Sterylizowany i filtrowany steroid octan trenbolonu

1) Typowa receptura 100 mg / ml na 100 ml
10 gramów proszku z trenbolonu (7,5 ml)
2mL BA (2%)
20 ml BB (20%)
70,5 ml oleju
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wstrzyknięty trenbolonowy steroid Octan trenbolonu 100,200mg / ml dla wzrostu mięśni

Receptury konwertujące octan trenbolonu:
1) Typowa receptura 100 mg / ml na 100 ml
10 gramów proszku z trenbolonu (7,5 ml)
2mL BA (2%)
20 ml BB (20%)
70,5 ml oleju
Będzie również posiadać:
10 gramów proszku z trenbolonu (7,5 ml)
2mL BA (2%)
15 ml BB (15%)
75,5 ml oleju
Wszystko zależy od tego, jak cienki będzie twój olej. Tren dobrze trzyma się przy niskim stężeniu współrozpuszczalnika (BB).
2) Typowa receptura 100 mg / ml na 100 ml NO BB
10 gramów proszku z trenbolonu (7,5 ml)
5 ml BA (5%)
87,5 ml oleju
3) 200 mg / ml receptury na 100 ml EO, bez oleju.
20 gramów octanu trenbolonu w proszku (15 ml)
2mL BA (2%)
25 ml BB (25%)
58 ml EO

Dawka octanu Trenbolonu:

Dawka octanu trenbolonu może się różnić w zależności od pożądania, tolerancji i doświadczenia pacjenta z hormonem.
1) Dawki octanu trenbolonu:
Dla nowego użytkownika wystarczy 50 mg co drugi dzień.
2) Standardowe dawki octanu Trenbolonu:
Jeśli jesteś pozytywnym reagentem na hormon trenbolonowy, co oznacza, że tolerujesz 50 mg co drugi dzień, ale nadal chcesz więcej, standardowe dawki tertbolonu mogą być dla Ciebie.
Standardowe dawki octanu trenbolonu zwykle wynoszą 75-100 mg co drugi dzień. 100mg co drugi dzień jest dość powszechne dla wielu użytkowników Trenbolone i naprawdę reprezentuje wszystkie Trenbolone najbardziej będzie potrzebować.
3) Wysokie dawki octanu Trenbolonu:
Wysokie dawki octanu trenbolonu zwykle mieszczą się w zakresie 500-700 mg tygodniowo. 100 mg każdego dnia do 200 mg co drugi dzień nie jest rzadkością w kręgach hardcore, szczególnie w konkurencyjnych kręgach kulturystycznych.
Jednakże, chociaż takie dawki octanu trenbolonu mogą dawać niesamowite wyniki, ryzyko działań niepożądanych zostanie znacznie zwiększone. Wielu mężczyzn nie będzie w stanie tolerować takich dawek, ponieważ takie stosowanie może być bardzo niewygodne. Oczywiście są tacy, którzy jeszcze bardziej wzniosą swoje dawki, ale to stwarza ogromne ryzyko i znacznie wykracza poza to, co można by nazwać odpowiedzialnym używaniem. W rzeczywistości, dla wielu wysokich dawek octanu trenbolonu spada poza sferę odpowiedzialnego użytkowania.

Octan trenbolonu   Uwaga:

Niezależnie od twoich dawek octanu trenbolonu, większość okresów użytkowania spadnie w zakresie 6-8 tygodni, z których najczęstszym jest 8 tygodni.


Nasza zaleta:
Nasz olej dobrze się miesza i ogrzewa. Klient odfiltruje ostatni krok po otrzymaniu przesyłki. Jest łatwy w obsłudze, nauczymy Cię, jak to zrobić, jeśli potrzebujesz.
Półfabrykowany olej wtryskowy jest o wiele tańszy niż olej gotowy, dobry biznes, aby zarobić więcej pieniędzy, tanie, bezpieczne dla osobistej suagi.

1) Proszek o dobrej jakości:
Możemy zaoferować zarówno produkty w proszku, jak i płynne sterydy, większość moich klientów jest zadowolona z naszej jakości. Używane przez nich, a następnie sprzedawane innym.
Sprawiają, że Pudry i Płyn (Iniekcyjne i Ustne) są tym, czego chcą. Jak wiadomo wszystkim, zarabiają dużo pieniędzy!
2) Płyn o dobrej jakości:
Klarowność cieczy jest bardzo wysoka, a one dobrze działają, jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do mnie e-mail, możemy również zaoferować Ci pic płynnych sterydów!
Wszystkie nasze płynne produkty sterylizacyjne zostały wysterylizowane i przefiltrowane,
jakość jest gwarantowana!
3) Bezpieczny transport:
Nasz sposób transportu jest podejmowany zgodnie z sytuacją każdego kraju, jest inny transport, a nasze opakowanie jest zgodne z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszone nasze opakowania. Otrzymasz paczki w ciągu 4-7 dni.
(Zwłaszcza w Brazylii, Australii, Kanadzie, Meksyku, Holandii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i innych krajach).

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!

Zapytanie