Proviron Mesterolone Doustne sterydy anaboliczne

Proviron (Mesterolone) Identyfikacja: Nazwa produktu: Mesterolone (Proviron) Nazwa chemiczna: 17-beta-hydroksy-1 -alfa-metylo-5-alfa-androstan-3-on; 1 -alfa-metylandrostan-17-beta-ol-3-on CAS: 1424-00-6 MF: C20H32O2 MW: 304,47 EINECS: 215-836-3 Wygląd: Biały, krystaliczny proszek Temperatura topnienia: ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Identyfikacja Proviron (Mesterolone):


Nazwa produktu: Mesterolone (Proviron)
Nazwa chemiczna: 17-beta-hydroksy-1 -alfa-metylo-5-alfa-androstan-3-on; 1alfa-metylandrostan-17-beta-ol-3-on
CAS: 1424-00-6
MF: C20H32O2
MW: 304,47
EINECS: 215-836-3

Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Temperatura topnienia: 203,1 ~ 205,7 ℃

Czystość: 99,46%
Standard: standard korporacyjny
Kategorie: Sterydy i hormony; API; testosteron; doustne sterydy
Skuteczna dawka: 25-200 mg / dzień
Aktywne życie: do 12 godzin
Czas detekcji: 5-6 tygodni
Stosunek anaboliczno / androgenny: 100-150: 30-40


Proviron jest marką stosowanej doustnie pochodnej androgenu i DHT (dihydrotestosteronu) o nazwie Mesterolone. Proviron jest skuteczny w przypadku depresji, lęku i zwiększenia braku popędu płciowego. Mesterolon jest często stosowany jako leczenie antyestrogenowe i może być stosowany przez osoby, które miały słabą reakcję na leczenie testosteronem. Lek okazał się korzystny w leczeniu zaburzeń seksualnych, impotencji i niskiego libido. Mesterolon wiąże się z receptorami estrogenowymi, zmniejszając ich aktywność, co nie tylko zmniejsza produkcję estrogenów, ale także zachęca do naturalnej produkcji testosteronu w organizmie.


Mesterolone COA:

 

POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Pozytywny
Identyfikacja Pozytywny Pozytywny
Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,46%
Temperatura topnienia 203 ~ 208 ℃ 203,1 - 204,7 ℃
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,33%
Dokładny obrót + 15 ° ~ + 20 ° + 17,5 °
Pozostałość przy zapłonie 0,2% maks 0,09%
Selen (jako Se) 30PPm max <>
Substancje pokrewne 2,0% maks 0,80%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem przedsiębiorstwa.


Opis produktu:

Proviron jest pomocny w stosach ze względu na wyjątkową zdolność powstrzymywania organizmu przed przekształcaniem testosteronu w estrogen, co daje testosteronowi lepszy efekt anaboliczny. Pomaga to kulturysta na wiele sposobów. Po pierwsze, pomaga zredukować estrogenne skutki uboczne innych sterydów, zatrzymanie wody, obniżenie popędu płciowego, ginekomastię, itp. Proviron może także pomóc w zwiększeniu siły działania testosteronu w organizmie poprzez uwalnianie testosteronu z jego wiązania z globuliną wiążącą hormony płciowe (SHBG ).

Proviron jest zatem najlepiej zestawiony z testosteronem, co sprawia, że zbieranie związków antyestrogenowych jest niepotrzebne. Jednak Proviron może powodować wysokie ciśnienie krwi, więc leki na ciśnienie krwi mogą być wymagane u osób podatnych na nadciśnienie. W sytuacjach klinicznych Proviron jest zwykle stosowany w leczeniu różnych typów dysfunkcji seksualnych, które często wynikają z niskiego poziomu endogennego testosteronu. Zwykle może odwrócić problemy związane z brakiem zainteresowania seksualnego i impotencją, a czasami wykorzystuje się ją do zwiększenia liczby plemników. Lek nie stymuluje organizmu do produkcji testosteronu, ale jest po prostu doustnym substytutem androgenu, który jest stosowany w celu kompensacji braku naturalnego męskiego androgenu.

