Nandro Stymulatory wzrostu mięśni Nandrolon Propionate

Nandro Stymulatory wzrostu mięśni Nandrolon Propionate for Bodybuilding CAS 7207-92-3 Szybki szczegół: Opis: Propionian nandrolonu jako skuteczny związek do produkcji wysokiej jakości i trwałych korzyści dla mięśni. Jest to wynikiem stosunkowo długiego okresu półtrwania leku, około 8 dni. Raport użytkowników ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Nandro Stymulatory wzrostu mięśni Nandrolon Propionate for Bodybuilding CAS 7207-92-3

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Propionian nandrolonu

Nazwa chemiczna

Nandrolon 17-propionian

Numer CAS

7207-92-3

Numer EINECS

230-587-0

Formuła molekularna

C21H30O3

Waga molekularna

330,46

Analiza

99,5%

Wygląd

biały proszek


Opis:
Propionian nandrolonu jako skuteczny związek do produkcji wysokiej jakości i trwałych korzyści dla mięśni. Jest to wynikiem stosunkowo długiego okresu półtrwania leku, około 8 dni. Użytkownicy zgłaszają łagodne skutki uboczne, a największym efektem ubocznym jest zatrzymywanie wody. Ponadto badaliśmy odpowiedź gospodarzy guza na nadmiar dawek propionianu propionianu (sterydy anaboliczne), wstrzyknięcie dootrzewnowe 2,5 mg, 20 g, co drugi dzień przez 11 dni.


Ruchomości:
Propionian Nortoro można stosować do cięcia cykli, chociaż nie jest to popularny steroid dla cykli cięcia. Ten steryd może znacznie chronić masę mięśniową lepiej niż inne sterydy. Kiedy jemy, musimy spalić więcej kalorii. Jest to jedyny sposób na zrzucenie wagi Niestety, tkanka mięśniowa stanie przed takim ryzykiem. Kiedy jemy, niektóre cienkie tkanki zostaną utracone, ale nandrolon może zapewnić taką ochronę.

Nandrolon Propionate COA :

Nazwa produktu

Propionian nandrolonu

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Analiza

97,0 ~ 102,0%

99,60%

Strata przy suszeniu

0,5% maks

0,1%

Chromatograficzna czystość

pojedyncze zanieczyszczenie: 1,0% maks

<>

całkowite zanieczyszczenia: 2,0% maks

<>

Organiczne lotne zanieczyszczenia

spełnia wymagania.

Zgodne


Dawki nandrolonu-dekanianu:
- 100 mg tygodniowo wystarczy, aby promować wspólną ulgę i komfort.
- 200 mg tygodniowo będzie minimalnym dawkowaniem dla efektów opartych na wynikach, tj. Wzrostu.
- 400 mg tygodniowo będzie maksymalną dawką, jakiej najbardziej będzie potrzebować do wykonania.
- Można bezpiecznie stosować 500-600 mg na tydzień, ale to zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia efektu ubocznego i powinno być podejmowane tylko przez elitę i doświadczonych.

Nandrolon Propionate Usage
Jest to skuteczny związek, który wytwarza wysokiej jakości, długotrwałe przyrosty masy mięśniowej. Dzieje się tak ze względu na stosunkowo długi okres półtrwania leku (około 8 dni). Użytkownicy zgłaszają łagodne działania niepożądane, przy czym największym efektem ubocznym jest zatrzymywanie wody.


Nandrolon Propionate Primary Use :
Cypionian nandrolonu jest iniekcyjną postacią anandolowego nandrolonu steroidu. Ester ten zapewnia wzór uwalniania hormonów prawie identyczny z poziomem cypionianu testosteronu, przy czym najwyższe poziomy leku odnotowano w przybliżeniu 24-48 godzin po podaniu, i znaczące uwalnianie hormonu podtrzymywane przez około tygodni.
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!

Zapytanie