Cynamonian dihydroboldenonu w proszku steroidowym

Steroid Dihydroboldenone Cypionate / 1-Testosterone Cypionate 1-Test Cyp jest lekkim lekiem. Aby uprościć wyjaśnienie, czym dokładnie jest ten lek, Boldenone ma jako Dihydrotestosteron (DHT) testosteron. To wyjaśniałoby, dlaczego efekty 1-testu Cyp, zarówno pozytywne, jak i negatywne, są ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroid Dihydroboldenone Cypionate / 1-Testosterone Cypionate

1-test Cyp jest lekkim lekiem. Aby uprościć wyjaśnienie, czym dokładnie jest ten lek, Boldenone ma jako Dihydrotestosteron (DHT) testosteron. To tłumaczyłoby, dlaczego skutki testu 1-testowego Cyp, zarówno pozytywnego, jak i negatywnego, są tak odmienne od skutków działania Boldenone. Podobnie jak testosteron i dihydrotestosteron, część Boldenonu, którą administruje użytkownik, przekształca się w Dihydroboldenon. Podobnie, Dihydroboldenon, taki jak Dihydrotestosteron, nie przekształca się w nic poza tym związkiem.1 Test Cyp, chociaż nie jest zbyt androgenny, jest silnym anaboliczne.


1-Testosteron Cypionate Zastosowanie:
Z tego powodu niektóre zawodniczki mogą być skłonne do użycia 1-testowego Cyp'a. Potencjał do rozwoju objawów wirylizacji wciąż pozostaje, ale nie są tak poważne, jak w przypadku syntetycznego testosteronu lub innych bardziej opornych leków. Nie oznacza to jednak, że 1-test Cyp jest lekkim lekiem. Aby uprościć wyjaśnienie, czym dokładnie jest ten lek, Boldenone ma jako Dihydrotestosteron (DHT) testosteron. To tłumaczyłoby, dlaczego skutki testu 1-testowego Cyp, zarówno pozytywnego, jak i negatywnego, są tak odmienne od skutków działania Boldenone. Podobnie jak testosteron i dihydrotestosteron, część Boldenonu, którą administruje użytkownik, przekształca się w Dihydroboldenon.
Podobnie, Dihydroboldenon, taki jak Dihydrotestosteron, nie przekształca się w nic poza tym związkiem.1 Test Cyp, chociaż nie jest zbyt androgenny, jest silnym anaboliczne. 1-test Cyp wykazał, że lek wiąże się wyjątkowo dobrze i selektywnie z receptorem androgenowym i stymuluje transaktywację receptora androgenowego zależnych genów reporterowych. Odpowiada to lekowi, który ma zdolność do stymulowania znacznego wzrostu mięśni, nie powodując jednocześnie skutków ubocznych. Wykazano, że test 1-ciu jest o wiele bardziej anaboliczny niż związki takie jak Boldenon, Nandrolon, a nawet sam testosteron. Jest to oczywiście bardzo korzystne dla wielu sportowców i kulturystów.
Anegdotycznie niektórzy użytkownicy wskazali, że ból po iniekcji z 1-testowym Cyprem może stać się problemem dla niektórych. Rozcieńczanie leku innym lekiem do wstrzyknięć lub innym rodzajem sterylnego oleju wydaje się łagodzić przynajmniej część tego dyskomfortu. Rodzaj użytego estru nie wydaje się negować tego bólu u użytkowników, którzy go doświadczają. Jeśli chodzi o skutki uboczne dla kobiet, w umiarkowanych do ciężkich dawkach prawdopodobne są objawy wirylizacji. Mogą to być objawy takie jak powiększenie łechtaczki, wzrost włosów i pogłębienie głosu. Jednak przy mniejszych dawkach te skutki uboczne nie powinny stanowić problemu dla większości potencjalnych kobiet.


Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 przetwornik cyfrowo-analogowy

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Stanolone

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anavar

Tadalafil

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

Chlorowodorek dapoksetyny

Selank


图片23.jpg

Hot Tags: cypionian dihydroboldenon sterydów budynku, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like