Doustne sterydy Oxandrolone do kulturystyki

Nazwa produktu: Oxandrolone
CAS: 53-39-4
MF: C19H30O3
MW: 306,44
EINECS: 200-172-9
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Sterydy Oxandrolone do kulturystyki Anavar CAS 53-39-4 z najwyższej jakości

Nazwa produktu: Oxandrolone
Synonimy: 17BETA-HYDROKSY-17-METYL-2-OXA-5ALPHA-ANDROSTAN-3-ONE; 5-ALFA-ANDROSTAN-2-OXA-17-ALFA-METYL-17 BETA-OL-3-ONE; OXANDROLONE; 17beta -Hydroksy-17alfa-metylo-2-oksa-5-alfa-androstan-3-onu, 17-beta-hydroksy-17-metylo-2-oksa-5-alfa-androstan-3-onu, 17-beta-hydroksy-17-metylu -2-oksa-5-alfa-androstan-3-on; 17-beta-hydroksy-17-metylo-2-oksandrostan-3-on; 17-hydroksy-17-metylo-, (5-alfa, 17-beta ) -2-oksandrostan-3-on
CAS: 53-39-4
MF: C19H30O3
MW: 306,44
EINECS: 200-172-9


Właściwości chemiczne White Solid
Zastosowanie androgenny steryd anaboliczny, odwraca procesy tkanki katabolicznej; sprzyja gromadzeniu się białka; zwiększa produkcję erytropoetyny
Zastosowanie Syntetyczny steryd anaboliczny. Służy do promowania wzrostu mięśni i zwalczania mimowolnej utraty wagi. Był również stosowany w leczeniu osteoporozy.


Korzyści z Anavar:

1. Być może największą korzyścią płynącą z hormonu Anavar jest jego zdolność do leczenia chorób wyniszczających mięśnie, takich jak pomoce, ponieważ to znacznie powstrzymuje rozpad mięśni, który jest wspólny z takimi dolegliwościami i często powoduje niszczący koniec.

2. Anavar może być również bardzo przydatny w leczeniu ofiar poparzeń, umożliwiając im odzyskanie utraconej tkanki, ale w niektórych przypadkach może okazać się niewystarczający i potrzebne są silniejsze anaboliczki.
3. To, co zyskuje wielkość Anavar, będzie czystą chudą tkanką i jeśli zrozumiesz cokolwiek na temat wydajności, każdy funt chudej tkanki jest wart swojej wagi w złocie.
4. W świecie poprawy wydajności Anavar posiada wyraźne cechy zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, ale pod wieloma względami to kobiety odnoszą największe korzyści, tak bardzo w wielu kręgach często nazywa się "Dziewczyną steryd".


Zastosowania Oxandrolone Medical

Oksandrolon został zbadany i przepisany jako lek na wiele różnych chorób. Oxandrolone jest zatwierdzony przez FDA do leczenia osteoporozy, wspomagania przybierania na wadze i przeciwdziałania katabolicznemu efektowi długotrwałego leczenia kortykosteroidami. Począwszy od 2016 r. Często przepisywana jest poza wskazaniami do szybkiego powrotu do zdrowia po ciężkich oparzeniach, wspomagania rozwoju dziewcząt z zespołem Turnera i przeciwdziałania wyniszczeniu wywołanemu przez HIV / AIDS.
Oksandrolon zwiększa zarówno krótko- jak i długoterminowe wyniki u pacjentów wracających do zdrowia po ciężkich oparzeniach. Większość dowodów wskazuje, że zmniejsza to ilość czasu spędzanego w szpitalu oraz, że poprawa regeneracji mięśni i kości jest nadal mierzalna w rok po urazie. Badania sugerują, że oxandrolon jest również skuteczny w leczeniu alkoholowego zapalenia wątroby.


Anavar Efekty uboczne

Chociaż niektóre podawane doustnie sterydy anaboliczne są hepatotoksyczne, oxandrolon powoduje niewielkie lub żadne wykrywalne uszkodzenia w spalaniu wątrób poszkodowanych w dawkach klinicznych. [2] Potwierdza to powszechne wśród kulturystów pojęcie, że oxandrolon jest mniej hepatotoksyczny niż większość popularnych doustnych sterydów anabolicznych, o których wiadomo, że powodują stłuszczenie wątroby.


Octan testosteronu

Octan trenbolonu

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Propionian testosteronu

Stanolone

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

Anavar

Tadalafil

Winstrol

Wardenafil

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

Finasteryd

Chlorowodorek dapoksetyny


图片62.jpg

Hot Tags: doustne sterydy oxandrolone kulturystyka, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie,

Zapytanie

You Might Also Like