Prohormone Steroids Masteron Propionate CAS 521-12-0

Prohormony Steroidy Masteron Propionate CAS 521-12-0 Masteron Opis: Propionian 17b-hydroksy-2a-metylo-5a-androstan-3-onu, znany również jako propionian drostanolonu, jest syntetycznym sterydem anaboliczno-androgennym. Ma właściwości podobne do dihydrotestosteronu. Był używany do leczenia ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Prohormones Steroids Masteron Propionate CAS 521-12-0

Opis Masteron:

Propionian 17b-hydroksy-2a-metylo-5a-androstan-3-onu, znany również jako propionian drostanolonu, jest syntetycznym sterydem anaboliczno-androgennym. Ma właściwości podobne do dihydrotestosteronu. W przeszłości był stosowany w leczeniu raka piersi. Jednak obecnie jest on głównie używany przez sportowców i kulturystów jako steryd anaboliczny. Ma dwa główne efekty, w tym poprawę wydolności fizycznej / sportowej (takie jak wytrzymałość i wytrzymałość) oraz poprawę zdrowia fizycznego (nagromadzenie mięśni i utrata tłuszczu). Lek należy podawać we wstrzyknięciu domięśniowym zamiast doustnego.


Właściwości chemiczne White Solid Używa sterydu anabolicznego używanego jako antyneoplastyczny.

Masteron znacząco hamuje wytwarzanie naturalnego testosteronu, dlatego egzogenne leczenie testosteronem podczas stosowania steroidów jest bardzo ważne. Nie zawiera egzogennego testosteronu, który może spowodować, że większość mężczyzn obniży poziom testosteronu, co nie tylko przynosi wiele możliwych objawów, ale także bardzo niezdrowych.

Ponieważ większość masteronu będzie używana w cyklu cięcia, bardzo często stosuje się dużą ilość testosteronu, ponieważ może on zapewnić wysoki poziom aktywności estrogenowej. W takim przypadku okazuje się, że 100-200 mg testosteronu w małej dawce na tydzień wystarczy, aby oprzeć się hamowaniu i dać pożądany testosteron.


Masteron 100mg / ml Dawkowanie:

Drostanolon występuje w dwóch wersjach - Masteron 100 (propionian drostanolonu) i Mastosteron 200 (Drostanolone Enanthate). Pierwszy ester można dawkować w dawce 50 do 150 mg / tydzień i jest znany jako szybciej działający wariant drostanolonu, podczas gdy drugi ester jest dawkowany w dawce 200 mg na tydzień i jest stosowany dwa razy w tygodniu z wolniejszym uwalnianiem hormonu. W przypadku Masteron 100, sportowiec wstrzyknie 100 mg co dwa lub trzy dni, aby uzyskać wystarczające wyniki. Ze względu na objawy wirylizacji, sportowiec nie będzie używał więcej niż 25 do 50 mg każdego tygodnia przez łącznie 4-6 tygodni.


Testosteron Steriodone

Sterydy Boldenone

Baza testosteronu

Baza Boldenone

Testosteron Enanthate

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

Octan testosteronu

Octan Boldenonu

Propionian testosteronu

Cyprianate Boldenone

Testosteron Cypionate

Propionian boldenonu

Fenylopropionian testosteronu

Nandronlonowe sterydy

Izocapronian testosteronu

Nandrolon

Dekanian testosteronu

Propionian nandrolonu

Undekanian testosteronu

Cypionian nandrolonu

17A-Metylo-1-testosteron

Dekanian nandrolonu (DECA)

Clostebol Acetate (Turinabol)

Nandrolon Fenylopropionian (NPP)

Testosteron Sustanon 100

Nandrolon Undecylate

Testosteron Sustanon 250

Mestanolon

Sterydy Trenbolonowe

Drostanolon Masteron

Baza trenbolona

Drostanolone Propionate (Masteron)

Cykloheksylometylowany węglan Trenu

Drostanolone Enanthate

Tibolone Acetate Livial

17a-Metylo-Drostanolon (Superdrol)

Metribolone (Methyl Trienolone)

Steroidy Primobolan / Methenolone

Octan trenbolonu

Methenolone Acetate (Primobolan)

Trenbolon Enanthate

Methenolone Enanthate


图片60.jpg

Zapytanie