Raws Mibolerone Anabolic Steroids Powder

Mibolerone Szybki szczegół:
Alias: Sprawdź krople
CAS: 3704-09-4
MF: C20H30O2
MW: 302,45
EINECS: 223-046-5
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Mibolerone CAS 3704-09-4 Szybkie sterydy anaboliczne Muscle Mass Bodybuilding

Whatsapp: +8618126437315
Skype:   selina.xu@yccreate.com

Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!


Miboleron   Szybki szczegół:
Alias: Sprawdź krople
CAS: 3704-09-4
MF: C20H30O2
MW: 302,45
EINECS: 223-046-5
Temperatura topnienia: 168-171 ° C
Wygląd: biały krystaliczny proszek
Polityka: 100% ponownej wysyłki

Miboleron   Aplikacje:
Octan Mibolerone był początkowo produktem weterynaryjnym stosowanym do utrzymywania kontroli nad psami, podczas gdy są one w ogniu, zamykając cykl jazdy ich jajników. Przy odpowiednim czasie hodowcy mogą regulować cykle cieplne swoich suczek. Ostatecznie sportowcy zaczęli wykorzystywać produkt w celu zwiększenia agresji przed wydarzeniami. Mówiono nawet, że Mike Tyson był na Check Drops podczas niesławnego ataku uszu podczas walki z Holyfieldem. Jednak późny wielki guru Dan Duchaine odkrył zastosowanie Check Drops w nowoczesnym kulturystyce znacznie wcześniej. Krople pojawiały się i wychodziły z produkcji kilka razy, przed niedawnym powstaniem z powodu wzbudzonego zainteresowania produktem dzięki rosnącej popularności najlepszych kręgów bojowych.


Dawkowanie i zastosowania:
Większość sportowców zużywa około 5 mg około 30 minut przed treningiem lub zawodami. Nie jest tak naprawdę "ułożona" z niczym poza cardarine. Jest zwykle używany tuż przed ważnymi sesjami treningowymi lub zawodami. Wielu sportowców, którzy już stosują duże dawki sterydów, dodaje krople kontrolne jako środek wzmacniający przed wystąpieniem zdarzeń.

Mibolerone Acetate Half-life:
Okres półtrwania octanu Mibolerone jest raczej krótki około 4 godzin, więc sportowcy, którzy chcą wykorzystać pełną moc tego produktu, zużywają go około 20 do 30 minut, zanim będą potrzebowali wzmocnienia. Niektórzy zawodnicy mogą dawkować produkt po raz drugi w tym samym dniu podczas długich wydarzeń, zazwyczaj pozwalając na pełne 5 godzin w czasie pomiędzy 5 mg porcji. Pamiętaj, że musisz użyć wspomagania wątroby, jak N2Guard, aby zmniejszyć toksyczny wpływ octanu Mibolerone.


Efekty niepożądane :

Sprawdzanie kapania w produkcie przez kilka minut spowoduje pewną widoczną agresję u jego użytkowników. Jeśli produkt będzie używany przez dwa tygodnie lub dłużej każdego dnia, użytkownik odczuje oznaki uszkodzenia wątroby: letarg, problemy ze snem, ruchy jelit, żółte i żółte oczy, a czasami prowadzi do niepowodzenia fizycznego. To nie jest korzyść ze sterydów, który jest weterynaryjnym steroidem, który został źle wykorzystany przez wielu sportowców w niewłaściwym celu.

Zapytanie