propionian testosteronu jest znacznie szybszy niż inne estry testosteronu, takie jak propionian lub heptanonian i wymaga częstszych reżimów dawkowania w celu utrzymania stabilnego poziomu we krwi. Może być stosowany jako materiał farmaceutyczny. Jego główną funkcją jest promowanie metabolizmu. Syntetyczne efekty metaboliczne obejmują zwiększenie masy i intensywności mięśni, zwiększenie gęstości i intensywności kości, stymulację liniowego wzrostu i dojrzewanie kości.
Propionian jest znacznie szybszy niż Enathate lub Cypionate (2-3 dni) i dlatego wymaga częstszych iniekcji, takich jak codzienny lub co drugi dzień, aby utrzymać poziom krwi możliwie jak najbardziej stabilny. Zaletą jest jednak to, że po sterylizacji sterydy mogą być szybciej usuwane z organizmu, co czyni go lepszym wyborem dla badanych sportowców. Niektórzy kulturyści twierdzą również, że propioniany mają tendencję do wywoływania znacznie mniej skutków ubocznych efektów ubocznych związanych z estrogenem (takich jak obrzęk) w porównaniu do innych estrów tego silnego steroidu.

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Hot Tags: wzrost mięśni steryd anaboliczny proporat testosteronu, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like