Stymuluje utrata masy ciała Steroidy Methasterone

Steroidy do utraty wagi doustnej Methasterone Superdrol Prohormone Supplement For Dummies 3381-88-2 Szybki opis: Opis: Methastrone Superdrol i methyl-drostanolone) są doustnymi sterydami anabolicznymi. Overhoot lub Superdrol to steryd anaboliczny. Do celów ćwiczeń / ćwiczeń Superdrol zwiększa ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy do utraty wagi doustnej Methasterone Superdrol Prohormone Supplement For Dummies 3381-88-2

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

17a-Metylo-Drostanolon

Inna nazwa

Drostanolon

CAS

3381-88-2

Formuła molekularna

C21H34O2

Waga molekularna

318,49346

Wygląd

biały proszek krystaloidu.

Struktura molekularna

图片8.jpg

Analiza

99%

Stosowanie

steryd anaboliczny


Opis:

Methastrone Superdrol i methyl-drostanolone) są doustnymi sterydami anabolicznymi. Overhoot lub Superdrol to steryd anaboliczny. Do ćwiczeń / ćwiczeń Superdrol zwiększa poziom testosteronu, co powoduje znaczny wzrost kształtu i wielkości ciała, głównie ze względu na ich zwiększoną zdolność tylko tych zalet, aby Superdrol był silnym androgenem, ale obejmuje również inne tradycyjne właściwości steroidowe, takie jak: Zwiększona czerwona produkcja krwinek (RBC); ulepszona laktacja poprzez lepszą laktację; zwiększony poziom tlenu i składników odżywczych dostarczanych do pracy mięśnie Silniejszy ruch mięśni Przywraca glikogen mięśni, szybszy powrót do zdrowia; Hamuje katabolizm (uszkodzenie mięśni).
Superdrol to steryd anaboliczny, który ma wyjątkową historię w porównaniu do wielu syntetycznych steroidów metabolicznych. Samo przeregulowanie jest jedynie marką, która przewyższa poziom syntetycznych steroidów metabolicznych i jest sprzedawana jako hormon lub suplement diety w celu ograniczenia metabolizmu. Chociaż sterydy anaboliczne, aktywne hormony.


Podanie:

Metastron jest substancją anaboliczną, co oznacza, że promuje syntezę białek, a tym samym wspiera siłę mięśni. Kiedy mięśnie stają się silniejsze, rosną. Ostatecznie, użytkownicy Superdrol mają dużo mięśni, ponieważ mięśnie stają się potężniejsze.
Kolejną zaletą stosowania Superdrolu jest to, że nie staje się estrogenem. Wiele hormonów może zaczynać się w ciele jako substancje podobne do testosteronu, ale ostatecznie stają się estrogenami w procesie znanym jako aromatyzacja. Estrogen powoduje zmniejszenie siły, utraty mięśni i zwiększonej zawartości tłuszczu.
Jest więc promotorem tego, co jest przeciwieństwem tego, czego chce Superdrol. Te właściwości pojawiają się, gdy związek jest zatrzymany. Jednak w przypadku Superdrol proces aromatyzacji nigdy się nie rozpoczyna.
Związek nie staje się estrogenem w organizmie, co oznacza, że większość przyrostu masy mięśniowej i utrata tłuszczu zostaną utrzymane po podaniu leku.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Hot Tags: doustne sterydy odchudzające metasteron, Chiny, dostawców, zniżki, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like