Oxymetholone Anadrol Steroid for Health Building

99,6% czystości Szybka dostawa Oxymetholone Anadrol CAS 434-07-1 Steroid Szybki opis: Opis: Anoxylolone to skuteczny doustny steryd anaboliczny pochodzący z dihydrotestosteronu. Propofolon jest uważany przez wielu za najbardziej dostępny komercyjnie steryd. Początkujący test sterydów to ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,6% czystości Szybka dostawa Oxymetholone Anadrol CAS 434-07-1 Steroid

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Oxymetholone

Inna nazwa

Anadrol

CAS

434-07-1

Einecs Nie

207-098-6

Formuła molekularna

C21H32O3

Waga molekularna

332,48

Wygląd

biały Krystaliczny proszek.

Struktura molekularna

图片10.jpg

Analiza

98%

Stosowanie

Kulturystyka fitness


Opis:
Anoxylolone to skuteczny doustny steryd anaboliczny pochodzący z dihydrotestosteronu. Propofolon jest uważany przez wielu za najbardziej dostępny komercyjnie steryd. Początkujący test sterydowy ten lek może uzyskać 20 do 30 funtów dużych bloków i zwykle można go ukończyć w ciągu 6 tygodni po użyciu.
Anadrol (oxymetholone) produkuje dużo retencji wody, więc dużą część tego przyrostu stanowi waga wody. Zwykle ma to niewielki wpływ na użytkownika i mogą one czuć się świetnie i silne podczas zażywania oxymetholone. Oxymetholone może pomóc w znacznym stopniu pod względem wielkości i siły.
Mięśnie są bardziej pulchne, kurczą się lepiej i zapewniają pewien stopień ochrony, aby utrzymać formę dodatkowej wody w tkance łącznej i wokół niej. Pozwoli to na większą elastyczność i nadzieję na zmniejszenie ryzyka obrażeń podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów.


Aplikacje:
Keton tlenowo-metylowy jest jednym z bardziej skutecznych doustnych steroidów metabolicznych, z których możemy korzystać; dla tego problemu jest to jeden z najsilniejszych syntetycznych steroidów metabolicznych, którym dysponujemy, ustnie lub wstrzykiwać. Często nazywany Anadrol Oxymetholone został opracowany w 1960 roku w leczeniu ciężkiej anemii i zaburzeń wyniszczających mięśnie, a zatem jest typowo wysokiej jakości sterydów anabolicznych stosowanych w celu zwiększenia przyrostu masy sportowców przez sportowców. Chociaż jest bardzo skuteczny, jest znacznie powszechniejszy w przypadku wielu doustnych steroidów metabolicznych.


COA :

Test

Standard analizy

Wyniki analizy

Identyfikacja

Absorpcja w podczerwieni

Odpowiadać

Absorpcja w ultrafiolecie

Rozpuszczalność

Clearing

Przechodzić

Temperatura topnienia

172 ~ 180 ℃

172 ~ 179 ℃

Dokładny obrót

+ 34 ~ + 38 °

+ 36,3 °

Strata przy suszeniu

≤1,0%

0,4%

Organiczne lotne zanieczyszczenia

≤ 850PPM

320PPM

Analiza

97,0 ~ 103,0%

99,5%


Układanie Anadrol z innymi sterydami :
Ciekawe dalsze pytanie dotyczy połączenia Anadrolu z innymi sterydami anabolicznymi. Przykładowo, dodanie Anadrolu do 50 mg / dzień Dianabolu daje niewiele dodatkowych korzyści dla cyklu sterydowego, w przeciwieństwie do dodawania Anadrolu do 50-100 mg / dzień octanu trenbolonu lub 60 -80 mg / dzień Anavar (oxandrolon) daje dramatyczną poprawę. W tym jego zachowanie w stos jest podobne do tego z Dianabol, ale nie do trenbolonu.Nawet to dlatego, że w przeciwieństwie do Trenbolonu, oxymetholoe nie wiąże się silnie z receptorem androgenowym, i większość jego anabolicznego efektu prawdopodobnie nie jest genomicznie pośredniczona przez AR.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Zapytanie