Doustny Turinabol 4-Chlorowodoroetylotestosteron

Podstawowe informacje:
Nazwa chemiczna: 4-chlorodehydrometylotestosteron
Nazwa handlowa: Oral Turinabol
CAS: 2446-23-3
Test: 99% min.
Molecular Fomular: C20H27ClO2
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Doustny Turinabol Wysokiej jakości 4-chlorowodorotetraetylotestosteron

Podstawowe informacje:
Nazwa chemiczna: 4-chlorodehydrometylotestosteron
Nazwa handlowa: Oral Turinabol
CAS: 2446-23-3
Test: 99% min.
Molecular Fomular: C20H27ClO2
Masa cząsteczkowa: 334,88
Pakowanie: torebka foliowa lub puszka.
Aktywne życie: 16 godzin
Charakter: Biały, krystaliczny proszek.
Zastosowanie Turinabol: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. W leczeniu męskiego hipogonadyzmu i zmniejszonej niepłodności plemników.


Turinabol Opis:
4-Chlorodehydrometylotestosteron, sprzedawany pod marką Oral Turinabol, jest sterydem anabolicznym. Oralny Turinabol jest często opisywany jako posiadający właściwości między Dianabol i Anavar. Dzięki umiarkowanym efektom anabolicznym i łagodnym efektom ubocznym. Zasadniczo jest to Dianabol z dodatkiem chloru w pozycji -4, który ma przewidywalną przewagę w zapobieganiu aromatyzacji.Oral Turinabol nie jest po prostu tabletką wstrzykiwanego turinabolu, lub jego wersja alkilowana. Oralny Turinabol należy do wolniejszych sterydów, zazwyczaj podczas pracy w cyklu nie widać zbyt dużej siły, masy i przyrostu masy ciała, jednak w porównaniu z tym zyski, które widzisz, będą wyższej jakości przy znacznie niższych wartościach ryzyko efektów ginekologicznych lub estrogennych, takich jak zatrzymywanie wody lub ginekomastia.

Użytkownicy tego sterydu często zgłaszają bardzo dobre przyrosty siły wraz z niewielkim przyrostem jakości masy mięśniowej. T-bol jest często wykorzystywany jako "początek skoku" w cyklu, w którym szybkie działanie doustne pozwala kulturystom na wczesne doświadczanie zysków i "pomp", podczas gdy stosowane w cyklu iniekcje mają więcej czasu na Efektywny GP Turan jest bardzo wszechstronnym steroidem i może być skutecznie stosowany zarówno w cyklach cięcia, jak i łączenia, dobrze się kumuluje z praktycznie wszystkimi związkami, a także skutecznie obniża poziom SHBG w organizmie, dzięki czemu inne związki, takie jak testosteron , jeszcze bardziej skuteczny.


Aplikacje Turinabol:
Oralny Turinabol jest znany z uzyskiwania wysokiej jakości przyrostu siły i masy, ale nie tak dramatyczny jak inne związki doustne, takie jak metandrostenolon i oksymetholon. Może być stosowany przez kulturystów zarówno w cyklach łączenia i cięcia, jak i pomiędzy cyklami, aby pomóc w utrzymaniu mięśni uzyskanych z poprzedniego cyklu . Z powodu swoich właściwości, często jest porównywany z anavar lub dianabolem w kulturystyce. Ustna Turinabol charakteryzuje się wyraźnymi efektami anabolicznymi o niskiej aktywności androgennej. Biorąc ten steryd sportowcy nie zgłaszają się tak szybko, jak by chcieli, ale zamiast tego mięśnie są dobrze zdefiniowane, mają twardy wygląd. Poprzez zmianę 4-chlorową nie wchodzi ona w interakcje z enzymem aromatyzującym. Oralny Turinabol nie przekształca się w estrogen, co oznacza, że nie powoduje retencji wody. W naszych czasach jest również często stosowany w medycynie po poważnej operacji.

Hot Tags: doustny turinabol 4-chlordehydromethyltestosteron, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like