Doustny DBOL Methandrostenolone Dianabol

Nr CAS: 72-63-9
Czystość: 99,9%
MF: C20H28O2
MW: 300,44
Einecs No: 200-787-2
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Najwyższa jakość Oral Dbol Methandrostenolone Dianabol CAS 72-63-9 Z wysoką jakością dla uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Podstawowe dane Metandienone:

Alias: Dianabole, Encephan, Geabol, Metanabol, Metandienon, Metandienonum, Metandrostenolon, Metandrostenolon, Metastenol, Methandrolon, Naposim, Nerobol, Nerobolettes, NSC-42722, Protobolin, Stenolon, Stenolone, Sterolon, 1-dehydro-17-metyl-Metandiemone
Nr CAS: 72-63-9
Czystość: 99,9%
MF: C20H28O2
MW: 300,44
Einecs No: 200-787-2
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów

Pochodzenie: Dbol Made in China, wysoka jakość i gwarancja najlepszej ceny!

Standard: Enterprise Standard
Wygląd: Biały proszek.

Dianabol Usage: stosowany doustnie steroid o dużym wpływie na metabolizm białek. Mehtandienone ma bardzo silny efekt anaboliczny i androgenny. Steryd anaboliczny. Androgen. Substancja kontrolowana.

Słowa kluczowe: Methandienone, Dianabol, Danabol, Anabolic Steroid


Dlaczego Dianabol jest tak popularny?

Wynika to głównie z kilku ważnych czynników; jest to steryd doustny, więc jest bardzo atrakcyjny dla niedoświadczonych użytkowników sterydów, którzy nie chcą stosować związków do wstrzykiwania, jest on powszechnie dostępny, jest bardzo tani w porównaniu z innymi sterydami anabolicznymi, a co najważniejsze - jest bardzo skuteczny w wywoływaniu szybkich zysków w mięśniach i sile. Ze względu na ogromną popularność pomyśleliśmy, że byłoby wspaniale mieć artykuł, który pomoże każdemu, kto chce rozpocząć cykl Dianabol.


Jak wziąć Dianabol?

Chociaż Dianabol jest dostępny w formie do wstrzykiwania, najczęściej stosuje się go jako doustny steryd w postaci małej tabletki. Dianabol ma stosunkowo krótki okres półtrwania, co oznacza, że użytkownik zachowuje stabilny poziom stężenia we krwi, najlepiej przyjmując dzienną dawkę podzieloną w ciągu dnia. Podział dawki Dianabolu jest zwykle łatwy ze względu na dostępną dawkę tabletek i wydaje się korzystne spożywać dawkę w czasie posiłku, aby zminimalizować ewentualne rozstrój żołądka.

dbol

Dawkowanie cyklu Dianabol:

Wspólna dawka Dianabolu wynosi 30-50 mg na dobę, z cyklem, który zwykle trwa od 4 do 6 tygodni. 30-40 mg byłoby skuteczną dawką dla osoby, która jest nowa w Dianabol, co skutkuje dużymi przyrostami masy mięśniowej i siły, ograniczając jednocześnie możliwe skutki uboczne. Bardziej doświadczeni użytkownicy mogą chcieć przyjąć nieco wyższą dawkę, chociaż podobnie jak większość innych związków, istnieje poziom dawkowania, w którym mięsień i siła zyskują plateau, a skutki uboczne nasilają się, powodując punkt, w którym nie warto zwiększać dawki . Większość doświadczonych użytkowników rzadko przyjmuje dawkę przekraczającą 70-80 mg dziennie.

Doświadczeni użytkownicy mogą chcieć zestawić Dianabol z innymi sterydami, które są zwykle używane do cykli masowych. Testosteron Enanthate i Deca-Durabolin, na przykład, z dietą bogatą w kalorie i bardzo potrzebne składniki odżywcze do wzrostu. Na drugim końcu spektrum, wielu nowicjuszy zaczyna od Dianabol jako samodzielny w swoim pierwszym cyklu sterydów anabolicznych. Dianabol, steryd, który może przynieść duże zyski w masie mięśniowej, będąc powszechnie dostępnym sterydem doustnym, jest bardzo mile widziany przez niedoświadczonego i nieśmiałego użytkownika igły.


