Oxymetholone Anapolon Oral Steroids Fitness

Anadrol / Oxymetholone Sterydy doustne USP 99% proszek Szybka siła mięśniowa Wzmocnienie 1, Anadrol (Oxymetholone) Identyfikacja: Nazwa farmaceutyczna: Oxymetholone Nazwy zwyczajowe: Anadrol; Anapolon, Anadrol 50 mg; Drol Struktura chemiczna: 17 beta-hydroksy-2-hydroksymetyleno-17alfa-metylo-5 ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Anadrol / Oxymetholone Sterydy doustne USP 99% Powder Fast Muscle Strength Gain


1, Anadrol (Oxymetholone) Identyfikacja:


Nazwa farmaceutyczna: Oxymetholone

Nazwy zwyczajowe: Anadrol; Anapolon, Anadrol 50 mg; Drol
Struktura chemiczna: 17 beta-hydroksy-2-hydroksymetyleno-17alfa-metylo-5 alfa-androstan-3-on
Nr CAS: 434-07-1
MF: C21H32O3
MW: 332,48
EINECS: 207-098-6

Wygląd: Biały, krystaliczny proszek
Czystość (metodą absorpcji uItrumikuli): 99%
Standard: USP32
Charakter: Biały krystaliczny proszek, bezwonny, temperatura topnienia 172,5 ~ 177,5 ℃. Nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w chloroformie, rozpuszczalny w dioksanie, olej roślinny, słabo rozpuszczalny w etanolu.
Kategorie: Sterydy i hormony; anadrol; API, doustne sterydy anaboliczne

Skuteczna dawka: 100 mg (optymalna)
Aktywne życie: <16>
Czas detekcji: do 8 tygodni

Androgeniczny: stosunek anaboliczny: 45: 320


2, Anadrol (Oxymetholone) Zastosowania:


Anadrol jest marką oxymetholone. Jest to bardzo silny doustny steryd androgenny. Działa szybko i powoduje wyjątkowy wzrost masy mięśniowej. Korzystając z niego, użytkownik może doświadczyć przyrostów do 10 funtów w okresie tak krótkim jak dwa tygodnie. Wynika to z niskiego do umiarkowanego efektu androgenicznego połączonego z bardzo silnym efektem anabolicznym. W wyniku tego potencjalnego szybkiego przyrostu masy, oprócz wyjątków, może towarzyszyć zwiększony poziom retencji wody. Anadrol wykazał potencjał w leczeniu przypadków ciężkiej niedokrwistości z powodu jej zdolności do zwiększania produkcji czerwonych krwinek. Jest to cecha charakterystyczna większości anaboliczno-androgennych sterydów. Badania wykazały, że oxymetholone wykazuje właściwości przeciwdziałające marnowaniu, które można wykorzystać w przypadku wyniszczenia AIDS.


Anadrol 50 --- dlaczego uruchomić cykl Anadrol?

1> Możesz spodziewać się Crazy Mass Gains z cyklu Anadrol
2> Wystąpi szybki wzrost siły
3> Anadrol obniży twój poziom SHBG
4> Oxymetholone ma wysoki stosunek anaboliczno-androgenny
5> Anadrol jest nadal stosowany w leczeniu niedokrwistości
6> Wyniki Anadrol obejmują uspokojenie stawów
7> Oxymetholone może leczyć osteoporozę
8> Anadrol zwiększy Twój apetyt


Anadrol Cycles & Doses
Anadrol prawie zawsze pojawia się w tabletkach anadrolu 50 mg, a najczęstsza dawka to po prostu 50 mg na dobę. Podczas gdy 50 mg dziennie okaże się bardzo skuteczne, 100 mg dziennie nie jest rzadkością; jednak 100 mg dziennie okaże się najbardziej pożądanym przez każdego, kto chce pozostać w odpowiedzialnym królestwie. Należy zauważyć, że Anadrol nie ma takiego samego stosunku ryzyka do wynagrodzenia, jaki ma większość innych sterydów anabolicznych. To ryzyko stosunku wynagrodzeń obraca się wokół dawki i korzyści konkretnego steroidu; co oznacza, że im więcej przyjmujesz, tym większe wyniki, ale im więcej bierzesz, tym większe jest ryzyko potencjalnych skutków ubocznych. Wykazano, że działanie Anadrolu zmniejsza się, gdy dawki zaczynają przekraczać dawkę 100 mg na dobę, a ta negatywna reakcja może wystąpić w przypadku dawek powyżej 50 mg na dobę u niektórych osób. Oznacza to, że wyjątkowo wysoka dawka Anadrolu zwykle nie przyniesie lepszych wyników niż niższa bardziej optymalna dawka; jedynym efektem będzie wyższy poziom uszkodzenia wątroby.


Anadrol Skutki uboczne

Anadrol jest dość powszechnym sterydem anaboliczno-androgennym wykorzystywanym przez kulturystów. Ale wiele skutków ubocznych może wystąpić przy stosowaniu tych leków. Efekt uboczny obejmuje bóle głowy, nudności, trądzik, łysienie i niepokój.

Istnieją również działania niepożądane związane z reakcją alergiczną na oxymetholone. Możesz być uczulony na oxymetholone, jeśli cierpisz na bolesne oddawanie moczu, ciemny mocz, obrzęk piersi lub duszność.

Efekty uboczne, które mogą wystąpić u kobiet, to ochrypły głos, powiększenie łechtaczki i łysienie. Użytkownicy Oxymetholone, którzy otrzymują te objawy działań niepożądanych, powinni natychmiast go przerwać i skontaktować się z lekarzem. Skutki uboczne Anadrolu są nieodwracalne i mogą być trwałe, jeśli stosowanie "roids" będzie kontynuowane.


3, COA z Anadrol (Oxymetholone):

1111.png


Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Anadrol (Oxymetholone) Powder Zdjęcie:

3333.jpg

Hot Tags: oxymetholone anapolon doustne sterydy fitness, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like