Parabolan Trenbolon Enanthate Steroids Powder

99,6% Czystość Trenbolon w proszku USP31 Parabolan Trenbolon Enanthate Trenbolon Enanthate Szybki szczegół: Trenbolon Enanthate Opis: Trenbolon Enanthate również świeci jest w jego zdolność do zachowania tkanki mięśniowej beztłuszczowej. Kiedy my diety, w celu utraty tkanki tłuszczowej, nie waga, ale tkanki tłuszczowej my...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,6% Czystość Trenbolon w proszku USP31 Parabolan Trenbolon Enanthate

Trenbolon Enanthate Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Trenbolon Enanthate

Numer CAS

472-61-546

Formuła molekularna

C25H34O3

Waga molekularna

382,54

Testy

99%

Wygląd

Lekko żółty lub żółty krystaliczny proszek

Pół życia

48-72 godziny

Zastosowanie produktu

Męski hormon, popularny steryd w społeczności kulturystycznej, jest bardzo silnym androgenem o silnej aktywności anabolicznej.

przechowywanie

Cieniowanie, ograniczona ochrona.


Trenbolon Enanthate Opis:
Trenbolon Enanthate również świeci w swojej zdolności do zachowania tkanki mięśniowej beztłuszczowej. Kiedy stosujemy dietę, aby stracić tkankę tłuszczową, a nie wagę, ale tłuszcz, musimy być w deficycie kalorycznym; musimy spalić więcej kalorii niż konsumujemy. W rezultacie, gdy walka ciała zmienia się z chęcią zawieszenia się na przechowywanym tkance tłuszczowej z powodu jej przeżycia, beztłuszczowa tkanka mięśniowa jest często poświęcana w celu zaspokojenia jej potrzeb energetycznych. Kiedy tracimy więcej beztłuszczowej tkanki mięśniowej, spowalnia to tempo przemiany materii i oczywiście sprawia, że wygląd ciała jest gorszy; Trenbolon Enanthate zapobiegnie temu. Oczywiście, robi się jeszcze lepiej; dzięki swoim cechom, Trenbolon Enanthate zapewni najlepsze efekty wizualne.
Trenbolon Enanthate jest sterydem, który znacznie zwiększy wytrzymałość mięśni, więcej pracy można zrobić i nie zmęczysz się tak szybko, a także odegra ważną rolę w odzyskiwaniu i leczeniu.

Zastosowania enklinatu trenbolonu:
Trenbolon jest znacznie silniejszy niż testosteron i ma wpływ, który jest aż trzy razy większy w miligramach w przeliczeniu na miligram. Podobnie, możemy spodziewać się pewnego poziomu androgennych efektów ubocznych przy użyciu tego związku. Skóra tłusta, agresywne zachowanie, trądzik i wypadanie włosów nie są więc rzadkie podczas cyklu z tym steroidem. Androgenny charakter tego leku sprawia, że jest to bardzo ryzykowny przedmiot dla kobiet, a prawdopodobieństwo wystąpienia objawów wirylizacji jest bardzo wysokie w przypadku tak silnego androgenu.
Trenbolon jest także znacznie silniejszy niż testosteron w hamowaniu endogennej produkcji androgenów. Wyjaśnia to fakt, że estrogen nie jest jedynym winowajcą z ujemnym hamowaniem zwrotnym, ponieważ tutaj nie ma nagromadzenia tego hormonu, o którym tutaj mowa. Istnieje jednak pewna aktywność jako progesteron nieodłączny w tym związku, ponieważ trenbolon jest pochodną 19-nortestosteronu (nandrolonu) (cecha charakterystyczna tych związków).

Trenbolon Enanthate Usage:
Trenbolon Enanthate jest dostępny tylko w podziemnych laboratoriach i nie został zaprojektowany do spożycia przez ludzi, chociaż jest uważany za idealny lek dla kulturystów, którzy chcą spalać tłuszcz i zyskać mięśnie, chociaż jego długi ester nie jest dobry dla profesjonalnych sportowców, którzy przechodzą testy .


Hormon steroidowy:

Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 przetwornik cyfrowo-analogowy

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Dekanian nandrolonu

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anadrol

Stanolone

Fragment 176-191

Anavar

Tadalafil

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

chlorowodorek

Selank


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!

Hot Tags: parabolan trenbolon enanthate sterydy proszek, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like