Opisy Dianabol:

Dianabol jest jednym z najważniejszych sterydów anabolicznych w kulturystyce od czasu jego wprowadzenia w 1958 roku. Również powszechnie znany jako „Dbol”, ten doustny związek najlepiej jest stosować do cykli sterydowych w połączeniu ze sterydami do wstrzykiwania, ale może być przydatny samodzielnie jako dobrze.
Działanie większości wstrzykiwalnych sterydów anabolicznych jest znacznie zwiększone przez dodanie Dianabolu. Poprawa jest większa niż po prostu zwiększając ilość wstrzykiwanej o tę samą ilość. Klasycznym i dramatycznym przykładem jest trenbolone. Chociaż całkowita ilość stosowanego sterydu jest taka sama we wszystkich trzech przypadkach, 50 mg / dobę każdy z octanu trenbolonu ułożonego w dawce 50 mg / dobę Dianabol zapewnia znacznie skuteczniejszy cykl sterydowy niż 100 mg / dobę samego octanu trenbolonu lub 100 mg / dzień Dbol sam. Profil efektów ubocznych jest również lepszy. Innymi słowy, związki działają synergistycznie: całość jest większa niż części. Jest to prawdopodobnie spowodowane różnymi mechanizmami działania.


Aplikacje Dianabol:

Jeden z najważniejszych sterydów anabolicznych w kulturystyce od czasu jego wprowadzenia w 1958 roku. Również powszechnie znany jako „Dbol”, ten doustny związek najlepiej jest stosować do cykli sterydowych w połączeniu ze sterydami do wstrzykiwania, ale może być również stosowany samodzielnie.
(Dianabol) jest najbardziej znanym obecnie sterydem i został uznany przez Arnolda Schwarzeneggera za „śniadanie mistrzów”. Dianabol jest bardzo silnym związkiem i zajmuje bardzo mało czasu, aby osiągnąć efekt, przez dwa tygodnie zauważysz ogromny wpływ tego leku.
Jedną z największych zalet Dianabol jest jego zdolność do dobrego samopoczucia, pewności siebie i mocy. Wszystkie trzy są bardzo ważne w wykonywaniu ćwiczeń na siłowni, a Dianabol z pewnością sprawi, że będziesz dobrze występował na siłowni! Na siłowni zauważysz ogromne przyrosty siły, a przekonasz się, że twoje mięśnie wypełniają się w pełni i duże, głównie dlatego, że dramatycznie zwiększa syntezę białek i zatrzymywanie azotu w komórkach mięśniowych. - szkolenie na Dianabol to wspaniałe doświadczenie.
Jeśli chodzi o przyrost wagi, Dianabol jest mistrzem w zwiększaniu wagi i prawie nic nie jest w stanie zrobić tego szybciej niż ten związek. Z tego powodu jest idealnym sterydem do podjęcia na początku cyklu sterydowego, co jest znane jako „kick-start” iz tego powodu jest najlepiej stosowane i prawie zawsze używane w połączeniu ze sterydami do wstrzykiwania.
Typowa dawka wynosiłaby 40-60mg / dzień, a wielu poważnych kulturystów wzrośnie do 100mg / dzień, należy jednak pamiętać, że Dianabol może wpływać na poziom ciśnienia krwi w wyższych dawkach.


Dianabol COA:

Przedmiotów

Wymagania

Wyniki

Wygląd

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Potwierdza

Identyfikacja

1. IR
2. UV

Pozytywny
Pozytywny

Rozpuszczalność

Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w 96% etanolu, w chloroformie i lodowatym kwasie octowym, kwasie, słabo rozpuszczalny w eterze.

Potwierdza

Test (na sucho)

99 ~ 103,0%

99,9%

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,29

Pozostałość po zapłonie

≤0,2%

0,10%

Dokładny obrót

+ 7 ° ± + 11 ° (1% wag./obj. Roztwór w 96% roztworze etanolu)

+ 10,6 °

Temperatura topnienia

158 ° C min

159 ° C

Pozostałości rozpuszczalników

Octan etylu: maks. 5000PPm

210PPm

Wniosek: Specyfikacja jest zgodna ze standardem wewnętrznym


Cykl ustny Dianabol:

Tydzień

Metylotrienolon

Winstrol

Cardarine
GW-501516

Ostarine
MK-2866

N2Guard

1

2 mg / ED

50 mg / ED

20 mg / ED

25 mg / ED

7 czapek / ED

2

2 mg / ED

50 mg / ED

20 mg / ED

25 mg / ED

7 czapek / ED

3

2 mg / ED

50 mg / ED

20 mg / ED

25 mg / ED

7 czapek / ED

4

2 mg / ED

50 mg / ED

20 mg / ED

25 mg / ED

7 czapek / ED

dbol

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.


Hot Tags: doustne DBOL methandrostenolone dianabol, Chiny, dostawcy, zniżki, kup, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like