Proviron jest również zmianą powszechnie stosowaną w przypadku doustnych sterydów anabolicznych / androgennych. Niewykonanie tej struktury w przypadku Proviron eliminuje znaczne ryzyko toksyczności wątroby, którą zwykle kojarzymy z lekami doustnymi. Dlatego jest uważany za "bezpieczny" ustny, użytkownik nie musi się martwić o poważne komplikacje z użyciem. Ten steroid w rzeczywistości wykorzystuje tę samą 1-metylację, którą widzimy na Primobolanie (methenolonie), innym dobrze tolerowanym doustnie aktywnym związku. Alkilacja w jednej pozycji spowalnia także metabolizm steroidu podczas pierwszego przejścia, chociaż znacznie mniej niż w przypadku alkilacji alfa 17. Podobnie Proviron i Primobolan są wystarczająco odporne na rozpad, aby umożliwić osiągnięcie terapeutycznie korzystnych poziomów we krwi, chociaż ogólna biodostępność tych związków jest nadal znacznie niższa niż metylowanych doustnych steroidów.

Kulturystyka Proviron

Najlepszy czas na użycie Proviron będzie w fazie cięcia. Ten steryd ma zdolność zapewnienia efektu utwardzania podobnego do Masteron, ale co ważniejsze, wzmocnienie działania innych steroidów zostanie wzmocnione. Następnie rozważamy jego silne wiązanie z receptorem androgenowym, co w rzeczywistości umożliwi jednostce spalanie tkanki tłuszczowej z dużo większą wydajnością. Stąd musimy wziąć pod uwagę działanie anty-estrogenowe Proviron. Zapewni to, że osobnik jest mniej podatny na retencję wody i jak omówiono, w zależności od całego cyklu, może zanegować potrzebę tradycyjnego antyestrogenu. Zostajemy po raz kolejny z ulepszeniem krążącego wolnego testosteronu. Może to być ogromną korzyścią, gdy poziomy testosteronu są często znacznie niższe podczas tej fazy stosowania sterydów anabolicznych. W rzeczywistości, przy niskim dawkowaniu cyklu testosteronu, który obejmuje inne sterydy anaboliczne, możemy śmiało powiedzieć, że całkowite wyniki będą większe dla osoby, która obejmuje Proviron w porównaniu do tego, który nie. Ostatecznie główną korzyścią podstawową jest zwiększona androgenność innych stosowanych steroidów w celu promowania znacznie cięższej i znacznie bardziej określonej budowy ciała. Należy zauważyć, że Proviron może z pewnością zapewnić te cechy, które nie będą zauważalne, chyba że jesteś szczupły.


W przeciwieństwie do prawie wszystkich innych orlików Proviron nie jest hepatotoksyczny, ponieważ nie jest 17-alkilowany. Tabletki typowo 25 mg i przyjmowane jeden lub dwa na raz. Ilości większe niż to nie mają dalszego wpływu na polepszanie cyklu odpływu libido, ale jeśli zostaną użyte w konkretnej okazji, czy to w cyklu czy poza cyklem, mogą tymczasowo polepszyć unaczynienie, jeśli jest już zauważalne, ale ma pole do ulepszeń.

Proviron można bezpiecznie łączyć z jakimkolwiek sterydem anabolicznym. Przykładowy cykl Proviron:

Tydzień Dianabol Proviron Cardarine (GW-501516) N2Guard
1 40mgs / ED 50mgs / ED 20mgs / ED 5 klatek / ED
2 40mgs / ED 50mgs / ED 20mgs / ED 5 klatek / ED
3 40mgs / ED 50mgs / ED 20mgs / ED 5 klatek / ED
4 40mgs / ED 50mgs / ED 20mgs / ED 5 klatek / ED
5 40mgs / ED 50mgs / ED 20mgs / ED 5 klatek / ED
6 40mgs / ED 50mgs / ED 20mgs / ED 5 klatek / ED
7 40mgs / ED 50mgs / ED 20mgs / ED 5 klatek / ED
8 40mgs / ED 50mgs / ED 20mgs / ED 5 klatek / ED

Proviron (Mesterolone) Powder Zdjęcie:

777.jpg

666.jpg


Jak zamówić Proviron Proviron / Mesterolone From Us? Skontaktuj się:


Email: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.

Hot Tags: proviron mesterolon doustne sterydy anaboliczne, Chiny, dostawców, zniżki, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like