Oral Steroid Methenolone Enanthate Primobolan Depot

Doustne steroidy anaboliczne Methenolon Enanthate Depobolan Depot Methenolone Enanthate Primobolan Szybkie szczegóły: Methenolone Enanthate Primobolan Zastosowania: Primobolan jest toksyczny dla wątroby, zwłaszcza w postaci doustnej, chociaż toksyczność jest stopniowa i niewielka. Trądzik i wypadanie włosów mogą wystąpić ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Doustne steroidy anaboliczne Methenolon Enanthate / Primobolan depot CAS 303-42-4 Pozytywne legalne sterydy tnące Bez skutków ubocznych

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Primobolan-depot (Methenolone Enanthate) jest jednym z niewielu sterydów, który jest idealny zarówno do łączenia jak i cięcia. Tutaj mówimy tylko o cyklu cięcia.


Methenolone Enanthate Primobolan Quick Details:

Nazwa produktu

Dostarczanie fabryki metantolonu Enanthate

Inna nazwa

Primobolan Depot

Numer rejestru CAS

303-42-4

EINECS

206-141-6

Formuła molekularna

C27H42O3

Waga molekularna

414,62

Min. Ilość zamówienia

10 gramów

Temperatura topnienia

66-70 ° C

Specyficzna rotacja optyczna

+ 38 ° - + 42 °

Analiza

99,9%

Dlaczego Primobolan-depot (Methenolone Enanthate) jest dobry do cyklu cięcia?

1: Jako pochodna DHT wiąże się z receptorami androgenowymi (AR) z większą siłą niż testosteron. Ta jakość jest bardzo pomocna w utracie tłuszczu, ponieważ ta interakcja z AR wspomaga lipolizę (rozkład tłuszczów).

2: podobnie jak większość sterydów DHT, Primobolan-depot nie aromatyzuje estrogenu. W konsekwencji woda nie jest zatrzymywana w organizmie, a przyrost mięśni jest bardzo czysty i naczyniowy.

3: jeśli Primobolan-depot (Methenolone Enanthate) jest przyjmowany sam, inhibitory aromatazy (AI) lub SERM nie będą konieczne.


Dawkowanie Primobolanu-depot (Methenolone Enanthate):

Okres półtrwania Primobolan-depot (Methenolone Enanthate) wynosi prawdopodobnie około 5 dni. W rezultacie Primobolan-depot (Methenolone Enanthate) jest najskuteczniej stosowany, gdy wstrzykuje się go co najmniej dwa razy w tygodniu. Przy poziomie stosowania 400 mg / tydzień, terapię po cyklu (PCT) można rozpocząć tylko 5 dni po ostatnim wstrzyknięciu, podczas gdy na wyższym poziomie użycia, takim jak 1000 mg / tydzień, potrzeba co najmniej 10 dni do wyzdrowienia prawdopodobnie stanie się możliwe.


Przepisy do iniekcji 100 mg / ml Primobolanu-depot (Methenolone Enanthate):

100 mg / ml -100 gram proszku octanu methenolonu (75 ml)

20 ml BA (2%)

200 ml BB (20%)

705 ml oleju


Cięcie cyklu Primobolana:

Przykład:

Wk 1-12 Primbolan Enathate 400mg / wk

Wk 1-12 Testosteron Enanthate 400mg / tydzień

Wk 8-12 Winstrol 50mg / ED

* Aromasin 10 mg / ED

* HCG 500ius 2x tydzień


Aplikacje Methenolone Enanthate Primobolan:

Primobolan działa toksycznie na wątrobę, w szczególności na wersje doustne, chociaż toksyczność jest stopniowa i niewielka. Przy długotrwałym stosowaniu może wystąpić trądzik i wypadanie włosów.
Primobolan jest dobrym związkiem bazowym w stosie i może dawać wyniki nieco poniżej nandrolonu i najlepiej stosować go w stosie tnącym. Ponieważ Primobolan nie aromatyzuje, Clomid lub Nolvadex nie są przydatne.

Primobolan Depot to wstrzykiwalna wersja steroidowego methenolonu. Jest to ten sam związek co ten w Primobolan Orals (methenolone octan), oba produkowane przez Schering. W tej wersji do wstrzykiwania do steroidu dodaje się ester enantanu, co powoduje powolne i stopniowe uwalnianie z miejsca wstrzyknięcia. Jego długość działania byłaby zatem bardzo podobna do enantatu testosteronu, przy czym poziom krwi pozostałby podwyższony przez około dwa tygodnie. Sam methenolon jest długo działającym anabolikiem o niezwykle niskich właściwościach androgennych.


