Hormon steroidowy 7-Keto-dehydroepiandrosteronu

Nazwa produktu: 7-Keto-dehydroepiandrosteron
Alias: 7-hydroksydehydroepiandrosteron, 5-androsteno-3b-ol-7,17-dion
Czystość: 98,5% min
Numer rejestru CAS: 566-19-8
Ocena: Ocena farmaceutyczna
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroid Hormone Powder 7-Keto-dehydroepiandrosterone CAS 566-19-8 do budowy mięśni

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: 7-Keto-dehydroepiandrosteron
Alias: 7-hydroksydehydroepiandrosteron, 5-androsteno-3b-ol-7,17-dion
Czystość: 98,5% min
Numer rejestru CAS: 566-19-8
Ocena: Ocena farmaceutyczna
Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie
MOQ: 10g
Pochodzenie: CHINY
Wysyłka: EMS, HKEMS, TNT, DHL, FedEX, UPS itp.
Negocjacja ceny
Czas wysyłki: Większość krajów może przyjechać w ciągu 3-10 dni od drzwi do drzwi
Płatność: EMS, HKEMS, TNT, DHL, FedEX, UPS itp.
Poza tym oferujemy NARZĘDZIE do wstrzykiwania: Filtr organiczny, Filtr do wody, Filtr jednorazowy, Butelki na penicylinę, Urządzenie do zamykania butelek


Opis:
7-keto-DHEA jest produktem ubocznym dehydroepiandrosteronu, a dehydroepiandrosteron jest substancją chemiczną utworzoną in vivo. Dehydroepiandrosteron jest "hormonem macierzystym" wytwarzanym przez gruczoły nerek. Ale w przeciwieństwie do dehydroepiandrosteronu, 7-keto-DHEA nie przekształca się w hormony steroidowe, takie jak androgeny i estrogeny. Doustne podawanie heptanonu DHEA lub jego podanie na skórę nie zwiększa ilości hormonów steroidowych we krwi.

Podanie:

7-Keto-DHEA (znany również jako 7-keto, 7-keto dehydroepiandrosteron lub 7-okso dehydroepiandrosteron) jest steroidem wytwarzanym przez metabolizm hormonu dehydroepiandrosteronu (DHEA). Jest powszechnie stosowany jako prekursor estrów octanowych 7-keto- Octan DHEA.
7-Keto jest unikalny w swoich innych pochodnych DHEA ze względu na jego pozycję 7 w tlenie. Struktura molekularna cząsteczki daje inną charakterystykę, badania wykazały, że 7-Keto DHEA w organizmie ma wiele różnych efektów. Takich jak zwiększony metabolizm / utrata wagi, związane z wiekiem wzmocnienie odporności.


Stosowanie :
Jest to synteza męskich hormonów i estrogenowych produktów pośrednich. Jest powszechnie stosowany jako octan prekursora octanu 7-keto-octanu DHEA. 7-Keto jest sprzedawany jako suplement diety, co oznacza, że może przyspieszyć utratę wagi, zwiększyć metabolizm, poprawić pamięć lub zapobiegać zmianom związanym z wiekiem. W przypadku stosowania w przypadku produktów do stosowania miejscowego (balsam do skóry) 7-Keto powoduje trwałe zmiany poziomu testosteronu, testosteronu, estradiolu i innych hormonów steroidowych.


Dawka i zastosowanie 7-Keto DHEA :

Typowa dawka dodatkowa 7-keto wynosi 200-400 mg na dobę w dwóch podzielonych dawkach (100-200 mg), niektóre ograniczone dowody sugerują, że niższe dawki 50-100 mg mogą być skuteczne do celów neuronalnych.

Optymalny schemat dawkowania i całkowita dawka 7-keto nie są jeszcze znane, a powyższe dawki są oparte na skuteczności, która jest znana.

Możesz zainteresować się :

7-Keto DHEA
Octan DHEA
DHEA
Epiandrosteron
4-DHEA
1-DHEA


Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Zapytanie