Sterydy wzrostu mięśni Oxandrolone Anavar

Wzrost mięśni Surowe proszki Oxandrolone / Anavar Suplementy kulturystyczne CAS 53-39-4 Oxandrolone Szybki szczegół: Oxandrolone Opis: Oxandrolon jest bardzo popularny wśród osób, które uczestniczą w sportach ciężarowych i strukturach ciała, ponieważ Anwar nie ma sobie równych pod względem posiadania masy mięśniowej. ..
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wzrost mięśni Surowe proszki Oxandrolone / Anavar Bodybuilding Suplementy CAS 53-39-4

Oxandrolone   Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Oxandrolone

Nazwa chemiczna

Anavar

Numer CAS

53-39-4

Numer EINECS

200-172-9

Formuła molekularna

C19H30O3

Waga molekularna

306,44

Struktura molekularna

图片11(001).jpg

Analiza

99,5%

Wygląd

biały proszek

Whatsapp

+8618126437315

Skype

selina.xu@yccreate.com


Oxandrolone   Opis:

Oxandrolone jest bardzo popularny wśród osób, które uczestniczą w sportach ciężarowych i strukturach ciała, ponieważ Anwar nie ma sobie równych pod względem jakości budowania masy mięśniowej i promowania ogromnego przyrostu mocy i efektów utraty tłuszczu. Ten lek poprawiający wydajność jest również powszechnie stosowany w celu uzyskania odpowiedniej jakości, redukcji tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększenia siły. Zwykle jest on nakładany na heptan testosteronu, wstrzykiwalny Winstrol, doustny Winstrol i Sustanon 250. Niektóre inne zastrzeżone syntetyczne metaboliczne sterydy i leki zwiększające wydajność mogą być ułożone z trenbolonem i Primbolanem.
Oxandrolone jest jednym z najpopularniejszych syntetycznych sterydów metabolicznych. Oxandrolon jest silnie wzmacniany poprzez stymulowanie syntezy kreatyny w komórkach mięśniowych bez wysokiego zatrzymywania wody. Jest prawie niemożliwe, aby aromatyzować estrogeny jednego ze steroidów. Oxandrolone nie hamuje produkcji własnego hormonu w organizmie. Łącząc dietę, Oxandrolone pomaga stwardnieć i rozerwać mięśnie.


Oxandrolone   Aplikacje:

Rola Oxandrolonu może znacznie wpłynąć na każdy etap poprawy wydajności. Dla sportowców poza sezonem, każda waga będzie tylko tkanką mięśniową. Oksandrolon nie jest aromatyczny i nie będzie miał wody, podobnie jak wszystkie syntetyczne steroidy metaboliczne, nie może promować zwiększenia zawartości tłuszczu. Prawdą jest, że człowiek nie powinien spodziewać się znacznej kumulacji wielkości lub wagi ze względu na stosowanie tego steroidu, ale korzyści będą stałe i zazwyczaj łatwiej je utrzymać po użyciu niż niektóre sterydy.
Chociaż nie jest to bardzo nowoczesny budowniczy publiczny, w męskim okresie poza sezonem, z kobietą to inna historia. Kobiety są bardziej wrażliwe na hormony i będą się rozwijać znacznie dalej. Ponadto, większość kobiet nie szuka mężczyzny, może szukać limitu. Mówiąc dalej, zaprzyjaźnij się z efektami ubocznymi, będzie to trudny kobiecy, poza sezonem, steryd do pokonania.


Administracja (kobiety) :

Dla celów budowy ciała lub zwiększania wydajności, dzienna dawka 5-10 mg powinna powodować niedobór znacznego wzrostu bez zauważalnych androgennych skutków ubocznych innych leków. Zostałaby podjęta nie dłużej niż 4-6 tygodni.


Cykle :

Podobnie jak w przypadku większości doustnych sterydów, Anavar najlepiej układać w stosy z co najmniej jednym wstrzykiwaczem. Tylko anavar i testosteron działają bardzo, bardzo dobrze. Po cyklu zaleca się użycie HCGenerate z doskonałym PCT w celu zestalenia uzyskanych korzyści i utrzymania masa mięśniowa z cyklu Test-Anavar.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Hot Tags: sterydy wzrostu mięśni oxandrolone anavar, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like