Jego działanie anaboliczne jest również dość łagodne, jego moc jest uważana za nieco mniejszą niż DecaDurabolin (dekanian nandrolonu) w miligramach na miligram. Z tego powodu Primobolan jest najczęściej używany podczas cykli cięcia, gdy wzrost masy nie jest głównym celem. Niektórzy sportowcy wolą łączyć łagodny anabolik, taki jak „Primo”, z lekami wypełniającymi, takimi jak Dianabol, Anadrol lub testosteron, prawdopodobnie w celu obniżenia ogólnej dawki androgenu i zminimalizowania niewygodnych skutków ubocznych. Przy wyborze pomiędzy wersjami Primobolan, wstrzykiwany jest korzystniejszy niż doustny, ponieważ jest znacznie bardziej opłacalny.

Dawkowanie produktu Primobolan Methenolone Enanthate:

Ponieważ Primobolan nie przekształca się w estrogen, wykazuje wiele korzystnych cech. Skutki uboczne związane z estrogenami nie powinny być zatem w ogóle widoczne podczas stosowania tego steroidu. Osoby wrażliwe nie muszą martwić się o rozwój ginekomastii, ani nie powinny zauważać zatrzymywania wody z tym lekiem. Zyski widoczne w przypadku Primobolanu będą tylko jakościową masą mięśniową, a nie gładkim wzdęciem, które towarzyszy większości sterydów otwartych na aromatyzację. Podczas cyklu użytkownik powinien dodatkowo nie mieć większych problemów z wartościami ciśnienia krwi, ponieważ ten efekt jest również związany (ogólnie) z zatrzymywaniem estrogenu i wody. Przy umiarkowanej dawce 100-200 mg raz w tygodniu, Primobolan nie powinien również zakłócać poziomu endogennego testosteronu tak samo, jak podczas przyjmowania nandrolonu lub testosteronu w zastrzykach. Przy wyższych dawkach zauważalna będzie silna supresja testosteronu, ponieważ wszystkie steroidy mogą działać w celu tłumienia produkcji testosteronu w danej dawce. Tutaj oczywiście konieczna jest właściwa terapia po cyklu.

Ponadto najbardziej popularne jest dla mężczyzn-kulturystów stawianie Primobolanu z innymi sterydami w celu uzyskania szybszego i bardziej wzmocnionego efektu. Podczas fazy odchudzania lub cięcia można dodać niearomatyzujący androgen, taki jak Halotestin lub trenbolon. Silny składnik androgenny powinien pomóc w zwiększeniu gęstości i twardości mięśni. Z drugiej strony (lub dodatkowo) możemy dodać Winstrol, inny łagodny steryd anaboliczny. Efektem takiej kombinacji powinno być ponownie znaczne zwiększenie masy mięśniowej i twardości, ale w tym przypadku przyrostowi nie powinny towarzyszyć znacznie zwiększone skutki uboczne.


Jak wspomniano wcześniej, Primobolan Depot jest również efektywnie wykorzystywany podczas fazy treningu. Dodatek testosteronu, Dianabolu lub Anadrolu okazałby się dość skuteczny w dodawaniu nowej masy mięśniowej. Oczywiście musielibyśmy poradzić sobie z estrogenowymi skutkami ubocznymi, ale w takich przypadkach Primobolan powinien umożliwić użytkownikowi przyjmowanie znacznie niższych dawek bardziej „toksycznego” leku i nadal otrzymywać akceptowalne wyniki.

Kobiety dobrze reagują na dawkę 50-100 mg na tydzień, chociaż (jak stwierdzono powyżej) doustnie powinno się preferować. Dodatkowo niektórzy decydują się na włączenie Winstrol Depot lub Oxandrolone i otrzymają znacznie wzmocniony efekt anaboliczny. Pamiętaj jednak, że aktywność androgenowa może być problemem i należy ją obserwować, zwłaszcza gdy w danym momencie stosuje się więcej niż jeden środek anaboliczny. W przypadku sztaplowania najlepiej byłoby użyć znacznie mniejszej dawki początkowej dla każdego leku, niż gdyby były stosowane samodzielnie. Jest to szczególnie dobra rada, jeśli nie znasz efektu, jaki taka kombinacja może mieć dla ciebie. Popularnym zaleceniem byłoby również poeksperymentowanie poprzez układanie w stos z doustnym Primobolanem, a później podjęcie ryzyka wstrzyknięcia, jeśli jest to nadal konieczne.

meth e 0

Headquart ers

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.


Zapytanie